ТОВАРИСЬКИЙ МАТЧ ВЕТЕРАНСЬКИХ КОМАНД ПАМ’ЯТІ ЗАСЛУЖЕНОГО ТРЕНЕРА УКРАЇНИ ЗАЇ ЗЕДОВИЧА АВДИША!

АФІША ВЕТЕРАНИ

Житомирська обласна федерація футболу організовує товариський матч ветаранських команд пам’яті заслуженого тренера України, багаторічного президента ФК «Полісся» (Житомир) ЗАЇ ЗЕДОВИЧА АВДИША!

У товариському поєдинку зійдуться ветерани ФК «Полісся» (Житомир) та ветерани вінницької команди «Нива». Матч відбудеться 19 серпня! Час та місце проведення гри буде опубліковано пізніше на сайті Житомирської обласної федерації футболу!

Зая Зедович Авдиш – радянський футболіст та український футбольний тренер і функціонер. Багаторічний очільник та президент футбольного клубу «Полісся» (Житомир). Заслужений тренер України.  У складі «Полісся» дебютував у змаганнях серед команд майстрів. Згодом виступав у таджицькому «Пахтакорі», а у 1970–1971 роках захищав кольори «Сахаліна», де грав та навіть мешкав в одній кімнаті разом з відомим екс-гравцем київського «Динамо» Валентином Трояновським. Нетривалий час Авдиш грав у «Вулкані» з Петропавловська-Камчатського, махачкалинському «Динамо» та усть-каменогорському «Востоку».

Після завершення кар’єри очолив «Турбіну» з Набережний Човнів, з якою пройшов шлях від першості міста до другої ліги чемпіонату СРСР. Пропрацював з командою близько 10 років, після чого повернувся на Батьківщину. У 1989 році вперше очолив житомирське «Полісся». З 1990 року виконував обов’язки начальника команди, а у 1991–1992 роках знову керував клубом як головний тренер. У серпні 1992 року нетривалий час працював наставником шепетівського «Темпа», однак згодом знову повернувся до Житомира. Протягом 1995–2004 років шість разів підіймався на тренерський місток «Полісся», а з 1999 року обіймав посаду президента клубу. Протягом 2000–2004 років суміщав роботу в клубі з посадою віце-президента ПФЛ.

АФІША ВЕТЕРАНИ