Збірна Житомирщини побореться за звання чемпіона України WU-13!

заявки

З 23 по 27 вересня відбудуться матчі Чемпіонату України серед дівочих команд до 13  років. Змагання пройдуть у м. Калуш Івано-Франківської області. У чемпіонаті змагатимуться й представниці Житомирської області WU-13, які гратимуть у групі Г з ДЮСШ № 3 м. Івано-Франківськ та КДЮСШ «Олімп» м. Славутич.

У змаганнях візьмуть участь 18 команд, які за підсумками жеребкування були поділені на 6 груп по 3 команди. До вашої уваги склад груп учасників змагань:

Група А

1 «Жайвір» м. Шпола

2 Збірна Вінницької області

3 Збірна Тернопільської області

Група Б

1 Збірна Херсонської області

2 «Янтарочка» м. Новояворівськ

3 «Пантери» м. Умань

Група В

1 «Ладомир» м. Володимир-Волинський

2 «Барса» м. Суми

3 «Юність» м. Чернігів

Група Г
1«ДЮСШ № 3» м. Івано-Франківськ

2 КДЮСШ «Олімп» м. Славутич

3 Збірна Житомирської області

Група Д

1 Збірна Харківської області

2 «Дубровицька ДЮСШ» Рівненська обл.

3 «Сугатинка» Вінницька обл.

Група Е

1 «Надвірняночка» м. Надвірна

2 Збірна Рівненської області

3 Збірна Хмельницької області

Календар матчів:

Матчі групового етапу:

23.09.2019 року

15:00 – «Жайвір» м. Шпола – Збірна Тернопільської області

15:00 – Збірна Херсонської області – «Пантери» м. Умань

16:00 – «Ладомир» м. Володимир-Волинський  – «Юність» м. Чернігів

16:00 – «ДЮСШ № 3» м. Івано-Франківськ  – Збірна Житомирської області

17:00 – Збірна Харківської області – «Сугатинка» Вінницька обл.

17:00 – «Надвірняночка» м. Надвірна – Збірна Хмельницької області

24.09.2019 року

10:00 – Збірна Тернопільської області – Збірна Вінницької області

10:00 – «Пантери» м. Умань – «Янтарочка» м. Новояворівськ

11:00 – «Юність» м. Чернігів  – «Барса» м. Суми

11:00 – Збірна Житомирської області – КДЮСШ «Олімп» м. Славутич

12:00 – «Сугатинка» Вінницька обл. – «Дубровицька ДЮСШ» Рівненська обл

12:00 – Збірна Хмельницької області – Збірна Рівненської області

13:00 – Збірна Вінницької області   – «Жайвір» м. Шпола

13:00 – «Янтарочка» м. Новояворівськ  – Збірна Херсонської області

14:00 – «Барса» м. Суми – «Ладомир» м. Володимир-Волинський

14:00 – КДЮСШ «Олімп» м. Славутич – «ДЮСШ № 3» м. Івано-Франківськ

15:00 – «Дубровицька ДЮСШ» Рівненська обл.- Збірна Харківської області

15:00 – Збірна Рівненської області  – «Надвірняночка» м. Надвірна

За матеріалами: Жіночий футбол України