Виступи юніорів Житомирщини в ДЮФЛУ

30

Дитячо-юнацька футбольна ліга України – Всеукраїнські змагання з футболу серед команд дитячо-юнацьких спортивних закладів, які організовує та проводить ДЮФЛ під контролем Федерації футболу України, проходять на щорічній основі, у 4-х вікових категоріях у вищій лізі (до 14, до 15, до 16 та до 17 років) та у 2-х вікових категоріях у першій лізі (до 15 та до 17 років).

Житомирщина представлена в ДЮФЛУ п’ятьма командами: ДЮСШ м. Бердичів, “Полісся” м. Житомир, ФК “МАЛ” м. Коростень, ФК “Жерм” смт Черняхів та “ДЮСШ-АІК” м. Чуднів. Пропонуємо переглянути турнірне становище Першості ДЮФЛУ. Календар усіх матчів можна переглянути за посиланням: Календар.

U-15 (група 5): “ДЮСШ-АІК” м. Чуднів – 2-е місце, ДЮСШ м. Бердичів – 9-те місце.

У категорії U-15 ДЮСШ-АІК м. Чуднів веде активну боротьбу з Тернопільською ДЮСШ за першу сходинку турнірної таблиці. Зазначимо, що фаворити 5-ї групи вже з’ясовували стосунки: у 2-му турі чуднівчани зазнали поразки від тернополян – 1:2, а у 13-му турі команди продемонстрували бойову нічию – 2:2. Також не слід забувати Чуднову і про Хмельницьку ДЮСШ, яка має таку ж кількість набраних очок.

Сезон:
Змагання:
# Клуб І В Н П М’ячi Очки
1 ДЮСШ Тернопіль 14 10 3 1 45-10 33
2 “ДЮСШ-АІК” Чуднів 14 9 1 4 32-16 28
3 “ДЮСШ-1” Хмельницький 14 8 4 2 34-15 28
4 ДЮСШ Верес Рівне 13> 8 3 2 44-13 27
5 “БЛІСП-КДЮСШ” Березне 14> 7 4 3 20-15 25
6 “Поділля” Хмельницький 14> 6 2 6 30-24 20
7 “Чортків-Педліцей” 14> 5 2 7 20-28 17
8 “Пансіон” Шепетівка 13> 4 1 8 11-27 13
9 ДЮСШ Бердичів 13> 3 2 8 12-35 11
10 “ДЮСШ-2” Тернопіль 14> 1 4 9 13-29 7
11 “Поділля-2” Хмельницький 13> 1 0 12 8-57 3

U-15 (група 7): “Полісся” м. Житомир – 2-ге місце, ФК “Жерм” м. Черняхів  – 8-ме місце.

Із відставанням у три пункти від київського «Атлета» на другій позиції перебуває житомирське “Полісся”. Підопічні Юрія Стрихарчука в 6-му турі першості зустрічались з киянами – 0:2.

У кінці квітня житомиряни зіграють з командами, які входять до ТОП 3 турнірки. Вже 23 квітня відбудеться матч “КДЮСШ” Чемпіон (Київ) – “Полісся” (Житомир), а через три дні “Полісся” прийматиме київський “Атлет”. Саме гра проти “Атлета”, ймовірно, й вирішить долю 1-го місця (звісно, за умови, якщо “Полісся” переможе “КДЮСШ” Чемпіон).

Сезон:
Змагання:
# Клуб І В Н П М’ячi Очки
1 “Атлет” Київ 15 13 2 0 51-4 41
2 “Полісся” Житомир 15 12 2 1 35-5 38
3 “КДЮСШ” Чемпіон Київ 15 10 2 3 39-13 32
4 “Локомотив” Київ 15> 9 3 3 36-9 30
5 “Зміна” Біла Церква 15> 8 0 7 32-23 24
6 “Діназ” Вишгород 15> 7 2 6 41-20 23
7 “Арсенал” Біла Церква 15> 6 2 7 19-24 20
8 ФК “Жерм” Черняхів 15> 5 4 6 9-16 19
9 ФК “Любомир” смт. 15> 4 2 9 10-31 14
10 “СДЮШОР-Чайка” Черкаси 15> 3 1 11 9-32 10
11 СДЮШОР Черкаси 15> 1 2 12 4-55 5
12 “ДЮСШ-26-Єдина” сила Київ 15> 1 0 14 3-56 3

U-17 (група 8): ФК “МАЛ” м. Коростень – 1 місце.

З відривом у 11 очок “МАЛ” випереджає київську “Троєщину”, а гравець коростенської команди Святослав Білоус лідирує у гонці бомбардирів, забивши аж 18 голів у 14 матчах.

Група:

# Клуб І В Н П М’ячi Очки
1 ФК “Мал” Коростень 15 15 0 0 66-7 45
2 “ДЮСШ-14-Троєщина” Київ 15 11 1 3 46-13 34
3 “Чайка” Вишгород 15 10 2 3 22-7 32
4 “Десна” Чернігів 15 9 1 5 35-15 28
5 “КОДЮСШ-Рось-ДЮСШ” Біла Церква 15 8 2 5 27-15 26
6 “Колос” Ковалівка 15 7 2 6 28-16 23
7 “ДЮСШ-21” Київ 15 6 1 8 30-22 19
8 “Моноліт” Київ 15 5 4 6 22-24 19
9 “Рубін” Пісківка 15 5 4 6 16-21 19
10 ДЮСШ ім. Маміашвілі 15 3 1 11 11-35 10
11 “ДЮСШ-1” Київ 15 1 2 12 8-49 5
12 “Уманьферммаш” Умань 15 0 0 15 5-92 0

U-17 (група 5): “ДЮСШ-АІК” м. Чуднів – 7 місце,  ДЮСШ м. Бердичів – 11 місце.

Сезон:
Змагання:
# Клуб І В Н П М’ячi Очки
1 ДЮСШ Тернопіль 14 13 0 1 53-7 39
2 “БЛІСП-КДЮСШ” Березне 14 8 2 4 23-16 26
3 “Поділля” Хмельницький 14 8 1 5 27-15 25
4 “Чортків-Педліцей” 14> 7 3 4 15-13 24
5 “ДЮСШ-1” Хмельницький 14> 6 4 4 25-18 22
6 ДЮСШ Верес Рівне 13> 6 3 4 24-21 21
7 “ДЮСШ-АІК” Чуднів 14> 6 2 6 14-14 20
8 “ДЮСШ-2” Тернопіль 14> 6 2 6 14-18 20
9 “Пансіон” Шепетівка 13> 4 1 8 17-37 13
10 “Поділля-2” Хмельницький 13> 1 0 12 12-37 3
11 ДЮСШ Бердичів 13> 0 2 11 6-34 2

U-17 (група 7): “Полісся” – 4-те місце, ФК “Жерм” – 10-те місце.

Сезон:
Змагання:
# Клуб І В Н П М’ячi Очки
1 ФК “Любомир” смт. 15 13 2 0 35-5 41
2 “СДЮШОР-Чайка” Черкаси 15 13 1 1 53-8 40
3 “Атлет” Київ 15 12 1 2 45-13 37
4 “Полісся” Житомир 15> 9 4 2 48-12 31
5 “Арсенал” Біла Церква 15> 9 1 5 38-12 28
6 СДЮШОР Черкаси 15> 7 0 8 14-39 21
7 “Зміна” Біла Церква 15> 5 3 7 24-20 18
8 “Локомотив” Київ 15> 5 1 9 21-36 16
9 “Діназ” Вишгород 15> 4 0 11 16-27 12
10 ФК “Жерм” Черняхів 15> 3 1 11 6-32 10
11 “КДЮСШ” Чемпіон Київ 15> 3 0 12 7-34 9
12 “ДЮСШ-26-Єдина” сила Київ 15> 0 0 15 2-71 0

U-17 (група 8): ФК “МАЛ” (Коростень) – 8-ме місце.

Сезон:
Змагання:
# Клуб І В Н П М’ячi Очки
1 “Колос” Ковалівка 15 13 2 0 44-9 41
2 “ДЮСШ-21” Київ 15 11 2 2 69-12 35
3 “Чайка” Вишгород 15 11 2 2 67-13 35
4 ДЮСШ ім. Маміашвілі 15> 9 2 4 58-32 29
5 “Моноліт” Київ 15> 9 1 5 33-17 28
6 “Десна” Чернігів 15> 7 4 4 32-15 25
7 “Рубін” Пісківка 15> 6 2 7 28-20 20
8 ФК “Мал” Коростень 15> 5 2 8 33-32 17
9 “КОДЮСШ-Рось-ДЮСШ” Біла Церква 15> 4 2 9 23-43 14
10 “Уманьферммаш” Умань 15> 2 1 12 18-52 7
11 “ДЮСШ-1” Київ 15> 1 2 12 13-59 5
12 “ДЮСШ-14-Троєщина” Київ 15> 1 0 14 11-125 3

Додамо, що до фінальних турнірів першої ліги у кожній віковій групі потрапляють чотири команди-переможці стикових матчів між командами, які посіли перші місця у своїх групах, команда-господар поля визначається жеребом після закінчення групового турніру.