«Вірні збірній. Діти» на матчі Україна – Хорватія

6

9 жовтня на вирішальній зустрічі Україна – Хорватія вперше в історії ігор збірної України на трибунах стадіону «НСК Олімпійський» буде організовано дитячий фан-сектор. Понад 400 дітей вболіватимуть за національну збірну в останньому поєдинку групового етапу відбіркового циклу ЧС-2018.

Федерація футболу України спільно з фан-рухом вболівальників національної збірної «Вірні збірній» започаткували новий проект – «Вірні збірній. Діти». На матчі Україна – Хорватія, що відбудеться 9 жовтня о 21:45, вперше в історії головної команди країни на трибунах стадіону буде організовано дитячий фан-сектор.

Місця в дитячому фан-секторі отримають юні учасники «Фестивалю чемпіонів» (вікова група – 2009-2010 роки народження), що проходить під егідою Федерації футболу України, у супроводі батьків та тренерів. Це команди з Броварів, Кагарлика, Обухова, Білої Церкви, Макарова, Фастова, Борисполя та Києва.

Загальна кількість малечі з батьками та тренерами, які вболіватимуть за національну збірну команду України на трибунах дитячого фан-сектору «Вірні збірній», – більше 500 осіб. Серед них: 8 батьків-воїнів АТО, три з яких є зараз тренерами дитячих футбольних команд; 5 сімей-переселенців зі Сходу України.

Федерація футболу України впевнена, що дітлахи подарують нашій команді по-справжньому теплу підтримку, а підростаюче покоління майбутніх футболістів отримає незабутні емоції від перегляду ключового матчу кваліфікації Чемпіонату світу ФІФА 2018.

ФФУ