Календар

Першість Житомирської області з футболу серед аматорських команд Другої ліги сезону-2021

ІІ коло

10 тур, 14 серпня

СК «Іванівка-2017» (Березівська ОТГ) – «Колос» (Путиловичі)

ФК «Малин»  – ФК «Хорошів»

«Зоря-2» (Романів) – ФК «Ярунь» (Новоград-Волинський р-н)

«Метеор» (Нова Буда/Мірча, Потіївська ОТГ) – ФК «Черняхів»

11 тур, 21 серпня

ФК «Малин»-  «Зоря-2» (Романів)

СК «Іванівка-2017» (Березівська ОТГ) – ФК «Ярунь» (Новоград-Волинський р-н)

«Колос» (Путиловичі) – «Метеор» (Нова Буда/Мірча, Потіївська ОТГ)

ФК «Хорошів» – ФК «Черняхів»

12 тур, 28 серпня

СК «Іванівка-2017» – «Зоря-2»(Романів)

ФК «Метеор» (с.Нова Буда/с.Мірча, Потіївська ОТГ) – ФК «Малин»

ФК «Черняхів» – «Колос» (Путиловичі)

ФК «Ярунь» (Новоград-Волинський р-н) – ФК «Хорошів»

13 тур, 04 вересня

СК «Іванівка-2017» – ФК «Малин»

«Зоря-2» (Романів) – «Колос» (Путиловичі)

ФК «Метеор» (с.Нова Буда/с.Мірча, Потіївська ОТГ) – ФК «Хорошів»

ФК «Черняхів» – ФК «Ярунь» (Новоград-Волинський р-н)

14 тур, 11 вересня

СК «Іванівка-2017» – ФК «Хорошів»

«Колос» (Путиловичі) – ФК «Ярунь» (Новоград-Волинський р-н)

ФК «Малин» – ФК «Черняхів»

«Зоря-2» (Романів) – ФК «Метеор» (с.Нова Буда/с.Мірча, Потіївська ОТГ)

18 вересня – Резервний день

                          (У разі відсутності перенесених матчів – 15 та 16 тури будуть здвинуті на 18 та 25 вересня відповідно)

15 тур, 25 вересня

ФК «Метеор» (с.Нова Буда/с.Мірча,Потіївська ОТГ) – СК «Іванівка-2017»

ФК «Черняхів» – «Зоря-2» (Романів)

ФК «Ярунь» (Новоград-Волинський р-н) – ФК «Малин»

ФК «Хорошів» – «Колос» (Путиловичі)

16 тур, 2 жовтня

СК «Іванівка-2017» – ФК «Черняхів»

ФК «Ярунь» (Новоград-Волинський р-н) – ФК «Метеор» (с.Нова Буда/с.Мірча, Потіївська ОТГ)

ФК «Хорошів» – «Зоря-2» (Романів)

«Колос» (Путиловичі) – ФК «Малин»

Першість Житомирської області з футболу серед аматорських команд Другої ліги сезону-2021

І коло

1 тур, 08 травня

«Колос» (Путиловичі) – СК «Іванівка-2017» (Березівська ОТГ)

ФК «Хорошів» – ФК «Малин»  матч перенесено на резервний день

ФК «Ярунь» (Новоград-Волинський р-н) – «Зоря-2» (Романів)

ФК «Черняхів» –  «Метеор» (Нова Буда/Мірча, Потіївська ОТГ)

2 тур, 15 травня

«Зоря-2» (Романів) – ФК «Малин»

ФК «Ярунь» (Новоград-Волинський р-н) – СК «Іванівка-2017» (Березівська ОТГ)

«Метеор» (Нова Буда/Мірча, Потіївська ОТГ) – «Колос» (Путиловичі)

ФК «Черняхів» –  ФК «Хорошів»

3 тур, 22 травня

СК «Іванівка-2017» – «Зоря-2»(Романів) – матч перенесено

ФК «Малин» – ФК «Метеор» (с.Нова Буда/с.Мірча, Потіївська ОТГ)

«Колос» (Путиловичі) – ФК «Черняхів»

ФК «Хорошів» – ФК «Ярунь» (Новоград-Волинський р-н)

4 тур, 29 травня

СК «Іванівка-2017» – ФК «Малин»

«Колос» (Путиловичі) – «Зоря-2» (Романів)

ФК «Хорошів» – ФК «Метеор» (с.Нова Буда/с.Мірча, Потіївська ОТГ)

ФК «Ярунь» (Новоград-Волинський р-н) – ФК «Черняхів»

5 тур, 05 червня

ФК «Хорошів» – СК «Іванівка-2017»

ФК «Ярунь» (Новоград-Волинський р-н) – «Колос» (Путиловичі)

ФК «Черняхів»  – ФК «Малин»

ФК «Метеор» (с.Нова Буда/с.Мірча, Потіївська ОТГ)  – «Зоря-2» (Романів)

6 тур, 12 червня

СК «Іванівка-2017» – ФК «Метеор» (с.Нова Буда/с.Мірча,Потіївська ОТГ)

«Зоря-2» (Романів) – ФК «Черняхів»

ФК «Малин» –  ФК «Ярунь» (Новоград-Волинський р-н)

«Колос» (Путиловичі) – ФК «Хорошів»

7 тур, 19 червня

ФК «Черняхів»  – СК «Іванівка-2017»

ФК «Метеор» (с.Нова Буда/с.Мірча, Потіївська ОТГ)  – ФК «Ярунь» (Новоград-Волинський р-н)

«Зоря-2» (Романів) – ФК «Хорошів»

ФК «Малин» – «Колос» (Путиловичі)

26 червня – резервний день

ФК «Хорошів» – ФК «Малин»  – матч 1-го туру

СК «Іванівка-2017» – «Зоря-2»(Романів) – матч 3-го туру