Результати. Перша ліга

1 тур
25.09.20.2020
 
Південь
U
-14
ДЮСШ Бердичів U14 – ДЮСШ Ружин – перенесено на резервний день
ДЮСШ Любар  – ФК Миропіль – 3:2
ДЮСШ-АІК (Чуднів) – Фортуна (Андрушівка) – 8:0
СДЮСШОР Полісся-2 (Житомир) U14 – ФК Брусилів – 10:0
 
Північ
ДЮКФП (Новоград-Волинський) U14  – ДЮСШ Довбиш – перенесено на резервний день
ДЮСШ Лугини   – ФК «Мал-2» Коростень – 0:5
Оріон (Нова-Борова)  – ДЮСШ Хорошів U14 – 5:3
 
Південь
U-16
ДЮСШ Бердичів U16 – ДЮСШ Романів  – перенесено
ДЮСШ Коростишів – СДЮСШОР Полісся-2 (Житомир) U16 – 0:0
 
Північ
ДЮСШ Хорошів U16 – ДЮСШ Іршанськ – 0:1
ДЮСШ Ємільчине  – ДЮСШ Малин – перенесено
Городницька ЗОШ  – ДЮКФП (Новоград-Волинський) U16 – перенесено на резервний день
2 тур 

29.09.2020, 01.10.2020

Північ
U-14

ДЮСШ Довбиш  – ДЮСШ Хорошів U14 – 1:2
—— – Оріон (Нова-Борова)
ФК «Мал-2» Коростень – ДЮСШ Радомишль – 8:0
ДЮКФП (Новоград-Волинський) U14  – ДЮСШ Лугини 01.10.2020 – 2:3
U-16

ДЮСШ Ємільчине  – ДЮСШ Іршанськ| – 2:0
Городницька ЗОШ  – ДЮСШ Хорошів U16 01.10.2020 – 2:2
ДЮКФП (Новоград-Волинський) U16 – ДЮСШ Малин 01.10.2020 – 3:0

Південь
U-14

ДЮСШ Ружин  – ФК Брусилів – 2:1
Фортуна (Андрушівка)  – СДЮСШОР Полісся-2 (Житомир) U-14 – 0:2
ФК Миропіль  – ДЮСШ-АІК (Чуднів) – перенесено
ДЮСШ Бердичів U14  – ДЮСШ Любар – 6:0
U-16

СДЮСШОР Полісся-2 (Житомир) U-16 – Темп (с. Селянщина) – 4:0
ДЮСШ Романів  – ДЮСШ Коростишів – перенесено

3 тур
06.10.2010, 07.10.2020

Північ – 06.10
U-14

Оріон (Нова-Борова)  – ДЮСШ Довбиш – 1:1
ДЮСШ Хорошів U14  – ДЮСШ Радомишль – 4:0
ФК «Мал-2» Коростень – ДЮКФП (Новоград-Волинський) U14 – 5:1
U-16

ДЮСШ Іршанськ – ДЮКФП (Новоград-Волинський) U16 – 07.10 – 1:4
ДЮСШ Малин  – Городницька ЗОШ – 1:1
ДЮСШ Хорошів 16  – ДЮСШ Ємільчине – 2:2

 

Південь – 07.10
U-14

ДЮСШ Любар  – ДЮСШ Ружин – 1:4
ДЮСШ-АІК (Чуднів) – ДЮСШ Бердичів U14 – 5:6
СДЮСШОР Полісся-2 (Житомир) U14 – ФК Миропіль – 6:3
ФК Брусилів  – Фортуна (Андрушівка) – 1:3

U-16

ДЮСШ Коростишів – ДЮСШ Бердичів U16 – перенесено
Темп (с. Селянщина) – ДЮСШ Романів – 7:2

4 тур
13.10.2020, 15.10.2020

Північ – 15.10
U-14

ДЮСШ Радомишль  – ДЮСШ Довбиш – 13.10
Оріон (Нова-Борова)  – ДЮСШ Лугини – 2:2
ДЮСШ Хорошів 14/16  – ДЮКФП (Новоград-Волинський) 14/16
U-16

ДЮСШ Іршанськ  – ДЮСШ Малин – 1:1
ДЮСШ Хорошів 16/14  – ДЮКФП (Новоград-Волинський) 16/14
ДЮСШ Ємільчине  – Городницька ЗОШ – 3:2

 

Південь – 13.10
U-14

ДЮСШ Ружин  – Фортуна (Андрушівка) – 0:0
ФК Миропіль  – ФК Брусилів – 9:1
ДЮСШ Бердичів 16/14 – СДЮСШОР Полісся-2 (Житомир) 16/14
ДЮСШ Любар  – ДЮСШ-АІК (Чуднів) – 0:8

U-16

ДЮСШ Бердичів 16/14  – СДЮСШОР Полісся-2 (Житомир) 16/14 – 2:0
ДЮСШ Коростишів –  Темп (с. Селянщина) – 1:5

5 тур
20.10.2020, 21.10.2020

Північ – 20.10
U-14

ФК «Мал-2» Коростень – ДЮСШ Хорошів 14/16
ДЮКФП (Новоград-Волинський) 14/16  – Оріон (Нова-Борова) – 2:0
ДЮСШ Лугини   – ДЮСШ Радомишль

U-16

Городницька ЗОШ  – ДЮСШ Іршанськ
ДЮКФП (Новоград-Волинський) 16/14 – ДЮСШ Ємільчине – 4:0
ДЮСШ Малин  – ДЮСШ Хорошів 16/14 – 21.10

 

Південь – 21.10
U-14

ДЮСШ-АІК (Чуднів) – ДЮСШ Ружин
СДЮСШОР Полісся-2 (Житомир) 16/14 – ДЮСШ Любар
ФК Брусилів  – ДЮСШ Бердичів 16/14 – 1:7
Фортуна (Андрушівка)  – ФК Миропіль – 1:2

U-16

Темп (с. Селянщина) – ДЮСШ Бердичів 16/14
—– – ДЮСШ Коростишів
СДЮСШОР Полісся-2 (Житомир) 16/14 – ДЮСШ Романів