COMSPEC-Першість Житомирської області з футболу-2022. Півфінал
5 листопада (перші матчі)
«Полісся-3» (Ставки) – «Агро-Нива» (Народичі/Ласки)
СК «Радовель» – «Іванків-ГУНП»
12 листопада (матчі-відповіді)
«Агро-Нива» (Народичі/Ласки) – «Полісся-3» (Ставки)
«Іванків-ГУНП» – СК «Радовель»
COMSPEC-Першість Житомирської області з футболу-2022. Зона Південь. ІI коло
8 тур
10 вересня, субота
ФК «Іванків-ГУНП» – «Тетерів» (Чуднів)
«Stone Town» (Коростишів) – «Полісся-3» (Ставки)
«Зоря-2» (Романів) – ФК «Пулини»
«Технофон» (Любар) пропускає тур
9 тур
17 вересня, субота
ФК «Іванків-ГУНП» – «Зоря-2» (Романів)
«Технофон» (Любар) – «Stone Town» (Коростишів)
«Полісся-3» (Ставки) – «Тетерів» (Чуднів)
ФК «Пулини» пропускає тур
10 тур
24 вересня, субота
ФК «Іванків-ГУНП» – «Полісся-3» (Ставки)
«Тетерів» (Чуднів) – «Технофон» (Любар)
«Stone Town» (Коростишів) – ФК «Пулини»
«Зоря-2» (Романів) пропускає тур
11 тур
1 жовтня, субота
«Зоря-2» (Романів) – «Stone Town» (Коростишів)
ФК «Пулини» – «Тетерів» (Чуднів)
«Полісся-3» (Ставки) – «Технофон» (Любар)
ФК «Іванків-ГУНП» пропускає тур
12 тур
8 жовтня, субота
«Stone Town» (Коростишів) – ФК «Іванків-ГУНП»
«Зоря-2» (Романів) – «Полісся-3» (Ставки)
«Технофон» (Любар) – ФК «Пулини»
«Тетерів» (Чуднів) пропускає тур
15 жовтня, субота – резервний день
13 тур
22 жовтня, субота
ФК «Іванків-ГУНП» – ФК «Пулини»
«Зоря-2» (Романів) – «Технофон» (Любар)
«Тетерів» (Чуднів) – «Stone Town» (Коростишів)
«Полісся-3» (Ставки) пропускає тур
14 тур
29 жовтня, субота
«Технофон» (Любар) – ФК «Іванків-ГУНП»
ФК «Пулини» – «Полісся-3» (Ставки)
«Тетерів» (Чуднів) – «Зоря-2» (Романів)
«Stone Town» (Коростишів) пропускає тур
COMSPEC-Першість Житомирської області з футболу-2022. Зона Південь. І коло
1 тур
16 липня, субота
«Тетерів» (Чуднів) – ФК «Іванків-ГУНП» 03.09 – Резервний день
«Полісся-3» (Ставки) – «Stone Town» (Коростишів)
«Технофон» (Любар) – «Керамік» (Баранівка)
ФК «Пулини» – «Зоря-2» (Романів)
2 тур
23 липня, субота
«Зоря-2» (Романів) – ФК «Іванків-ГУНП»
«Керамік» (Баранівка) – ФК «Пулини»
«Stone Town» (Коростишів) – «Технофон» (Любар)
«Тетерів» (Чуднів) – «Полісся-3» (Ставки)
3 тур
30 липня, субота
«Полісся-3» (Ставки) – ФК «Іванків-ГУНП»
«Технофон» (Любар) – «Тетерів» (Чуднів)
ФК «Пулини» – «Stone Town» (Коростишів)
«Зоря-2» (Романів) – «Керамік» (Баранівка)
4 тур
6 серпня, субота
ФК «Іванків-ГУНП» – «Керамік» (Баранівка)
«Stone Town» (Коростишів) – «Зоря-2» (Романів)
«Тетерів» (Чуднів) – ФК «Пулини»
«Технофон» (Любар) – «Полісся-3» (Ставки)
5 тур
13 серпня, субота
ФК «Іванків-ГУНП» – «Stone Town» (Коростишів)
«Тетерів» (Чуднів) – «Керамік» (Баранівка)
«Полісся-3» (Ставки) – «Зоря-2» (Романів)
ФК «Пулини» – «Технофон» (Любар)
6 тур
20 серпня, субота
ФК «Пулини» – ФК «Іванків-ГУНП»
«Технофон» (Любар) – «Зоря-2» (Романів)
«Керамік» (Баранівка) – «Полісся-3» (Ставки)
«Stone Town» (Коростишів) – «Тетерів» (Чуднів)
7 тур
27 серпня, субота
ФК «Іванків-ГУНП» – «Технофон» (Любар)
«Полісся-3» (Ставки) – ФК «Пулини»
«Зоря-2» (Романів) – «Тетерів» (Чуднів)
«Керамік» (Баранівка) – «Stone Town» (Коростишів)
03.09 – Резервний день
«Тетерів» (Чуднів) – ФК «Іванків-ГУНП»
10.09 – Старт ІІ кола