Новини з районів: підсумки 2020 футбольного року (Частина 1)

нр

Пропонуємо вашій увазі підсумки турнірів районних і міських федерація футболу Житомирщини у сезоні 2020 року. Частина 1:

У Романові відбувся турнір серед ветеранів

19 вересня 2020 року на центральному стадіоні  Романова відбувся відкритий обласний турнір з футболу серед ветеранських команд, присвячений Дню фізичної культури і спорту.

За результатами запеклої боротьби переможцем турніру стала команда господарів футбольного поля ФК «Еней» смт Романів, друге місце посіла команда «Авангард» смт Довбиш, третє місце – команда «Трактор» с. Краснопіль Чуднівського району.

ФК «Грозине» – чемпіон!

За два тури до завершення чемпіонату команда з однойменного населеного пункту оформила чемпіонство. Для грозинців – це вже четверте поспіль чемпіонство (2017-2020 рр.).

«Гарт» – переможець Кубку федерації футболу!

У жовтні на стадіоні «Центральний» смт Народичі фінішував Кубок федерації футболу Овруччини 2020 року.

У запеклій боротьбі перемогу у кубку виборов ФК «Гарт», друге місце у ФК «Бігунь», а бронзові нагороди змагань отримали гравці ФК «Гладковичі».

Підсумки Чемпіонату Малинського району з футболу

ЧЕМПІОН – «КОЛОС» с. Головки

ІІ місце – «СОКІЛ» Чоповицька ОТГ

ІІІ місце – «СТАРТ» с. Пиріжки

Гравці збірної «ЛІГИ РАЙОН»: воротар Юрій Гудімов, захисник Вадим Мирутенко, Сергій Харченко; півзахисники Василь Швайко, Ярослав Іваненко; нападник Олександр Михайленко.

ФК «Водотиї» – переможець Кубку Брусилівської ОТГ

2 серпня 2020 року у Брусилівській ОТГ з нагоди Дня Незалежності України проведено спортивно-розважальні заходи.

У програмі проведення спортивних змагань – фінал «Кубку Брусилова» між ФК «Брусилів» та ФК «Водотиї». Перемогу у поєдинку здобула команда «Водотиї» із рахунком 3:1.

«Адреналін» – переможець Відкритого Чемпіонату Бердичівщини

4 жовтня відбулися матчі останнього туру Відкритого Чемпіонату Бердичівщини з футболу серед аматорських команд.

У турнірі взяли участь шість чоловічих аматорських команд: «Адреналін» (Бердичів), ДЮСШ (Бердичів), «Колос» смт Махнівка, «Прогрес» (Бердичів), «Спарта» (Бердичів), «Цукровик» смт Червоне. Було зіграно два кола у форматі вдома-виїзд. Усі команди зіграли по 12 матчів.

Переможцем Відкритого Чемпіонату Бердичівщини з футболу серед аматорських команд 2020 року стала команда «Адреналін» (м. Бердичів). Друге місце – «Колос» (смт Махнівка, Вінницької області) та третє місце – «Спарта» (м. Бердичів).

Усі команди-учасники отримали у подарунок футбольні м’ячі. Переможець та призери нагороджені кубком, грамотами і медалями.

Визначилися переможці Кубку і Чемпіонату Попільнянщини з футболу

6 вересня під егідою Попільнянської районної федерації футболу відбувся фінал 63-го розіграшу Кубку Попільнянського району. У фіналі зіграли ФК «Макарівка» та ФК «Паволоч». Боротьба розпочалась з перших секунд, гравці віддавались на всі 100 % і навіть більше. «Лягали кістьми» та боролись до останнього. За особливу агресивність і емоційність вже за перші 20 хвилин було показано 4 жовтих картки. Ініціативою в першому таймі володіли футболісти Макарівки. Паволоч грала від захисту та на контратаках.

У першому таймі забитих м’ячів не побачили, проте могли насолодитись небезпечними моментами, створеними обома командами. Другу половину поєдинку команди розпочали без замін. В перші 10 хвилин на ворота голкіпера Паволочі зірвався град ударів, а Макарівка виглядала, ніби вступила в бліц-криг. Паволоч витримала наступ суперника, а ворота залишились сухими, дякуючи чудовій грі голкіпера та каркасам воріт, які 3 рази рятували від забитого м’яча. На 55 хвилині відбулась перша заміна в складі Паволочі і вже через хвилину, створивши швидку атаку, Олександр Скороход чудовим пострілом вколотив гол у ворота Сергія Школьного – 1:0 на користь Паволочі. Емоції гравців та глядачів на трибунах зашкалювали. Паволоч все ж зуміла втримати рахунок! Фінальний свисток і радість переможця.

У районних перегонах ФК «Макарівка» почесно посіла 1 місце Чемпіонату Попільнянського району з футболу. Срібними призерами, що є теж неабияким результатом, став ФК «Паволоч». Заслужене третє місце у ФК «Відродження». Також у п’ятірку кращих команд Попільнянщини увійшли ФК «Олімп-Агро» с. Липки та ФК «Корнин».