Календар

Календар ігор ІІ кола Рос-Чемпіонату Житомирської області з футболу 2017 року

10-й тур (26 серпня)

«Авангард» (Новоград-Волинський) – «Мал» (Коростень)

«Полісся» (Городниця) – «Будівельник» (Гранітне)

«Полісся» (Ставки) – «Фортуна» (Андрушівка)

СК «Коростень» – «Звягель» (Новоград-Волинський)

ФК «Бердичів» пропускає тур

11-й тур (2 вересня)

«Будівельник» – «Фортуна»

«Мал» – «Звягель»

«Полісся» (Городниця) – СК «Коростень»

ФК «Бердичів» – «Полісся» (Ставки)

«Авангард» пропускає тур

12-й тур (9 вересня)

«Полісся» (Ставки) – «Авангард»

ФК «Бердичів» – СК «Коростень» – гра перенесена

«Звягель» » – «Полісся» (Городниця)

«Фортуна» – «Мал»

«Будівельник» пропускає тур

13-й тур (16 вересня)

«Авангард» – «Фортуна»

«Будівельник» – СК «Коростень»

«Мал» – «Полісся» (Ставки)

«Полісся» (Городниця) – ФК «Бердичів»

«Звягель» пропускає тур

14-й тур (23 вересня)

СК «Коростень» – «Авангард»

«Звягель» – «Полісся» (Ставки)

«Фортуна» – ФК «Бердичів»

«Будівельник» – «Мал»

«Полісся» (Городниця) пропускає тур

15-й тур (30 вересня)

ФК «Бердичів» – «Авангард»

«Полісся» (Ставки)– «Полісся» (Городниця)

СК «Коростень» – «Мал»

«Звягель» – «Будівельник»

«Фортуна» пропускає тур

16-й тур (7 жовтня)

«Авангард» – «Будівельник»

«Полісся» (Городниця) – «Фортуна»

ФК «Бердичів» – «Звягель»

«Полісся» (Ставки) – СК «Коростень»

«Мал» пропускає тур

РЕЗЕРВНИЙ ДЕНЬ (14 жовтня)

ФК «Бердичів» – СК «Коростень»

«Мал» (Коростень) – «Полісся» (Ставки)

17-й тур (21 жовтня)

«Авангард» – «Звягель»

«Фортуна» – СК «Коростень»

«Будівельник» – ФК «Бердичів»

«Мал» – «Полісся» (Городниця)

«Полісся» (Ставки) пропускає тур

18-й тур (28 жовтня)

«Полісся» (Городниця) – «Авангард»

ФК «Бердичів» – «МАЛ»

«Полісся» (Ставки) – «Будівельник»

«Звягель» – «Фортуна»

СК «Коростень» пропускає тур

Календар ігор І кола Чемпіонату Житомирської області з футболу 2017 року

1-й тур (6 травня)

«Звягель» (Новоград-Волинський) – СК «Коростень»

ФК «МАЛ» (Коростень) – «Авангард» (Новоград-Волинський) ­

«Будівельник» (Гранітне) – «Полісся» (Городниця)

«Танкіст» (Новогуйвинське) – ФК «Бердичів»

«Фортуна» (Андрушівка) – «Полісся» (Ставки)

2-й тур (13 травня)

«Танкіст» – «Авангард»

«Фортуна» – «Будівельник»

«Звягель» – «МАЛ» гра відбудеться 8 липня

СК «Коростень» – «Полісся» (Городниця) гра відбудеться 8 липня

«Полісся» (Ставки) – ФК «Бердичів» гра відбудеться 8 липня

3-й тур (20 травня)

«Авангард» – «Полісся» (Ставки) резервний день

ФК «Бердичів» – СК «Коростень» гра відбудеться 15 липня

«Полісся» (Городниця) – «Звягель» гра відбудеться 15 липня

«МАЛ» – «Фортуна» резервний день

«Будівельник» – «Танкіст»

4-й тур (27 травня)

«Фортуна» – «Авангард»

«Звягель» – «Танкіст»

СК «Коростень» – «Будівельник»

«Полісся» (Ставки) – «МАЛ»

ФК «Бердичів» – «Полісся» (Городниця)

5-й тур (3 червня)

«Авангард» – СК «Коростень»

«Полісся» (Ставки) – «Звягель»

ФК «Бердичів» – «Фортуна»

«Полісся» (Городниця) – «Танкіст»

«МАЛ» – «Будівельник»

6-й тур (10 червня)

«Авангард» – ФК «Бердичів»

«Полісся» (Городниця) – «Полісся» (Ставки)

«МАЛ» – СК «Коростень»

«Будівельник» – «Звягель»

«Танкіст» – «Фортуна»

РЕЗЕРВНИЙ ДЕНЬ (14 червня)

7-й тур (17 червня)

«Будівельник» – «Авангард»

«Танкіст» – «МАЛ»

«Фортуна» – «Полісся» (Городниця)

«Звягель» – ФК «Бердичів»

СК «Коростень» – «Полісся» (Ставки)

РЕЗЕРВНИЙ ДЕНЬ (21 червня)

8-й тур (24 червня)

«Звягель» – «Авангард»

СК «Коростень» – «Фортуна»

«Полісся» (Ставки) – «Танкіст»

ФК «Бердичів» – «Будівельник»

«Полісся» (Городниця) – «МАЛ»

9-й тур (1 липня)

«Авангард» – «Полісся» (Городниця)

«МАЛ» – ФК «Бердичів»

«Будівельник» – «Полісся» (Ставки)

«Танкіст» – СК «Коростень»

«Фортуна» – «Звягель»

РЕЗЕРВНІ ДНІ (5 липня, 8 липня, 15 липня, 22 липня)