«Звягель» – «Бердичів», «Арсенал-ДЛГ» – «Полісся» (Ставки) та інші: анонс 10-го туру. Live

наживо

Вже цієї суботи, 12 вересня, відбудуться поєдинки 10-го туру РОС-Чемпіонату та РОС-Першості Житомирської області з футболу сезону-2020 року.

Родзинкою туру стане гра між фаворитами чемпіонату ФК «Звягель» та ФК «Бердичів». У сезоні-2020 команди вже двічі з’ясовували стосунки  – домашня перемога бердичівлян у І колі чемпіонату (2:1) та перемога підопічних Зеленцова у фіналі Кубку (3:0). Гру у Новограді-Волинському фактично можна вважати переломною у чемпіонаті області, адже у випадку поразки ФК «Бердичів» і ФК «Мал» команда Скидана матиме перевагу від своїх опонентів аж на 7 залікових пунктів.

В інших поєдинках туру овруцький «Арсенал-ДЛГ» прийматиме ФК «Полісся» (Ставки), який серйозно налаштований відквитатися за домашню поразку у І колі, а врублівська «Зоря» зустрінеться із «Агролайфом» (Попільнянський р-н).

У РОС-Першості «Оріон» гратиме з ФК «Лан» (Бабушки), ФК «Радомишль» поїде у Новоград-Волинський, лідер турнірної таблиці проведе матч із СК «Овруч», а «Колос» (Путиловичі) прийме олевське «Полісся».

 РОС-Чемпіонат Житомирської області з футболу. 10 тур, 12.09

16:00 «Арсенал-ДЛГ» (Овруч) – «Полісся» (Ставки)

17:00 «Звягель» (Нов.-Волинський) – ФК «Бердичів»

16:00 ФК «Радовель» – «Мал» (Коростень)

16:30 «Зоря» (Врублівка) – «Агролайф» (Попільнянський р-н)

РОС-Першість Житомирської області з футболу. 10 тур, 12.09

16:00 «Оріон» (Нова Борова) – «Лан» (Бабушки)

14:00 «Звягель-2» (Нов.-Волинський) – ФК «Радомишль»

16:00 ФК «Миропіль» – СК «Овруч»

16:00 «Колос» (Путиловичі) – «Полісся» (Олевськ)