РОС-Чемпіонат, РОС-Першість та Чемпіонат Житомирщини серед ветеранів: анонс туру

наживо

У суботу, 27 червня, відбудуться матчі другого туру РОС-Чемпіонату та РОС-Першості Житомирської області з футболу сезону 2020 року, а також поєдинки третього туру Чемпіонату Житомирської області з футболу серед ветеранів 40 років і старші.

Овруцький «Арсенал-ДЛГ» поїде в гості до чемпіона області ФК «Звягеля», бердичівляни прийматимуть дебютанта чемпіонату, який, до речі, три матчі поспіль виступав проти лідерів Вищої ліги – одна гра з «Малом» (Коростень) та два матчі поспіль проти «звягельчан».

«Полісся» (Ставки) зіграють перший для себе поєдинок в сезоні-2020 з ФК «Радовель», а «Агролайф» (Попільнянський р-н), який також пропускав перший тур, зустрінеться зі срібним призером чемпіонату області-2020 ФК «Мал» (Коростень).

Цікавим стане поєдинок новачків РОС-Першості області – гра між «Колосом» (Путиловичі) та «Ланом» (Бабушки), «Миропіль» проведе матч із олевським «Поліссям». СК «Овруч», як і ще одна команда Овруча, що виступає у Вищій лізі, поїде до Новограда-Волинського, а «Оріон» (Нова Борова) прийматиме ФК «Радомишль».

Всі матчі будуть проходити БЕЗ ГЛЯДАЧІВ. Проте пресслужби аматорських команд області будуть проводити прямі трансляції поєдинків.

РОС-Чемпіонат Житомирської області. 2 тур, 27.06

Турнірна таблиця

17:00. «Звягель» (Новоград-Волинський) – «Арсенал-ДЛГ» (Овруч)

16:00. «Полісся» (Ставки) – ФК «Радовель». Пряма трансляція на FACEBOOK «ПОЛІССЯ» 

16:00. ФК «Бердичів» – «Зоря» (Врублівка). Пряма трансляція на FACEBOOK ФК «БЕРДИЧІВ»

17:00. «Мал» (Коростень) – «Агролайф» (Попільнянський р-н) Пряма трансляція на FACEBOOK «МАЛ» 

РОС-Першість Житомирської області. 2 тур, 27.06

Турнірна таблиця

«Колос» (Путиловичі) – «Лан» (Бабушки)

ФК «Миропіль» – «Полісся» (Олевськ)

13:00. «Звягель-2» (Новоград-Волинський) – СК «Овруч»

«Оріон» (Нова Борова) – ФК «Радомишль»

ПРОПУСКАЮТЬ ТУР: Тарас Дзюба (ФК «Радомишль»).

Чемпіонат Житомирської області серед ветеранів 40+

Південь

 

ІІІ тур

28.06

«Полісся» (Житомир) – —

«Ветеран» (Махнівка) – «Технофон» (Любар)

ФК «Коростишів» – «Авангард» (Нов.-Волинський)

«Керамік» (Баранівка) – ФК «Попільня»

Північ

 

ІІІ тур

28.06

«Граніт» (Черняхів) – —-

«Колос» (Радогоща) – «Ветеран» (Лугини)

«Фанат» (Пулини) – ФК «Радомишль»

ФСК «Іршанськ» – ФК «Малин»