Збірна Житомирської області виборює путівку до плей-офф чемпіонату України серед дівочих команд WU-16 у Першій лізі

dNITx1wlOCQ

Дівоча збірна Житомирської області з футболу з першого місця виходить із підгрупи «С»:

  1. Збірна Житомирської області.
  2. «Янтарочка» м. Новоявірськ.
  3. Збірна Тернопільської області.

Перший матч збірна Житомирської області мала б зіграти проти Тернопільської області, проте за неявку на матч тернопільській команді зараховано технічну поразку – 3:0. Все вирішив матч збірної Житомирської області з новоявірською «Янтарочкою», який завершився мінімальною перемогою наших дівчат – 1:0. А привів нашу збірну до перемоги приголомшливий гол з кутового, який у другому таймі забила Каріна Петрієнко.

«Гра була дуже важкою, у нас був сильний суперник. «Янтарочка» дуже вдало виходила в контратаки. Наш воротар Галина Суріна тричі виручала команду, адже суперники не змогли реалізувати декілька виходів один на один. Звичайно результатом ми задоволені, хоча й помилок вистачало. Сьогодні ми обговоримо наші дії у матчі та проаналізуємо помилки», – поділився старший тренер Житомирської збірної Валерій Мелешко.

Також старший тренер розповів, що сьогодні дівчата відвідають матч 21-го туру УПЛ «Карпати» – Волинь». А вже завтра дівчат очікує вихідний, який вони планують провести екскурсією по Львову.

Після матчу ФК «Барса» – збірна Одеської області, який пройде 12 березня, буде відомо з ким у плеф-офф зіграє збірна Житомирської області. Варто відмітити, що матч плей-офф відбудеться 13 березня.