Рішення КДК №10 від 05.08.2016

                                                   ЖИТОМИРСЬКА СПОРТИВНА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ
«ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСНА ФЕДЕРАЦІЯ ФУТБОЛУ»
КОНТОЛЬНО-ДИСЦИПЛІНАРНИЙ КОМІТЕТ

                                                                                                 РІШЕННЯ №10
                                                        Контрольно-дисциплінарного комітету ЖОФФ
                                                                                     від 05 серпня 2016 року
ПРИСУТНІ:
Голова КДК ЖСГО «ЖОФФ» – Красько Микола
Члени КДК ЖСГО «ЖОФФ» – Єкатеринчев Михайло
– Канділов Ігор
– Савіцький Св’ятослав
Слухали інформацію:
1.Про поведінку тренера та/або футболіста Винника Ігоря «Зоря-Енергія» смт. Романів 24.07.16 під час та по закінченню матчу №30 10-го туру Першості області «Зоря Енергія» смт.Романів – «Керамік» м. Баранівка (Південь).
Доповідач Канділов Ігор
Обставини справи
На підставі Рапортів і додаткових письмових пояснень арбітра Лукашенка Анатолія, спостерігача арбітражу Подгорчука Олександра та усного пояснення асистента арбітра Панасюка Тараса під час і по закінченню матчу №30 10-го туру Першості області «Зоря-Енергія» смт. Романів – «Керамік» м. Бараніка (Південь) тренер та/або футболіст Винник Ігор «Зоря-Енергія» смт. Романів, здійснював грубі випади та/або нецензурні і образливі висловлювання, жести на адресу, спочатку, вболівальників команди «Керамік», а потім після зауважень спостерігача арбітражу в перерві матчу та після призначення на 54 хв. одинадцятиметрового удару у ворота господарів словесний бруд прилюдно на весь стадіон, провокуючи вболівальників, полився на адресу арбітра та спостерігача арбітражу. Більше того п. Винник був підскочив до спостерігача арбітражу застосовував фізичну силу і забирав сумку-гаманець, привселюдно нецензурно вигукував, звертався в агресивній формі (ображаючи честь і гідність) погрожуючи вимагав віддати гонорар за роботу та ключі від кімнати арбітрів щоб і у них забрати гонорар, при цьому насильно нишпорив руками у сумці. До закінчення матчу п. Винник не переставав погрожувати фізичною розправою бригади арбітрів та спостерігача арбітражу.
По закінченні матчу, декілька найбільш агресивних вболівальників, по при захист поліції, спромоглися вдарити арбітра рукою та ногою по дорозі до кімнати арбітрів.
При виході з кімнати арбітрів п. Винник ще декілька разів вдарив арбітра. По дорозі до виходу зі стадіону та за його межами вболівальники, в присутності працівників поліції, неодноразово наносили удари арбітру.
Присутній на грі президент, представник та тренер команди «Зоря-Енергія» Пугач Олег (він же голова федерації футболу Романівського району та член виконкому ЖСГО «ЖОФФ») не те що перешкоджав протиправним діям свого колеги, а ще і сам своїми діями провокував оточуючих до них.
Правові підстави для прийняття рішення:
Дослідивши документальні письмові та усні матеріали справи, обговоривши їх по суті, КДК ЖСГО «ЖОФФ» дійшов висновку, що:
дії тренера та/або футболіста Винника Ігоря «Зоря-Енергія» смт. Романів з розглядуваного питання підпадають під п.п. 2.2., 5 ст.8, 2.7. ст.13, ст.15 ДП ЖСГО «ЖОФФ» та/або п. 7б) Додатку 2 ДП ЖСГО «ЖОФФ»;
дії президента та/або представника і тренера Пугача Олега «Зоря-Енергія» смт. Романів з розглядуваного питання підпадають під п.п. 2.2., 5 ст. 8 , 1.1. ст. 13 ДП ЖСГО «ЖОФФ»;
дії окремих вболівальників «Зоря-Енергія» смт. Романів з розглядуваного питання підпадають під п.п. 1.8 та 9 ст. 9 Регламенту змагань з футболу Житомирської області сезону 2016 року, 3.2., 3.3, 3.4, 3.8, 5 ст. 13 ДП ЖСГО «ЖОФФ» та/або п. 7 Додатку 1 ДП ЖСГО «ЖОФФ».
З урахуванням наведеного та того, що фігуранти (офіційні особи, футболісти та вболівальники) розглядуваної справи були предметом розгляду дисциплінарних порушень органу здійснення футбольного правосуддя (П-3 від 05.08.2009 р., П-4 від 25.09.2009 р., П-5 від 13.05. 2010р., П-11 від 28.05.2015 р., П-13 від 07.07.2015р.), керуючись п.п. 4.2 ст.4, 11.2 ст.11, ст. 34 ДП ЖСГО «ЖОФФ» Контрольно-дисциплінарний комітет ЖСГО «ЖОФФ»,
   ВИРІШИВ:
1.1.– За погрози, залякування (зазіхання на свободу особистості) та/або спробу (намір) і застосування фізичної сили до арбітра та спостерігача арбітражу матчу Першості області сезону 2016 року «Зоря-Енергія» смт. Романів – «Керамік» м.Баранівка (Південь) відсторонити тренера та/або футболіста Винника Ігоря (Паспорт футболіста із ліцензійним номером 22097732) «Зоря-Енергія» смт. Романів від участі у змаганнях на 1 (один) рік (п.п. 6а) і 7б) Додатку 2 ДП ЖСГО «ЖОФФ»);
-Позбавити Винника Ігоря Паспорта футболіста із ліцензійним номером 22097732 (ст. 15 ДП ЖСГО «ЖОФФ»);
-Команді «Зоря-Енергія» смт. Романів до 22.08.2016 року перерахувати обов’язковий грошовий внесок в сумі 1000 (одна тисяча) грн. на р/р ЖСГО «ЖОФФ» (п. 7 Додатку 2 ДП ЖСГО «ЖОФФ»);
-У разі повторного порушення Винником Ігорем передбаченого п. 7б) Додатку 2 ДП ЖСГО «ЖОФФ» в період до 05.08.2017 року, застосувати до нього санкції передбачені ДП ЖСГО «ЖОФФ» ст. 13 п.2.7 та/або п.8 Додатку 2 ДП ЖСГО «ЖОФФ» у вигляді заборони здійснювати будь-яку діяльність, пов’язану з футболом терміном до пожиттєвого відсторонення.
1.2.– Попередити та застерегти Президента та/або тренера, представника Пугача Олега «Зоря-Енергія» смт. Романів про бездіяльність та/або умисне підбурювання до порушення статутних і регламентних документів ЖСГО «ЖОФФ» (п.1 ст. 8 ДП ЖСГО «ЖОФФ»).
-У разі повторного порушення Пугачем Олегом передбаченого п. 1 ст. 8 ДП ЖСГО «ЖОФФ», застосувати до нього санкції передбачені ДП ЖСГО «ЖОФФ» ст. 13 п. 2.4 та/або п. 3 б) Додатку 2 ДП ЖСГО «ЖОФФ» у вигляді відсторонення на 3 (три) матчі які він повинен буде відбути у трьох офіційних матчах команди «Зоря-Енергія» смт. Романів у змаганнях під егідою ЖСГО «ЖОФФ» та прерахувати обов’язковий грошовий внесок в сумі 400 (чотириста) грн. на р/рахунок ЖСГО «ЖОФФ» (п. 3 б) Додаток 2 ДП ЖСГО «ЖОФФ»).
1.3.- Попередити та застерегти команду «Зоря-Енергія» смт. Романів (Президент та/або тренер, представник Пугач Олег) про неналежну поведінку тренера та/або футболіста Винника Ігоря та окремих глядачів під час та по закінченню матчу Першості області «Зоря-Енергія» смт. Романів – «Керамік» м. Баранівка (Південь), яка виражалась в погрозах, залякуванні та застосуванні фізичної сили до арбітра та спостерігача арбітражу (п. 1.1. ст. 13 ДП ЖСГО «ЖОФФ»).
-У разі повторного порушення футболістами, офіційними особами та вболівальниками команди «Зоря-Енергія» смт. Романів передбаченого п.п. 1.8 ст. 9 Регламенту, 1, 2.2, 2.3, 2.5, 2,11, 2.14, 2.15 ст. 8 ДП ЖСГО «ЖОФФ», застосувати до команди «Зоря-Енергія» санкції передбачені п.п. 6 ст. 11, 3.2, 3.3, 3.4, 3.8 ст. 13 ДП ЖСГО «ЖОФФ» та/або п.7 Додатку 1 ДП ЖСГО «ЖОФФ» у вигляді обов’язкового грошового внеску 300 (триста) грн. та/або проведення 3 (трьох) наступних матчів на стадіоні іншого населеного пункту, та/або позбавити 3 (три) турнірні очки в поточних та/або майбутніх змаганнях.
1.4.У відповідності ст. 26 ДП ЖСГО «ЖОФФ» пропонувати Комітету арбітрів ЖСГО «ЖОФФ» розглянути питання якості арбітражу та спостереження арбітражу, звернувши особливу увагу на виконання Регламенту змагань з футболу Житомирської області сезону 2016 року та ДП ЖСГО «ЖОФФ» відносно арбітражу та спостереження арбітражу, заповнення рапортів, обов’язків Клубу-господаря, питань організації змагань, участ’і футболістів у матчах, протестів, порушень та санкцій тощо.
1.5.Враховуючи факти неналежної поведінки офіційних осіб та групи вболівальників команди «Зоря-Енергія» смт. Романів у матчі Першості області 24.07.2016 року «Зоря-Енергія» смт. Романів – «Керамік» м. Баранівка (Південь), що виражалась в погрозах, залякуванні та застосуванні фізичної сили до арбітра та спостерігача арбітражу пропонувати Адміністрації ЖСГО «ЖОФФ» звернутися до органів місцевої влади Романівського району з приводу забезпечення громадського порядку під час проведення змагань з футболу в контексті застосування дисциплінарних санкцій КДК ЖСГО «ЖОФФ» (п.1 ст.82 ДП ЖСГО «ЖОФФ»).

Голова КДК ЖСГО «ЖОФФ»          М.Красько