Відбувся III обласний турнір з футболу пам’яті Петра Базюка

69854457_2154939014611871_8152235359627902976_n

07 вересня під час святкування 403-ї річниці з дня заснування с. Станишівки відбувся третій обласний турнір з футболу пам’яті Петра Базюка на місцевому стадіоні.

Серед команд учасників були збірні Баранівської, Брониківської та Станишівської ОТГ. До вступного слова був запрошений сільській голова Матвійчук Юрій Вікторович, який розповів про вагомий внесок Петра Юрійовича в розвитку футболу, села та який являється засновником футбольного клубу Станишівка. Право підняти державний прапор і зробити перший удар по м’ячу були син та онук Петра Юрійовича.

За підсумками матчів були визначились переможці турніру. Почесне третє місце зайняла команда з Баранівської ОТГ, срібло завоювали футболісти з Брониківської ОТГ та переможцем стали господарі турніру збірна Станишівської ОТГ. Почесними дипломами була нагородження бригада арбітрів. Також серед гравців були визначені найкращі: воротарем став Коробейний Ігор, гравцем Невмержицький Віталій та бомбардир гравець з Брониківської ОТГ.

Щиро дякуємо Житомирській обласній федерації футболу, Руслану Павлюку та Руслану Маєвському за якісну підтримку та допомогу в організації турніру!

Член асоціації спортивних журналістів України Скоропадський Віталій