Відкритий Кубок міста Житомира: результати (Оновлюється)

к

11 вересня на «Спартак Арені» відбувся старт відкритого Кубку міста Житомира з футболу. На урочистому відкритті турніру голова Житомирської обласної федерації футболу Руслан Павлюк, виконавчий директор федерації Руслан Маєвський та голова Житомирської міської федерації футболу Андрій Лямін привітали учасників змагань й побажали перемоги сильнішому.

Нагадаємо, що на участь у турнірі подали заявки 9 команд, які розділені на дві групи. Команди, які займуть перші два місця в групі вийдуть до ½ фіналу, після чого відбудеться матч за ІІІ місце та фінал.

Пропонуємо вашій увазі результати матчів турніру (ОНОВЛЮЄТЬСЯ):

Результати матчів Відкритого кубку міста Житомира з футболу 2019 року

11.09.2019

19:30 –  «Автомобіліст-Актив» (Житомир) – «Технічний ліцей-Фенікс» (Сали) – 2:2

21:00 –« Фанат» (Житомир) – «ГУНП» (Житомир) – 1:8

13.09.2019

19:30 – СДЮСШОР «Полісся» (Житомир) – «Квара» (Житомир) – 4:2

21:00 – «Пак-Трейд» (Висока Піч) – «Бульвар» (Житомир) – 1:5

18.09.2019

19:30 – «Дангард» (Садки) – «Автомобіліст-Актив» (Житомир) – 2:1

21:00 –  «ГУНП» (Житомир) – «Квара» (Житомир) – 3:4

20.09.2019

19:30 – «Технічний ліцей-Фенікс (Сали) – «Пак-Трейд» (Висока Піч) – 7:1

21:00 – «СДЮСШОР «Полісся» (Житомир) – «Фанат» (Житомир) – 11:1

24.09.2019

19:30 – «Бульвар» (Житомир) – «Технічний ліцей-Фенікс» (Сали) – 0:5

21:00 – «Пак-Трейд» (Висока Піч) – «Дангард» (Садки) – 0:4

26.09.2019

19:30 – «Квара» (Житомир) – «Фанат» (Житомир) – 11:2

21:00 – «Дангард» (Садки) – «Бульвар» (Житомир) – 5:1

27.09.2019

19:30 – «Автомобіліст-Актив» (Житомир) – «Пак-Трейд» (Висока Піч) – 10:2

21:00 – «ГУНП» (Житомир) – СДЮСШОР «Полісся» (Житомир) – 2:3

02.10.2019

19:30 – «Бульвар» (Житомир) – «Автомобіліст-Актив» (Житомир) – 0:1

21:00 – «Технічний ліцей-Фенікс» (Сали) – «Дангард» (Садки) – 1:1

04.10.2019 

18:30 – СДЮСШОР «Полісся» (Житомир) – Технічний ліцей-Фенікс (Сали) – 1:1 (6:5)

20:00 – Дангард (Садки) – Квара (Житомир) – 9:0

08.10.2019

18:30 – Матч за ІІІ місце

Технічний ліцей-Фенікс (Сали)  – Квара (Житомир)

20:00 – Фінал

СДЮСШОР «Полісся» (Житомир) – Дангард (Садки)