У Баранівці відбувся турнір з футзалу серед юнаків

IMG-cd9c064adce1f7b0eaf506bb9990ec8f-V

У Баранівці 6 лютого відбулися змагання з футзалу серед юнаків 2005-2006 рр. н. на першість Громадської організації ЖТО ВФСТ «Колос». Дванадцять команд було розподілено по чотирьох групах, після чого переможці 1-4 і 2-3 груп у півфінал боролися за потрапляння до фіналу.

12 ДЮСШ  Стрибіж 1:2 0:5   1/7 0 ІІІ

Півфінальні пари склали господарі змагань ДЮСШ Баранівка й амбіційна команда «Темп» Селянщинського спортивного ліцею.

З початку зустрічі ігровою ініціативою заволоділи господарі турніру, раз по разу загрожуючи воротам команди «Темп», але вмілі дії захисників та впевнена гра воротаря Андрія Михайленка не давали можливості відкрити рахунок. Ліцеїсти грали на контратаках і мали не одну можливість засмути місцевих вболівальників. Під завісу першого тайму гравцям Баранівки вдалося відкрити рахунок. У другому таймі гра проходила на «зустрічних курсах»: гольові моменти виникали як біля одних, так і біля других воріт. В кінці зустрічі господарям вдалось ще двічі забити – 3:0.

У другому півфіналі зійшлись ДЮСШ Іршанськ та ДЮСШ Романів. Перший тайм не виявив сильнішого – 0:0. Другий тайм розпочався з атак Іршанських футзалістів, що дало свій результат – 1:0. Після пропущеного команда Романова пішла всіма силами вперед і зрівняла рахунок – 1:1. Все ж під завісу матчу ДЮСШ Іршанськ здобула перемогу – 2:1.

В матчі за третє місце перша половина завершився із «нулями» на табло. У другій половині поєдинку гравці Селянщини проводили небезпечні атаки, але з кожним разом все важче поверталися назад. Романівці зуміли скористатися помилками суперника та в кінці зустрічі забили два голи.

Цікавим та захоплюючим видався і фінал. Хоч всі тренери віддавали перевагу господарям, проте іншої думки були футзалісти «Іршанська». Перший тайм не виявив сильнішого – 0:0, але досвід, підтримка вболівальників і рідний зал дали можливість вирвати перемогу та посісти перше місце колективу Баранівки.

Призери турніру

І місце – Баранівська ДЮСШ, тренери: Присяжнюк В.М, Весельський В.Ц.

ІІ місце – Іршанська ДЮСШ, тренер: Панченко В.П.

ІІІ місце – Романівська ДЮСШ, тренер: Ковальчук Ю.І.

ІV місце – ФК «Темп» Селянщинський спортивний ліцей, тренер: Бабак М.В.

Учасники змагань

ФК «Жерм» (Черняхів), тренер: Федорчук І.М.

ФК Червоненської ОТГ, тренери: Науменко А.Г., Вальчук В.Л.

Ружинська ДЮСШ, тренер: Маркітан О.І.

ФК «Миропіль», тренери: А.Д. Дашковець, В.Д.Дашковець.

ФК «Титан», тренер: Рипік Д.С.

КУ КДЮСШ Коростишів, тренер: Момонт В.Г.

Стрибізька ДЮСШ, тренер: Терещук В.М.

Хорошівська ДЮСШ, тренер: Черниш О.В.

Громадська організація ЖТО ВФСТ «Колос» висловлює подяку директору спортивного комплексу Олександру Драгану та директору Баранівської ДЮСШ Володимиру Присяжнюку за порозуміння, підтримку й допомогу в проведенні турніру.