ЗАЛИШАЙМОСЯ ВІРНИМИ ЗБІРНІЙ ДО КІНЦЯ!

вірні збірній
2 вересня в рамках 7-го відбірного туру на Чемпіонат Світу – 2018 відбудеться матч між збірними України та Туреччини. Гратимуть у нас удома – у Харкові на ОСК “Металіст”, який вміщує 40 тисяч уболівальників.

Для команди уболівальників “Вірних Збірній” це перший матч збірної на рідній землі, тож наші футболісти мають відчути шалену підтримку рідних стін!

Торік наша зустріч із турками закінчилась нічиєю (2:2), яка на той час нас влаштовувала. Але цієї осені боротьба за путівки на ЧС-2018 загостриться. Наразі Хорватія та Ісландія мають у своєму активі по 13 очок, а Україна і Туреччина – по 11, та завдяки кращій різниці між забитими та пропущеними м’ячами туркам вдалось відсунути нас на четверте місце.

2 вересня у Харкові ми повинні щосили підтримати нашу збірну, адже для виходу на ЧМ-2018 нам потрібна лише перемога!

Нагадаємо, що телеканал “1+1” та новий преміум-спонсор Національної збірної команди України  з футболу, “Перша приватна броварня”, запускають спільний проект “Вірні збірній!”. Формування сучасної культури вболівання за свою головну команду –  це соціальний і майже стихійний процес, який, проте, матиме певні етапи еволюції і сам диктуватиме наступні кроки. Але у кожному процесі завжди є лідер, особистість чи група, котрі беруть на себе ініціативу, роблять перші кроки, стають прикладом для інших і ведуть за собою.

Проект “Вірні збірні” проводить Акцію до гри Україна-Туреччина. Акція триватиме до 28 серпня 2017 року включно (далі– “Період проведення Акції”).

ДЛЯ ТОГО, АБИ ВЗЯТИ УЧАСТЬ В АКЦІЇ УКРАЇНА-ТУРЕЧЧИНА ПЕРЕЙДІТЬ ЗА ПОСИЛАННЯМ: ВЗЯТИ УЧАСТЬ

ВІРНІ ЗБІРНІЙ