Збірна Житомирської області перемогла команду Вінницької області!

IMG_20180516_085329

У матчі 2-го етапу Кубку Регіонів ФФУ наша збірна з рахунком 3:0 перемогла Вінниччину.

Вже на 12-й хвилині простріл Савчука замкнув Постолатьєв. Далі хлопці мали декілька небезпечних моментів, проте не змогли їх реалізувати.

У другому таймі гравці Житомирщини зуміли дотиснути Вінницьку команду. Після розіграшу з кутового на 49-й Нечипоренко відправив м’яч у сітку воріт суперника, а через десять хвилин Гончарук, скориставшись помилкою захисників, поставив крапку в матчі – 3:0.

Наступний поєдинок за вихід до фіналу проведемо завтра, 16 травня, проти Львівської збірної.

Післяматчевий коментар тренера Житомирської області Юрія Романова:

“Впевнено перемогли Вінниччину. У першому таймі могли вирішити всі питання, але забракло влучності.

Завтра буде тяжка гра зі збірною Львівської області, яка добре укомплектована.

У матчі зі Львівщиною допоможуть Базь та Майк, які пропускали сьогоднішню гру. Шанси є, будемо намагатися принести радість вболівальникам”.