Результати. U-10/U-12

І тур  28.09

Група 1

ДЮСШ Попільня  U-10 – ДЮСШ Бердичів-2  U-10 – 9:1

ДЮСШ Попільня  U-12   – ДЮСШ Бердичів-2 U-12 – 2:1

ДЮСШ Бердичів U-10 – Фортуна (Андрушівка)   U-10 – 6:0

ДЮСШ Бердичів U-12 – Фортуна (Андрушівка) U-12 –  10:0

ДЮСШ Коростишів  U-10  – Полісся (Житомир) U-10 –  0:11

ДЮСШ Коростишів U-12  – Станишівська ОТГ U-12 – 0:0

Група 2

Оріон (Нова Борова)  U-10– ФК Мал (Коростень)  U-10 – 0:2

Оріон (Нова Борова)  U-12 – ФК Мал (Коростень)  U-12 – 3:0

ФК Мал-2 (Коростень)  U-10 – ДЮСШ Баранівка   U-10 – 9:0

ФК Мал-2 (Коростень)  U-12 – ДЮСШ Баранівка   U-12 – 1:0

ДЮСШ Радомишль U-10– ДЮСШ «Жерм» (Черняхів)  U-10 – 3:0

СК Титан U-12 – ДЮСШ «Жерм» (Черняхів)  U-12 – 1:0

ДЮСШ «Овруч»  U-10/12 – пропускає тур

Група 3

ДЮСШ Хорошів  U-12 – ДЮСШ Іршанськ  U-12 – 4:1

ДЮСШ Лугини U-12 – ДЮСШ Овруч-2  U-12 – 1:8

Темп (с. Селянщина)  U-12 – ДЮКФП (Новоград-Волинський)  U-12 – гра перенесена

Група 4

ДЮСШ Ружин  U-12  – ФК Брусилів U-12 – гра перенесена

ДЮСШ-АІК (Чуднів)  U-12 – ДЮСШ Романів U-12 – 3:0

ФК Миропіль U-12 – Аслан (Бердичів) U-12 – 1:6

 

ІІ тур

02.10

Група 3

ДЮСШ Іршанськ  U-12  – ДЮКФП (Новоград-Волинський)  U-12 – 0:2

ДЮСШ Овруч-2  U-12 – Темп (с. Селянщина)  U-12 – 9:0

ДЮСШ Хорошів  U-12 – ДЮСШ Лугини U-12 – 1:3

Група 4

ФК Брусилів U-12 – Аслан (Бердичів) U-12 – 1:4

ДЮСШ Романів U-12 – ФК Миропіль U-12 – 0:3

ДЮСШ Ружин  U-12  – ДЮСШ-АІК (Чуднів)  U-12 – гра перенесена

05.10

Група 1

ДЮСШ Бердичів-2  U-10  – Полісся (Житомир) U-10 – 0:7

ДЮСШ Бердичів-2  U-12  – Станишівська ОТГ U-12 – 4:0

Фортуна (Андрушівка)   U-10– ДЮСШ Коростишів  U-10 – 6:0

Фортуна (Андрушівка)   U-12  – ДЮСШ Коростишів  U-12 – 2:0

ДЮСШ Попільня  U-10 – ДЮСШ Бердичів U-10 – 3:0

ДЮСШ Попільня  U-12  – ДЮСШ Бердичів U-12 – 0:2

Група 2

ДЮСШ Баранівка   U-10 – ДЮСШ Радомишль U-10 – 0:0

ДЮСШ Баранівка   U-12 – СК Титан  U-12 – 0:2

ФК Мал (Коростень)  U-10 – ФК Мал-2 (Коростень)  U-10 – гра перенесена

ФК Мал (Коростень)  U-12 – ФК Мал-2 (Коростень)  U-12 – гра перенесена

ДЮСШ «Овруч»  U-10 – Оріон (Нова Борова)  U-10 – 0:6

ДЮСШ «Овруч»  U-12 – Оріон (Нова Борова)  U-12 – 2:3

ДЮСШ «Жерм» (Черняхів)  U-10/12 – пропускає тур

 

ІІІ тур

09.10

Група 3

ДЮСШ Лугини U-12 – ДЮСШ Іршанськ  U-12 – 1:0

Темп (с. Селянщина)  U-12 – ДЮСШ Хорошів  U-12 – 4:1

ДЮКФП (Новоград-Волинський)  U-12 – ДЮСШ Овруч-2  U-12 – 0:2

Група 4

ДЮСШ-АІК (Чуднів)  U-12 – ФК Брусилів U-12 – гра перенесена

ФК Миропіль U-12 – ДЮСШ Ружин  U-12 – 2?1

Аслан (Бердичів) U-12 – ДЮСШ Романів U-12 – 3:1

12.10

Група 1

ДЮСШ Бердичів U-10 – ДЮСШ Бердичів-2  U-10 – 8:0

ДЮСШ Бердичів U-12 – ДЮСШ Бердичів-2 U-12 – 4:1

ДЮСШ Коростишів  U-10 – ДЮСШ Попільня  U-10 – 0:3

ДЮСШ Коростишів  U-12  – ДЮСШ Попільня  U-12 – 2:1

Полісся (Житомир) U-10  – Фортуна (Андрушівка)   U-10 – 10:0

Станишівська ОТГ U-12 – Фортуна (Андрушівка) U-12 – 1:4

Група 2

ФК Мал-2 (Коростень)  U-10 – ДЮСШ «Овруч»  U-10 – 2:1

ФК Мал-2 (Коростень)  U-12 – ДЮСШ «Овруч»  U-12 – 3:0

ДЮСШ Радомишль U-10  – ФК Мал (Коростень)  U-10 – 0:5

СК Титан  U-12  – ФК Мал (Коростень)  U-12 – 1:6

ДЮСШ «Жерм» (Черняхів)  U-10 – ДЮСШ Баранівка   U-10 – 0:3

ДЮСШ «Жерм» (Черняхів)  U-12 – ДЮСШ Баранівка   U-12 – 2:0

Оріон (Нова Борова)  U-10/12  – пропускає тур

 

ІV тур

16.10

Група 3

ДЮСШ Іршанськ  U-12  – ДЮСШ Овруч-2  U-12 – 0:8

ДЮСШ Хорошів  U-12 – ДЮКФП (Новоград-Волинський)  U-12 – 0:2

ДЮСШ Лугини U-12 – Темп (с. Селянщина)  U-12 – 4:1

Група 4

ФК Брусилів U-12 – ДЮСШ Романів U-12 – 2:9

ДЮСШ Ружин  U-12  – Аслан (Бердичів) U-12 – 1:2

ДЮСШ-АІК (Чуднів)  U-12 – ФК Миропіль U-12 – гра перенесена

19.10

Група 1

ДЮСШ Бердичів-2  U-10 – Фортуна (Андрушівка)  U-10 – 2:1

ДЮСШ Бердичів-2  U-12  – Фортуна (Андрушівка)  U-12 – 1:1

ДЮСШ Попільня  U-10 – Полісся (Житомир) U-10 – 2:4

ДЮСШ Попільня  U-12   – Станишівська ОТГ U-12 – 5:0

ДЮСШ Бердичів U-10 – ДЮСШ Коростишів  U-10 – 3:1

ДЮСШ Бердичів U-12 – ДЮСШ Коростишів U-12 – 5:1

Група 2

ФК Мал (Коростень)  U-10 – ДЮСШ «Жерм» (Черняхів)  U-10 – гра перенесена

ФК Мал (Коростень)  U-12 – ДЮСШ «Жерм» (Черняхів)  U-12 – гра перенесена

ДЮСШ «Овруч»  U-10 – ДЮСШ Радомишль U-10 – 0:1

ДЮСШ «Овруч»  U-12 – СК Титан  U-12 – 1:5

Оріон (Нова Борова)  U-10  – ФК Мал-2 (Коростень)  U-10 – гра перенесена

Оріон (Нова Борова)  U-12  – ФК Мал-2 (Коростень)  U-12 – гра перенесена

ДЮСШ Баранівка   U-10/12 – пропускає тур