Результати

U-12 північ

1 ДЮКФП (Новоград-Волинський) 0:2 Оріон (Нова-Борова)
2 ДЮСШ(Черняхів) 0:11 ФК Мал (Коростень)
 Тур 2 
 Дата 04.10.2021 
3 Оріон (Нова-Борова) 3:0 ФК Мал (Коростень)
4 ДЮКФП (Новоград-Волинський) 2:1 ДЮСШ (Лугини)
 Тур 3 
 Дата 11.10.2021 
5 ДЮСШ (Черняхів) 1:4 ДЮКФП (Новоград-Волинський)
6 ДЮСШ (Лугини) 0:15 Оріон (Нова-Борова)
 Тур 4 
 Дата 01.04.2022 
7 ДЮКФП (Новоград-Волинський) ФК Мал (Коростень)  
 Дата 18.10.2021 
8 ДЮСШ (Лугини) 1:1 ДЮСШ (Черняхів)
 Тур 5 
 Дата 25.10.2021 
9 ДЮСШ (Черняхів) 0:6 Оріон (Нова-Борова)
 Дата 01.04.2022 
10 ФК Мал (Коростень) ДЮСШ (Лугини)  

Ю12 Південь

Коло 1
 Тур 1 
 Дата 27.09.2021 
1 ДЮСШ (Бердичів) 1:0 Фортуна (Андрушівка)
2 ДЮСШ-АІК (Чуднів) 17:0 ФК Миропіль
 Дата 30.09.2021 
3 СДЮСШОР “Полісся” (Житомир) 8:0 ДЮСШ (Баранівка)
 Тур 2 
 Дата 04.10.2021 
4 ФК Миропіль 1:10 СДЮСШОР “Полісся” (Житомир)
5 Фортуна (Андрушівка) 3:0 ДЮСШ Баранівка (Баранівка)
6 ДЮСШ (Бердичів) 4:1 ДЮСШ-АІК (Чуднів)
 Тур 3 
 Дата 11.10.2021 
7 ДЮСШ-АІК (Чуднів) 6:1 Фортуна (Андрушівка)
8 СДЮСШОР “Полісся” (Житомир) 8:4 ДЮСШ (Бердичів)
9 ДЮСШ (Баранівка) 4:1 ФК Миропіль (Миропіль)
 Тур 4 
 Дата 18.10.2021 
10 Фортуна (Андрушівка) ФК Миропіль (Миропіль)  
11 ДЮСШ (Бердичів) 10:0 ДЮСШ (Баранівка)
 Дата 15.10.2021 
12 ДЮСШ-АІК (Чуднів) 2:6 СДЮСШОР “Полісся” (Житомир)
 Тур 5 
 Дата 25.10.2021 
13 СДЮСШОР “Полісся” (Житомир) 6:0 Фортуна (Андрушівка)
14 ДЮСШ (Баранівка) 1:3 ДЮСШ-АІК Чуднів (Чуднів)
 Дата 26.10.2021 
15 ФК Миропіль 1:11 ДЮСШ (Бердичів)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

U-11 південь

1 тур 27.09

ДЮСШ Бердичів – «Фортуна» Андрушівка –  1:0

ДЮСШ-АІК Чуднів – ДЮСШ Бердичів-2 –  29.09

СДЮСШОР «Полісся» (Житомир) – ДЮСШ Баранівка  – 7:0

U-11 північ

1 тур 27.09

ДЮФКП Новоград-Волинський – «Оріон» (Нова Борова) – 0:1

ДЮСШ-Жерм Черняхів – «Мал» (Коростень) – 0:13

U-11 центр

1 тур 27.09

ДЮСШ Хорошів – ДЮСШ Попільня – 0:4

«Stone Town» (Коростишів) – ДЮСШ-Полісся Радомишль – 4:1

U-12 південь

1 тур 27.09

ДЮСШ Бердичів U-12 – «Фортуна» Андрушівка U-12 – 1:0

ДЮСШ-АІК Чуднів – ФК Миропіль – 17:0

СДЮСШОР «Полісся» (Житомир) U-12 –ДЮСШ Баранівка U-12 – 8:0

U-12 північ

1 тур 27.09

ДЮФКП Новоград-Волинський – «Оріон» (Нова Борова) – 0:2

ДЮСШ Лугини – ДЮСШ Малин – 0:4

ДЮСШ-Жерм Черняхів U-12– «Мал» (Коростень) U-12 – 0:11

2 тур

Північ

«Оріон» (Нова Борова) U-11  – «Мал» (Коростень) U-11 – 0:3

«Оріон» (Нова Борова) U-12  – «Мал» (Коростень) U-12 – 3:0

СДЮСШОР «Полісся-2» (Житомир) U-11 – ДЮСШ-Жерм Черняхів U-11 – 15:0

ДЮФКП Новоград-Волинський U-12  – ДЮСШ Лугини U-12 – 2:1

Південь

 

5.10.2021 «Фортуна» Андрушівка U-11 – ДЮСШ Баранівка U-11 – 3:0

5.10.2021 «Фортуна» Андрушівка U-12  – ДЮСШ Баранівка U-12 – 3:0

ФК Миропіль U-12  – СДЮСШОР «Полісся» (Житомир) U-12 – 1:10

ДЮСШ Бердичів-2  U-11 – СДЮСШОР «Полісся» (Житомир) U-11 –

ДЮСШ Бердичів U-11 – ДЮСШ-АІК Чуднів U-11 – 5:0

ДЮСШ Бердичів U-12 – ДЮСШ-АІК Чуднів U-12 – 4:1

2 тур

Центр

ДЮСШ Попільня U-11  – ДЮСШ Радомишль U-11 – 3:0

ДЮСШ Хорошів U-11  – «Мал-2» (Коростень) U-11 – 0:16

ДЮСШ Малин U-12 – ДЮСШ Овруч U-12 – 2:1

ДЮСШ Романів U-12 – «Темп» (Селянщина) U-12 –  перенесено на резервний день