Засідання комітету ветеранів Житомирської обласної федерації футболу

zhoff-logo-----kopiya-500x349

У вівторок, 1 серпня, в конференц-залі готелю “Україна” під головуванням першого заступника голови Житомирської обласної федерації футболу, голови комітету ветеранів Віктора Радушинського  відбулося розширене засідання комітету ветеранів Житомирської обласної федерації футболу.

Порядок денний:
– підсумки першого кола ЧО серед ветеранів;
– додаток до Регламенту ЧО серед ветеранів;
– розгляд протестів поданих в першому колі;
– різне.

По першому пункту порядку денного всі виступаючі наголосили на низький рівень кваліфікації помічників арбітра та відсутність на деяких матчах медпрацівника.
Вирішили: звернутися до комітету арбітрів з проханням про призначення на матчі ЧО серед ветеранів бригаду арбітрів у складі трьох осіб (арбітр та два помічника), заборонити арбітру розпочати гру при відсутності медпрацівника.

По другому питанню вирішили: статтю 10-ту пункт 4 Регламенту ЧО серед ветеранів викласти в наступній редакції – “Дисциплінарні санкції застосовуються у відповідності до дисциплінарних правил ФФУ та Регламенту проведення Чемпіонату області серед аматорських команд та розглядаються КДК Житомирської обласної федерації футболу”.
Таким чином, всі протести, які будуть надходити до обласної федерації, з початком другого кола, будуть розглядатися на обласному КДК. Також згідно Регламенту там має місце і термін подання протесту та фінансова підтримка протесту, яка повертається у разі задоволення протесту.

До комітету ветеранів у першому колі надійшло два протести: від ФК “Явір” до ФК “Попільня” про участь у матчі 9-го туру (25.06) гравця 1982 р. н., що є порушенням Регламенту та протест від команди “Тетерів” до команди “Явір”, щодо участі у матчі гравця 1978 р. н. Більшістю голосів протести були задоволені. У зв’язку з цим, в турнірній таблиці три очки знімаються з ФК “Попільня” на користь ФК “Явір” та з ФК “Явір” на користь ФК “Тетерів”.

Також повідомляємо, що 31 липня у Романові відбувся перенесений матч 11-го туру, де місцевий “Еней” переміг чуднівський “Тетерів”  – 3:2.