Шановні команди РОС-Чемпіонату та РОС-Першості області!

zhoff-logo-----kopiya

Шановні команди-учасниці РОС-Чемпіонату та РОС-Першості Житомирської області з футболу сезону 2019 року! Пропонуємо ознайомитися з вимогами, які внесені до Регламенту обласних змагань сезону-2019:

  1. Команда-учасниця РОС-Чемпіонату та РОС-Першості Житомирської області сезону-2019 повинна мати сторінку в соц. мережі Facebook (за можливості Instagram) та особисту електронну адресу (наприклад fc.zvyagel@gmail.com).
  2. Команда-учасниця РОС-Чемпіонату (господар гри) повинна здійснювати онлайн-трансляцію матчу на власній сторінці у Facebook/YouTube або надіслати через 1-2 дні після гри посилання на повний матч (короткий огляд моментів) на електронну адресу Федерації: zhoff2016@ukr.net чи розмістити його на власній сторінці у Facebook.
  3. Перед початком матчу обов’язкове командне фото (кожної команди окремо) біля спеціальної стійки Федерації.
  4. Проведення короткого інтерв’ю головного тренера чи капітана для прес-служби Федерації має відбутися через 10 хвилин після матчу або через день після матчу (у понеділок).
  5. Розміщення фотозвіту з матчу на власній сторінці у Facebook/Instagram.

Завантажити зразок афіш для анонсів домашніх/виїзних ігор Чемпіонату і Першості області можна за посиланням: АФІША. 

Прес-служби, кореспонденти учасників обласних змагань з футболу будуть відзначені за краще висвітлення діяльності своєї команди. Творимо футбольну історію області разом!