«Полісся» вперше за 16 років зіграло на центральному стадіоні Житомира

плс-крл.26.03.21

26 березня 2021 рік – важлива дата в історії футболу нашої області.

ФК «Полісся» (Житомир), який пройшов тернистий шлях до відродження своєї славетної історії, після 16-річної паузи 26 березня зіграв поєдинок Першої ліги України на реконструйованому центральному стадіоні Житомира «Полісся».

Дякуємо Виконкому Українська Асоціація Футболу, який прийняв рішення щодо включення центрального стадіону Житомира «Полісся» до Реєстру стадіонів І ліги ПФЛ та діячам, які приклали чимало зусиль для того, аби Житомир мав змогу приймати матчі Першої ліги України, а у майбутньому – поєдинки УПЛ, молодіжної і юнацьких чоловічих, а також жіночих збірних. Завдяки об’єднанню зусиль Української асоціації футболу, центральної та місцевої влади вдалося успішно завершити основний етап реалізації проєкту стосовно реконструкції стадіону.

Знаковий поєдинок в історії стадіону відвідали президент Української асоціації футболу, член Виконкому УЄФА Андрій Павелко, керівник Житомирської ОДА Віталій Бунечко, голова обласної ради Володимир Федоренко, мер Житомира Сергій Сухомлин, перші віце-президенти УАФ Анатолій Демяненко й Олег Протасов, президент ПФЛ Олександр Каденко та голова ЖОАФ Руслан Павлюк.

6

Коментуючи завершення першої й основної черги стадіону, що дозволило «Поліссю» отримати акт відповідності споруди для проведення футбольних матчів, Андрій Павелко відзначив важливість спільної участі в цьому проєкті всіх зацікавлених сторін — влади та спортивної спільноти України, зокрема й УАФ. «Радий, що завдяки тісній співпраці Української асоціації футболу, центральної влади, мерії й обласної державної адміністрації Житомирщини вдалося успішно реалізувати проєкт, який дасть новий поштовх для розвитку футболу в регіоні», — зазначив президент УАФ. За його словами, важливо, що, окрім матчів ПФЛ, у майбутньому тут можуть проходити поєдинки УПЛ, молодіжної й юнацьких чоловічих та жіночих збірних, а також національні змагання з легкої атлетики.

5

Перший після повернення на рідний стадіон ФК «Полісся» матч, в якому житомирський клуб приймав ФК «Кристал» (Херсон), завершився з нічийним рахунком — 1:1. Обидва голи були забиті у першій половині матчу. Через карантинні обмеження гра відбулася без глядачів, тому, звичайно ж, очікуємо покращення епідемічної ситуації та радості вболівальників на трибунах від перемог житомирського «Полісся».

1

3

4

За матеріалами УАФ