Збірна Житомирської області WU-16 у серії пенальті поступається «Барсі»

pojXIFk5i-U

За крок до фіналу Житомирська збірна у серії післяматчевих пенальті поступилася сумській «Барсі».

Перший тайм розпочався активними діями “Барси”, яка впродовж 10 хвилин “штурмувала” ворота Житомирської збірної  виконала два кутові та створила декілька небезпечних моментів, але збірній Житомирщини вдалося вирівняти гру та зберегти ворота сухими. У середині другого тайму капітан збірної Житомирської області Катерина Кукса виводить свою команду вперед – 1:0, проте за 40 секунд до кінця поєдинку арбітри призначають пенальті у ворота житомирян, який успішно реалізувала «Барса» – 1:1 . На жаль,  у серії пенальті сильнішими виявилися сумчани.

Завтра збірна Житомирської області зіграє проти львівських «Карпат» за ІІІ місце чемпіонату України. Зазначимо, що І-ІІІ місця чемпіонату України WU-16 серед дівочих команд у Першій лізі піднімаються на сходинку вище – виходять до Вищої ліги чемпіонату України.

Після матчу старший тренер Житомирської збірної Валерій Мелешко прокоментував результат зустрічі: «Всю гру дівчата домінували, проте все зруйнували останні хвилини гри. Ми не мали права програвати на останніх хвилинах. Одна хвилина вирішила все».

Також капітан нашої збірної Катерина Кукса поділилася враженнями після матчу: «Попри поразку відзначу, що весь поєдинок ми досить добре грали. Хотілось би відмітити дії наших захисників, адже гравці «Барси» дуже часто потрапляли у офсайд і не знали, що з цим робити. Завтра нас чекає гра з «Карпатами», яка вирішить долю ІІІ місця. Ми зробимо все можливе для того, аби перемогти та вийти у Вищу лігу».

«Барса» (Суми) – Збірна Житомирської обл. – 1:1 (основний час), 5:4 (по пенальті)

Голи: Мажара (49 з пен.) – Кукса (34)