Зінченко допоміг «МанСіті» перемогою завершити груповий етап ЛЧ

oleksandr-zinchenko_abf014d

Футболіст родом із Радомишля, гравець збірної України Олександр Зінченко допоміг «Манчестер Сіті» перемогою завершити груповий етап Ліги Чемпіонів.

«Манчестер Сіті» на стадіоні «Етіхад» переміг німецький «Хоффенхайм» у заключному турі групового етапу Ліги чемпіонів, передає кореспондент УНН.

Першими відкрили рахунок гості з Німеччини. Футболісти «міщан» завалили у власній штрафній капітана команди Хубнера. Арбітр не вагаючись призначив 11-метровий. З позначки був влучним бомбардир клубу Крамаріч. Далі послідкували удари в каркас воріт німців від Габріеля Жезуса та Отаменді. Забити до перерви вдалося Лерою Сане, який блискуче виконав штрафний. Саме німець Сане і приніс англійцям три очки, коли на 61 хвилині обіграв воротаря при виході з ним один на один – 2:1.

Український легіонер Олександр Зінченко вийшов у стартовому складі і відіграв 64 хвилини після чого був замінений на Фолдена.