«Звягель» – «Мал», «Полісся» – «Бердичів» та інші: анонс заключного туру І кола

наживо

Заключний тур першого кола РОС-Чемпіонату й РОС-Першості Житомирської області з футболу відбудеться вже найближчої суботи, 1 серпня.

У  7-му турі на нас очікує цілих два серйозних протистояння. «Мал» (Коростень) буде грати на виїзді зі «Звягелем» (Новоград-Волинський) – фактично гра між цими командами визначить, хто завершить перше коло у якості лідера турнірної таблиці чемпіонату.

Ще одне інтригуюче протистояння відбудеться у Ставках – ФК «Полісся», якому вкрай необхідно набирати залікові пункти, прийматиме ФК «Бердичів», для якого заключна гра першого кола також буде не менш важливою. В інших матчах зустрінуться два півфіналісти Кубку Житомирщини – «Зоря» (Врублівка) зіграє на виїзді з овруцьким «Арсеналом-ДЛГ», а ФК «Радовель» зіграє з ФК «Агролайф» (Попільнянський р-н).

А в Першості області центральним поєдинком туру буде гра між ФК «Миропіль», який на 6 пунктів випереджає своїх найближчих переслідувачів, та ФК «Оріон» (Нова Борова).

Нагадуємо, що у зв’язку з карантинним режимом у нашій країні всі матчі будуть проходити БЕЗ ГЛЯДАЧІВ. Проте пресслужби аматорських команд області будуть проводити прямі трансляції поєдинків.

РОС-Чемпіонат Житомирської області з футболу. 7 тур, 01.08

Турнірна таблиця

16:00 «Арсенал-ДЛГ» (Овруч) – «Зоря» (Врублівка). ОНЛАЙН НА ФК «Арсенал-ДЛГ».

17:00 ФК «Радовель» – «Агролайф» (Попільнянський р-н). Пряма ФК «Радовель».

16:00 «Звягель» (Нов.-Волинський) – «Мал» (Коростень). Пряма на YouTube «Звягель»  

16:00 «Полісся» (Ставки) – ФК «Бердичів»

РОС-Першість Житомирської області з футболу. 7 тур, 01.08

Турнірна таблиця

«Звягель-2» (Нов.-Волинський) – «Лан» (Бабушки)

«Оріон» (Нова Борова) – ФК «Миропіль»

ФК «Радомишль» – «Колос» (Путиловичі)

«Полісся» (Олевськ) – СК «Овруч»