Житомирянин Денис Бланк разом із збірною України готується до відбіркових матчів Юнацької Олімпіади

22447354_1696820797003980_1365778137_n

Житомирянин Денис Бланк, який зараз грає за команди ФК Полісся U19 та U17, в складі молодіжної збірної України з футзалу продовжує готуватися до відбіркових матчів Юнацької Олімпіади.

Нещодавно, як відомо, підопічні Віталія Одєгова проводили короткотривалий збір в Івано-Франківську, а тепер «синьо-жовті» зібрались у Сумах, де свого часу юнацька збірна проводила свій найперший збір.

У порівнянні з минулим НТЗ склад нашої наймолодшої збірної дещо змінився. Тому, до Сум поїхали наступні виконавці: воротарі – Володимир Гнатковський, Микола Гуйван (обидва – «Ураган»), Євген Козлов («Локомотив-Хвиля»); польові гравці – Денис Бланк («Полісся»), Данило Белан («Продексім-2»), Едуард Нагорний («Локомотив-Хвиля»), Максим Галич (ДЮСШ Васильківка), Мар’ян Масевич, Владислав Завертаний, Петро Сенюк, Олег Негела (всі – «Ураган»).

Сьогодні, 12 жовтня, юнацька збірна України переможно зіграла товариський матч з сумською «Технологією», у якому дублем відзначився житомирянини Денис Бланк. Гра відбулася у Сумах в межах підготовки до кваліфікаційних матчів Юнацьких Олімпійських ігор.

Спортивний Житомир