Новини з районів: на Попільнянщині дитячі команди позмагалися у турнірі Вітрука

7. попільня

9 травня на стадіоні с. Андрушки відбувся традиційний футбольний турнір імені А. Н. Вітрука. У цьому році вперше кубок був розіграний між дитячими командами Попільнянського району. В спортивній зустрічі брали участь :

  1. ДЮФК с. Андрушки
  2. ДЮФК с. Макарівка
  3. ДЮФК смт Корнин
  4. ДЮФК «Єдність» (Романівка, Почуйки, Квітневе)

Змагання відбувалися по круговій системі. На перший матч вийшли команди смт Корнин та с. Макарівка. Юні футболісти гідно протистояли не тільки своїм опонентам, а і холодній погоді, яка в цей день панувала над Андрушками. Мабуть саме це завадило більшості вболівальників цієї чудової гри вийти на стадіон і підтримати дітей. Але це точно не завадило молодим гравцям продемонструвати результативний футбол.

На полі спортсмени чітко виконували вимоги тренерів, створюючи гострі моменти. Реактивними проходами, індивідуальним дриблінгом був помітний гравець під номером 8 з команди смт Корнин. Макарівчанин Богдан Клімук завжди був попереду і брав участь у всіх атаках своєї команди. Цей матч закінчився з рахунком 2:0 на користь юних футболістів з Макарівки.

Наступна зустріч виявилася не менш цікавою й гострою за кількістю атак. І перший, і другій тайми між футболістами с. Андрушки та ДЮФК «Єдність» пройшли в боротьбі за володіння м’ячем. Нападник Андрушок Юрій Брижинський постійно тримав захисників суперників у тонусі, перевіряючи щільність їх рядів і витримку. А гравці «Єдності» намагалися спіймати андрушківчан на контратаках. У результаті з рахунком 3:0 перемогу одержали господарі поля.

«Єдність» й Корнин грали третій матч кругового етапу змагань. Навіть втома від вже зіграних ігор не позначилася на бажанні забити якомога більше голів у обох команд. Однак гравцям об’єднаної команди не вдалося вибудувати свою гру і футбольна вдача була на боці клубу з смт Корнин, який з рахунком 4:0 переміг у протистоянні.

Матч між Андрушками та Макарівкою запам’ятався запеклою боротьбою – небезпечні кутові, штрафні удари розпочинали нові атаки і несли загрозу воротам супротивника. Захисники Назар Куркодим й Андрій Петриченко запобігали численним випадам макарівських нападників. А Назар Житніков і Денис Макогон не дозволяли протиборчим гравцям розвивати свої атаки по флангам, але наполегливість нападників з Макарівки в більшості випадків досягала своєї мети. Матч закінчився з рахунком 5:0 на користь футболістів-макарівчан.

Гравці команд Андрушок і Корнина показали більш позиційну гру, в процесі якої було багато фізичної праці з перепасами та короткими передачами. Гольові передачі,  видані Саші Кейко та Юрі Брижинському партнерами, призвели до рахунку 2:0 на користь команди з Андрушок.

Завершився турнір грою між командами «Єдність» й Макарівка. Гравці «Єдності» намагалися гідно протистояти супернику, зав’язуючи боротьбу на кожному «п’ятачку» футбольного поля. Але гравці команди Макарівка зуміли показати свої найкращі якості та індивідуальну майстерність, що і вплинуло на кінцевий результат.  4:0 – з таким рахунком закінчилася остання зустріч цього турніру.

Перше місце посіла дитячо-юнацька команда з Макарівки, друге – за гравцями ДЮФК с. Андрушки, на третьому місті опинився футбольний клуб з смт Корнин, а четверта сходинка дісталася футболістам команди «Єдність». Найкращим гравцем турніру був визнаний Богдан Климук – нападник з команди села Макарівка.

\

Джерело: Андрушівська громада