Календар

Південь

ІІ КОЛО

VІII ТУР

16.08

«Технофон» (Любар) – пропускає тур

ФК «Коростишів» – «Полісся» (Житомир)

ФК «Попільня» – «Ветеран» (Махнівка)

«Керамік» (Баранівка) – «Авангард» (Нов.-Волинський) – гра перенесена

IX тур

23.08

ФК «Коростишів» – пропускає тур

«Технофон» (Любар) – ФК «Попільня»

«Керамік» (Баранівка) – «Полісся» (Житомир)

«Ветеран» (Махнівка) – «Авангард» (Нов.-Волинський)

X тур

30.08

«Полісся» (Житомир) – пропускає тур

«Технофон» (Любар) – «Ветеран» (Махнівка)

«Авангард» (Нов.-Волинський) – ФК «Коростишів»

ФК «Попільня» – «Керамік» (Баранівка)

XI тур

06.09

ФК «Попільня» – пропускає тур

ФК «Коростишів» – «Керамік» (Баранівка)

«Авангард» (Нов.-Волинський) – «Технофон» (Любар)

«Ветеран» (Махнівка) – «Полісся» (Житомир)

XII тур

13.09

«Керамік» (Баранівка) – пропускає тур

ФК «Попільня» – «Авангард» (Нов.-Волинський)

ФК «Коростишів» – «Ветеран» (Махнівка)

«Полісся» (Житомир) – «Технофон» (Любар)

XIII тур

20.09

«Авангард» (Нов.-Волинський) – пропускає тур

«Ветеран» (Махнівка) – «Керамік» (Баранівка)

«Полісся» (Житомир) – ФК «Попільня»

«Технофон» (Любар) – ФК «Коростишів»

XIV тур

27.09

«Ветеран» (Махнівка) – пропускає тур

«Полісся» (Житомир) – «Авангард» (Нов.-Волинський)

«Технофон» (Любар) – «Керамік» (Баранівка)

ФК «Коростишів» – ФК «Попільня»

09.09, 16.09 (СЕРЕДА)  РЕЗЕРВНІ ДНІ

ПІВНІЧ

ІІ КОЛО

VІII ТУР

16.08

«Ветеран» (Лугини) – пропускає тур

ФК «Радомишль» – «Граніт» (Черняхів)

ФК «Малин» – «Колос» (Радогоща)

ФСК «Іршанськ» – «Фанат» (Пулини)

IX тур

23.08

ФСК «Іршанськ» – пропускає тур

«Фанат» (Пулини) – ФК «Малин»

«Колос» (Радогоща) – ФК «Радомишль»

«Граніт» (Черняхів) – «Ветеран» (Лугини)

X тур

30.08

«Граніт» (Черняхів) – пропускає тур

«Ветеран» (Лугини) – «Колос» (Радогоща)

ФК «Радомишль» – «Фанат» (Пулини) – перенесено на 09.09

ФК «Малин» – ФСК «Іршанськ»

XI тур

06.09

ФК «Малин» – пропускає тур

ФСК «Іршанськ» – ФК «Радомишль»

«Фанат» (Пулини) – «Ветеран» (Лугини)

«Колос» (Радогоща) – «Граніт» (Черняхів)

XII тур

13.09

«Колос» (Радогоща) – пропускає тур

«Граніт» (Черняхів) – «Фанат» (Пулини)

«Ветеран» (Лугини) – ФСК «Іршанськ»

ФК «Радомишль» – ФК «Малин»

XIII тур

20.09

ФК «Радомишль» – пропускає тур

«Ветеран» (Лугини) – ФК «Малин»

ФСК «Іршанськ» – «Граніт» (Черняхів)

«Колос» (Радогоща) – «Фанат» (Пулини)

XIV тур

27.09

«Фанат» (Пулини) – пропускає тур

ФСК «Іршанськ» – «Колос» (Радогоща)

«Граніт» (Черняхів) – ФК «Малин»

Ветеран» (Лугини) – ФК «Радомишль»

09.09, 16.09 (СЕРЕДА)  РЕЗЕРВНІ ДНІ

І тур

14.06

«Технофон» (Любар) – —

«Полісся» (Житомир) – ФК «Коростишів»

«Ветеран» (Махнівка) – ФК «Попільня»

«Авангард» (Нов.-Волинський) – «Керамік» (Баранівка)

ІІІ тур

28.06

«Полісся» (Житомир) – —

«Ветеран» (Махнівка) – «Технофон» (Любар)

ФК «Коростишів» – «Авангард» (Нов.-Волинський)

«Керамік» (Баранівка) – ФК «Попільня»

IV тур

05.07

—- – ФК «Попільня»

ФК «Коростишів» – «Керамік» (Баранівка)

«Технофон» (Любар) – «Авангард» (Нов.-Волинський)

«Полісся» (Житомир) – «Ветеран» (Махнівка)

V тур

12.07

—- – «Керамік» (Баранівка)

«Авангард» (Нов.-Волинський) – ФК «Попільня»

«Ветеран» (Махнівка) – ФК «Коростишів»

«Технофон» (Любар) – «Полісся» (Житомир)

VI тур

19.07

«Авангард» (Нов.-Волинський) – —-

«Керамік» (Баранівка) – «Ветеран» (Махнівка)

ФК «Попільня» – «Полісся» (Житомир) – ПЕРЕНЕСЕНО НА РЕЗЕРВНИЙ ДЕНЬ

ФК «Коростишів» – «Технофон» (Любар)

VIІ тур

26.07

«Ветеран» (Махнівка) – —

«Авангард» (Нов.-Волинський) – «Полісся» (Житомир)

«Керамік» (Баранівка) – «Технофон» (Любар)

ФК «Попільня» – ФК «Коростишів»

ІІ тур

02.08

—- – ФК «Коростишів)

ФК «Попільня» – «Технофон» (Любар)

«Полісся» (Житомир) – «Керамік» (Баранівка)

«Авангард» (Нов.-Волинський) – «Ветеран» (Махнівка)

09.08. резервний день

Північ

І тур

14.06

«Ветеран» (Лугини) – —-

«Граніт» (Черняхів) – ФК «Радомишль»

«Колос» (Радогоща) – ФК «Малин»

«Фанат» (Пулини) – ФСК «Іршанськ»

ІІІ тур

28.06

«Граніт» (Черняхів) – —-

«Колос» (Радогоща) – «Ветеран» (Лугини)

«Фанат» (Пулини) – ФК «Радомишль»

ФСК «Іршанськ» – ФК «Малин»

IV тур

05.07

—- – ФК «Малин»

ФК «Радомишль» – ФСК «Іршанськ»

«Ветеран» (Лугини) – «Фанат» (Пулини)

«Граніт» (Черняхів) – «Колос» (Радогоща)

V тур

12.07

«Колос» (Радогоща) – —-

«Фанат» (Пулини) – «Граніт» (Черняхів)

ФСК «Іршанськ» – «Ветеран» (Лугини)

ФК «Малин» – ФК «Радомишль»

VI тур

19.07

—- – ФК «Радомишль»

«Ветеран» (Лугини) – ФК «Малин»

«Граніт» (Черняхів) – ФСК «Іршанськ»

«Фанат» (Пулини) – «Колос» (Радогоща)

VIІ тур

26.07

«Фанат» (Пулини) – —-

«Колос» (Радогоща) – ФСК «Іршанськ»

ФК «Малин» – «Граніт» (Черняхів)

ФК «Радомишль» – «Ветеран» (Лугини)

ІІ тур

02.08

—- – ФСК «Іршанськ»

ФК «Малин» – «Фанат» (Пулини)

ФК «Радомишль» – «Колос» (Радогоща)

«Ветеран» (Лугини) – «Граніт» (Черняхів)

09.08. резервний день