Ярослав Талько: «Розпочати все з нуля»

BPXAApYi0HY

Знайомтесь з ФК «Маяк». Про емоції та тактику розповів віце-капітан ФК «Маяк» Ярослав Талько.

ФК «Маяк» – команда з с. Антопіль, була створена у березні 2016 року, але вже має великі амбіції. Президент команди – Ілля Устич, тренер – Володимир Талько, капітан – В’ячеслав Гайдай.

– Як виникла ідея створити ФК «Маяк»?

– Ну власне, ми з капітаном грали за сусідню команду «Полісся» (Глинівці), але фінансування там було дуже погане, не вистачало навіть зібрати гравців. І тоді ми вирішили чому б не створити команду в нашому селі та розпочати все з нуля. Зробили збори в селі та детально все обговорили з хлопцями. Після зборів зустрілися з власником ТОВ «Яромир», вирішили всі фінансові питання, і почали грати на район.

– Чому ж назва «Маяк»?

– В нашому селі була команда з назвою «Маяк», яка через певні причини розпалась. Наша молодь вирішила, що історію треба продовжувати, і власне тому «Маяк». До речі, ФК «Маяк» було засновано в березні 2016 року.

– А як щодо тренувань? Розкажіть про концепцію тренувань: просто граєте чи все розподілено?

– У п’ятницю тренуємося в школі №27, а в неділю в смт. Червоне. Ми вирішили, що якщо будемо проводити тренування в різних місцях, то більше гравців зможуть підключатися та й зручніше виходить. У п’ятницю тренування більше направлені на фізичну підготовку та володіння м’ячем, а в неділю гра на тактику.

– І яка ж тактична схема в ФК «Маяк»?

– 3-2-3-2.

– А скільки взагалі у Вашій команді гравців, вони всі місцеві?

– В команді було 26 гравців, проте цієї зими в нашому полку прибуло! Місцевих лише 12, є гравці з Житомира та з сусідніх сіл.

– Хто фінансово підтримує команду?         

– Як я вже говорив, наш спонсор – ТОВ «Яромир». Ще допомагають два приватних підприємства і сільська рада!

– З якими труднощами доводить боротися команді?

– Труднощі я вважаю є у всіх, але поки великих проблем не було. Хоча дисципліна трошки підводить.

– Що ж не так з дисципліною?

– Буває таке, що гравці сперечаються з суддею, чисто хамство і все.

– Який середній вік ФК «Маяк»?

– Команда у нас молода та гаряча. Середній вік приблизно 24 роки, самому віковому гравцю команди всього лиш 29 років.

– В яких турнірах Ви брали участь?

– Виступали в чемпіонаті Андрушівського району, де зайняли VI місце. Грали в Кубку Весни Андрушівки. Також в лютому 2016 року брали участь у турнірі з футзалу в смт. Червоне.

– Який суперник для вас незручний?

– «Зірка» (Новоівницьке).

– Що можете сказати про «Сніжинку-2017», команді все вдається?

– Від цього турніру ми хочемо лише одного – здобути  досвід, адже граємо з сильними суперниками. Трохи погано розпочали турнір, не вистачило зіграності з новими гравцями. Будемо налаштовуватись на гарну гру!

– На Вашу думку чого ще не вистачає вашій команді? 

– Як на мене, то ще не вистачає бажання. Є декілька хлопаків, що за будь-якої невеличкої проблеми не хочуть навіть на матч прийти! Але ми вже зробили висновки та попередили, що таким гравцям не місце у команді.

– ФК «Маяк» славиться своїми вболівальниками?

Так!!! Підтримка в нас дуже хороша, наші суперники говорять, що їм дуже тяжко грати проти нас у стані гостей. Наші вболівальники найкращі!

– Який матч найбільш запам’ятався?

–  Матч проти «Дружби» (Городківка). Дуже драматичним виявився поєдинок. Буквально весь матч тримався нічийний рахунок – 1:1, хоча в суперників була можливість вийти вперед – у першому таймі нам поставили пенальті, проте гравець «Дружби» нереалізував 11-метровий. Після 80-ї хвилини наші суперники посипались і ми відгрузили протягом 10 хвилин 5 м’ячів.

– Розкажіть про свої спортивні плани на новий сезон?

– Вийти в фінал Кубка Весни та ввійти в трійку чемпіонату Андуршівського району!