Житомирський ФК “Полісся” переміг ФК “Арсенал-Київщина”!

img-213515055765920

У суботу, 16 вересня, відбулися чергові поєдинки вже 12 туру чемпіонату України з футболу серед команд ІІ ліги. Житомирський ФК “Полісся” на домашньому полі в Коростені приймав вже обухівську команду “Арсенал-Київщина”. Житомиряни здобули впевнену перемогу з рахунком 2:0 завдяки двом голам героя минулого туру Віктора Коровікова.

Віктора відкрив рахунок на 60 хвилині. Другий гол він забив на 75 хвилині після подачі Максима Зайнчковського, який перед цим вийшов на заміну. В підсумку – 2:0 і житомиряни здобувають третю перемогу поспіль.

ФК Полісся (Житомир) – ФК Арсенал-Київщина – 2:0 (0:0)
голи: Коровіков (60, 75)

Наступний тур ФК “Полісся” зіграє у Львові 24 вересня із ФК “Львів”. А наступний домашній матч команда проведе в Коростені 30 вересня проти тернопільської “Ниви”.