Стартував перший чемпіонат Житомирської області серед жінок!

жінки. чемп

Цими вихідними, 7-8 жовтня, відбулися перші матчі чемпіонату Житомирської області серед жінок!

Відкриття першого чемпіонату відбулося в с. Глибочиця на спортивному комплексі ім. В. Міщенка. На урочистому відкритті був присутній голова Житомирської обласної федерації футболу Руслан Павлюк й заступник начальника управління сім’ї, молоді та спорту Житомирської облдержадміністрації Сергій Козловець.

«Одне з головних завдань Житомирської обласної федерації футболу – розвиток жіночого футболу, який зараз користується все більшим інтересом. Вперше за роки Незалежності на Житомирщині стартував повноцінний чемпіонат області серед жінок. Представниці Житомирської області зараз грають у Вищих лігах України, виступають за збірну України. Влітку Дарина Бондарчук та Валерія Лакуста пройшли плановий навчально-тренувальний збір воротарів усіх національних жіночих збірних команд України, Ліана Бочковська цього року стала чемпіонкою України з пляжного футболу. Нам є ким пишатись і нам необхідно зберегти талановитих футболісток на Житомирщині» – зазначив голова обласної федерації футболу Руслан Павлюк.

Нагадаємо, що шість команд зі всієї Житомирської області позмагаються за звання перших чемпіонок: «Еней» (Романів), ДЮСШ «Стрибіж» (Пулини), ЖФК «Полісяночка» (Селянщина), «Вікторія» (Любар), «Вручий» (Овруч) та МПК-ДЮСШ м. Коростень. Змагання пройдуть за круговою системою (у два кола), 5 листопада завершиться І коло чемпіонату. Також пропонуємо переглянути результати матчів 1-го туру.

Чемпіонат Житомирської області серед жіночих команд. 1-й тур

«Еней» (Романів) – ДЮСШ «Стрибіж» (Пулини) –  3:4

8 жовтня 2017 р. Глибочиця. Спортивний комплекс ім. В. Міщенка.

ЖФК «Полісяночка» (Селянщина) – «Вікторія» Любар – 2:0

8 жовтня 2017 р. Глибочиця. Спортивний комплекс ім. В. Міщенка.

«Вручий» (Овруч) – МПК-ДЮСШ м. Коростень – 5:1

7 жовтня 2017 р . Овруч. Стадіон «Центральний».