Календар

COMSPEC-Першість Житомирської області з футболу-2022. Зона Південь. ІI коло

8 тур

10 вересня, субота

ФК «Іванків-ГУНП» – «Тетерів» (Чуднів)

«Stone Town» (Коростишів) – «Полісся-3» (Ставки)

«Зоря-2» (Романів) – ФК «Пулини»

«Технофон» (Любар) пропускає тур

9 тур

17 вересня, субота

ФК «Іванків-ГУНП» – «Зоря-2» (Романів)

«Технофон» (Любар) – «Stone Town» (Коростишів)

«Полісся-3» (Ставки) – «Тетерів» (Чуднів)

ФК «Пулини» пропускає тур

10 тур

24 вересня, субота

ФК «Іванків-ГУНП» – «Полісся-3» (Ставки)

«Тетерів» (Чуднів) – «Технофон» (Любар)

«Stone Town» (Коростишів) – ФК «Пулини»

«Зоря-2» (Романів) пропускає тур

11 тур 

1 жовтня, субота

«Зоря-2» (Романів) – «Stone Town» (Коростишів)

ФК «Пулини» – «Тетерів» (Чуднів)

«Полісся-3» (Ставки) – «Технофон» (Любар)

ФК «Іванків-ГУНП» пропускає тур

12 тур

8 жовтня, субота  

«Stone Town» (Коростишів) – ФК «Іванків-ГУНП»

«Зоря-2» (Романів) – «Полісся-3» (Ставки)

«Технофон» (Любар) – ФК «Пулини»

«Тетерів» (Чуднів) пропускає тур

15 жовтня, субота – резервний день

13 тур

22 жовтня, субота  

ФК «Іванків-ГУНП» – ФК «Пулини»

«Зоря-2» (Романів) – «Технофон» (Любар)

«Тетерів» (Чуднів) – «Stone Town» (Коростишів)

«Полісся-3» (Ставки) пропускає тур

14 тур 

29 жовтня, субота

«Технофон» (Любар) – ФК «Іванків-ГУНП»

ФК «Пулини» – «Полісся-3» (Ставки)

«Тетерів» (Чуднів) – «Зоря-2» (Романів)

«Stone Town» (Коростишів) пропускає тур

COMSPEC-Першість Житомирської області з футболу-2022. Зона Південь. І коло

1 тур

16 липня, субота

«Тетерів» (Чуднів) – ФК «Іванків-ГУНП» 03.09 – Резервний день

«Полісся-3» (Ставки) – «Stone Town» (Коростишів)

«Технофон» (Любар) – «Керамік» (Баранівка)

ФК «Пулини» –  «Зоря-2» (Романів)

2 тур

23 липня, субота

«Зоря-2» (Романів) – ФК «Іванків-ГУНП»

«Керамік» (Баранівка) – ФК «Пулини»

«Stone Town» (Коростишів) – «Технофон» (Любар)

«Тетерів» (Чуднів) – «Полісся-3» (Ставки)

3 тур

30 липня, субота 

«Полісся-3» (Ставки) – ФК «Іванків-ГУНП»

«Технофон» (Любар) – «Тетерів» (Чуднів)

ФК «Пулини» – «Stone Town» (Коростишів)

«Зоря-2» (Романів) – «Керамік» (Баранівка)

4 тур

6 серпня, субота

ФК «Іванків-ГУНП» – «Керамік» (Баранівка)

«Stone Town» (Коростишів) – «Зоря-2» (Романів)

«Тетерів» (Чуднів) – ФК «Пулини»

«Технофон» (Любар) – «Полісся-3» (Ставки)

5 тур

13 серпня, субота

ФК «Іванків-ГУНП» – «Stone Town» (Коростишів)

«Тетерів» (Чуднів) – «Керамік» (Баранівка)

«Полісся-3» (Ставки) – «Зоря-2» (Романів)

ФК «Пулини» – «Технофон» (Любар)

6 тур

20 серпня, субота

ФК «Пулини» – ФК «Іванків-ГУНП»

«Технофон» (Любар) – «Зоря-2» (Романів)

«Керамік» (Баранівка) – «Полісся-3» (Ставки)

«Stone Town» (Коростишів) – «Тетерів» (Чуднів)

7 тур

27 серпня, субота

ФК «Іванків-ГУНП» – «Технофон» (Любар)

«Полісся-3» (Ставки) – ФК «Пулини»

«Зоря-2» (Романів) – «Тетерів» (Чуднів)

«Керамік» (Баранівка) – «Stone Town» (Коростишів)

03.09 – Резервний день

«Тетерів» (Чуднів) – ФК «Іванків-ГУНП»

10.09 – Старт ІІ кола