Визначився переможець турніру серед дівчат 2003-2006 рр. н.

дівчата, Коростень

У залі ФОК  стадіону «Спартак» м. Коростень 15 лютого визначився переможець зимового турніру з футболу серед дівчат 2003-2006 рр. н. Участь у змаганнях брали десять команд зі всієї області, які за сліпим жеребом було розподілено на три групи, а до фінальної частини потрапили переможці групового етапу.

Група № 1

Житомирський обласний ліцей-інтернат для обдарованих дітей

ДЮСШ м. Бердичів

Команда м. Новоград-Волинський

ДЮСШ Стрибіж (Курненська ОТГ)

Група № 2

Селянщинський спортивний ліцей

СДЮСШОР «Полісся» (Житомир)

СК «Атлет» (Житомир)

Група № 3

ДЮСШ м. Овруч

ДЮСШ м. Коростень

ДЮСШ смт Любар

За результатами змагань кращими стали дівчата Житомирського обласного ліцею-інтернату для обдарованих дітей, які у фіналі з рахунком 3:0 перемогли команду ДЮСШ м. Овруч. Кращим воротарем турніру визнано Іванну Лук’янчук, а кращий гравець – Діана Корнійчук – обидві Житомирський обласний ліцей-інтернат для обдарованих дітей.

Привітав та нагородив призерів турніру серед дівчат 2003-2006 рр. н. виконавчий директор Житомирської обласної асоціації футболу Руслан Маєвський, який також анонсував проведення повноцінного жіночого чемпіонату області у квітні-червні.

Груповий етап

ДЮСШ м. Овруч – ДЮСШ м. Коростень – 4:1

Селянщинський спортивний ліцей – СК «Атлет» (Житомир) – 0:4

Житомирський обл. ліцей-інтернат для обдарованих дітей – ДЮСШ Стрибіж – 1:0

СДЮСШОР «Полісся» (Житомир) – СК «Атлет» (Житомир) – 5:3

ДЮСШ м. Бердичів – м. Новоград-Волинський – 2:1

ДЮСШ м. Коростень – ДЮСШ смт Любар – 2:2

Селянщинський спортивний ліцей – СДЮСШОР «Полісся» (Житомир) – 1:0

ДЮСШ Стрибіж (переможений 1) – м. Новоград-Волинський (переможений 1) – 3:0

ДЮСШ м. Овруч – ДЮСШ смт Любар – 3:1

Житомирський обл. ліцей-інтернат для обдарованих дітей (переможець 1) – ДЮСШ м. Бердичів (переможець 1) – 3:0

Фінальна частина

СК «Атлет» (Житомир) – ДЮСШ м. Овруч – 1:7

Житомирський обл. ліцей-інтернат для обдарованих дітей – СК «Атлет» – 10:0

Фінал

ДЮСШ м. Овруч – Житомирський обл. ліцей-інтернат для обдарованих дітей – 0:3

 

Призери турніру

І місце – Житомирський обласний ліцей-інтернат для обдарованих дітей

ІІ місце – ДЮСШ м. Овруч

ІІІ місце – СК «Атлет» (Житомир)

Кращий воротар – Іванна Лук’янчук

Кращий гравець – Діана Корнійчук