Новини з районів: визначено чемпіона Попільнянського району з футболу-2020

попільня

Завершився 63-й за ліком Чемпіонат Попільнянського району з футболу. Останній тур був досить напруженим, адже вирішувалось, хто стане володарем золотих медалей, а хто ж отримає срібні. Для того, аби мати шанси претендувати на золото – Паволоч повинна була обіграти Корнин або ж зіграти в нічию, а Макарівка мала тільки один варіант, аби стати претендентом на золото – перемога над Новоселицею.

Матч «Корнин» – «Паволоч» був досить видовищним і цікавим, повним яскравих моментів і технічних комбінацій. Першими рахунок відкрили гравці Корнина, забивши гол у ворота суперника. Проте ФК «Паволоч» змогла зібратись, щоби дати відсіч і в результаті перемогти, забивши у ворота суперника 6 голів, а пропустивши лише 2. Отже, матч закінчився з рахунком 2:6 на користь ФК «Паволоч»!

Матч «Новоселиця» – «Макарівка» виявився не менш інтригуючим. Рахунок відкрили гравці Макарівки, забивши два голи поспіль: перший – на 5-й хвилині та другий – на 20-й хвилині. Після двох забитих голів ФК «Макарівка» дещо розслабилась і, скориставшись цим, суперники зробили дві чудові контратаки та забили 2 голи у відповідь. Напруга зросла – рахунок – 2:2. У другому таймі гравець «Новоселиці» – Віталій Кусок наніс блискучий удар по воротах суперника і всі вже вирішили, що це стовідсотковий гол, проте м‘яч, на подив всім, попав у штангу. Наприкінці матчу команді Макарівки всетаки вдалось забити ще один гол і отримати перемогу – 2:3.

Отже, в результаті маємо трійку лідерів:

ФК «Макарівка» почесно посідає 1 місце Чемпіонату Попільнянського району з футболу. Срібними призерами, що є теж неабияким результатом, стає ФК «Паволоч». Та заслужене третє місце, отримує ФК «Відродження». Також у п’ятірку кращих команд Попільнянщини увійшли ФК «Олімп-Агро» с. Липки та ФК «Корнин».

ПРФФ висловлює подяку командам за насичені та результативні матчі. Особливо хочеться відзначити гарну роботу представників команд, які дійсно доклали багато зусиль. До повного завершення Чемпіонату залишився ще один перенесений матч – «Паволоч» – «Відродження», проте ця гра не впливає на розподіл призових місць.

У зв‘язку з децентралізацією 63-й Чемпіонат району формально  є останнім Чемпіонатом району, проте він був яскравим,потужним і точно увійде до футбольної історії Попільнянщини, як один із найкращих.