У Житомирі відбулася Х чергова Конференція ГС «Житомирська обласна федерація футболу»

20181102133543_IMG_1534

У Житомирі 2 листопада відбулася Х чергова Конференція ГС «Житомирська обласна федерація футболу».

У Х Конференції взяли участь представники Федерації футболу України – перший віце-президент Асоціації аматорського футболу України Олександр Каденко та директор юридичного департаменту ФФУ  Ігор Грищенко.

До робочої президії увішли: представник ФФУ Олександр Каденко, голова обласної федерації футболу Руслан Павлюк, перші заступники голови Віктор Радушинський і Василь Гордійчук.

3

Перед початком Конференції грамоти за ваговий внесок у розвиток футболу від ФФУ отримали Віктор Твардовський, Ігор Вознюк, Віктор Мельник, Андрій Курінський та Діана Фещук.

«Перш за все хочу висловити подяку від ФФУ Житомирській обласній федерації футболу на чолі з Русланом Павлюком за пророблену робот. На мою думку, Житомирщина входить у п’ятірку кращих регіональних федерації футболу в Україні», – відзначив Олександр Каденко.

Делегати Конференції розглянули заяви про надання членства в ГС «Житомирська обласна федерація футболу», заслухали звіти голови обласної федерації та виконавчого комітету, а також підбили підсумки сезону.

Отримали членство в федерації: Андрушівська районна федерація футболу, Бердичівська міська федерація, Бердичівська районна федерація, Баранівська районна федерація, Федерація футболу Брусилівської ОТГ, Житомирська районна федерація, Коростенська районна федерація, Малинська районна федерація, Федерації футболу Овруччини, Федерація футболу Олевської ОТГ, Попільнянська районна федерація, Пулинська районна федерація, Хорошівська районна федерація, а ФК «Полісся» (Житомир) став асоційованим членом федерації.

«Приємно, що збільшилась кількість аматорських команд в нашій області – 26 колективів. У 2018 році побільшало й клубів у ДЮФЛ Житомирщини. Влітку федерація провела Чемпіонат області U-10 та U-12 – 48 клубів долучилося до змагань. А вже у жовтні ми розпочали повноцінний Чемпіонат у даній віковій категорії, футболісти зіграють у два кола  – близько 50 команд вийшли на старт. З 10-річного віку гравці внесені до Єдиної бази даних ФФУ.

Весною фінішував перший з часів незалежності повноцінний Чемпіонат Житомирської області серед жінок. На жаль, не вдалося запустити Чемпіонат області серед жінок у форматі осінь-весна, провели лише невеликий Кубок області серед жінок, чемпіонат будемо намагатися запустити вже з весни.

Наші футболістки починаючи з 13-річного віку беруть участь у Чемпіонатах України серед дівчат. Житомир має й дорослу жіночу команду, яка виступає у Першій лізі Чемпіонату України та бореться за вихід до Вищої ліги.

Важко не помітити прогрес у ветеранському футболі – цьогорічний чемпіонат нарахував аж 15 колективів, це чи не найбільший показник у ветеранських чемпіонатах по всій Україні.

Також у 2018 році провели вже другий за рахунком Чемпіонат області з пляжного футболу. Дещо менше команд вийшло на старт, тому на наступний рік будемо намагатися залучити більше клубів.

Наші рефері кваліфіковано обслуговують не лише матчі обласного рівня, а й всеукраїнського – Тарас Панасюк у якості головного арбітра та Володимир Онищук у якості асистента рефері дебютували у Другій лізі України. Марія Маринець вже обслуговує матчі Вищої ліги Чемпіонату України серед жінок, а наш голова комітету арбітрів, який є асистентом арбітра Першої ліги України, Володимир Дорошенко відсудив матч за перше місце у Другій лізі України.

За цей рік ми тричі організовували поїздки на матчі Ліги Європи та “заряджали” ходу Вірних збірній”. Ще хотів би зазначити про інформатизацію футболу в області, на даний час вийшло більше 60-ти випусків нашого офіційного тижневика “Футбол Полісся”», – поділився голова Житомирської обласної федерації футболу Руслан Павлюк.

Також на Конференції внесли зміни до персонального складу Апеляційного комітету – увійшов до комітету Сергій Сечин.