Фінальна частина
1/2 фіналу
13 червня, Житомир
«Мал» (Коростень) – ДЮКФП Звягель – 0:1
ДЮСШ-АІК Чуднів – СДЮСШОР «Полісся» (Житомир) – 1:2
гра за ІІІ місце
«Мал» (Коростень) – ДЮСШ-АІК Чуднів – 1:0
Фінал
ДЮКФП Звягель – СДЮСШОР «Полісся» (Житомир) – 1:3
U-11 Група А
Тур | Дата | Команда 1 | Рахунок | Команда 1 |
1 | 28.04.2023
п’ятниця |
ДЮСШ-1 Бердичів | 4:0 | ДЮСШ Любар |
ДЮСШ Баранівка-2 | 2:1 | ДЮСШ-2 Бердичів | ||
2 | 05.05.2023
п’ятниця |
ДЮСШ-2 Бердичів | 0:8 | ДЮСШ-1 Бердичів |
ДЮСШ Любар | 0:6 | ДЮСШ Баранівка-2 | ||
3 | 08.05.2023
понеділок |
ДЮСШ Баранівка | 1:3 | ДЮСШ-1 Бердичів |
ДЮСШ-2 Бердичів | 8:1 | ДЮСШ Любар | ||
4 | 19.05.2023
п’ятниця |
ДЮСШ Любар | 0:3 | ДЮСШ-1 Бердичів |
ДЮСШ-2 Бердичів | 1:1 | ДЮСШ Баранівка-2 | ||
5 | 29.05.2023
понеділок |
ДЮСШ-1 Бердичів | 7:0 | ДЮСШ-2 Бердичів |
ДЮСШ Баранівка-2 | 6:0 | ДЮСШ Любар | ||
6 | 02.06.2023
п’ятниця |
ДЮСШ-1 Бердичів | 3:0 | ДЮСШ-2 Баранівка |
ДЮСШ Любар | 1:2 | ДЮСШ-2 Бердичів |
¼ фіналу U-11 – 10.06.2023 субота м. __________________
(1 місця в групах та 3 кращих, які посіли другі місця в групах).
½ фіналу, матч за 3-є місце та Фінал U-11– 11.06.2023 неділя (переможці ¼ фіналу) м.______________
U-11 Група Б
Тур | Дата | Команда 1 | Рахунок | Команда 1 |
1 | 28.04.2023
п’ятниця |
«ДЮСШ-Мал-2» (Коростень) | 1:5 | «Оріон» Нова Борова |
ДЮСШ Хорошів | 0:4 | ДЮКФП Звягель | ||
2 | 05.05.2023
п’ятниця |
«Оріон» Нова Борова | 1:4 | ДЮСШ Хорошів |
ДЮКФП Звягель | 3:0 | «ДЮСШ-Мал-2» (Коростень) | ||
3 | 08.05.2023
понеділок |
ДЮКФП Звягель | 4:0 | «Оріон» Нова Борова |
«ДЮСШ-Мал-2» (Коростень) | 1:6 | ДЮСШ Хорошів | ||
4 | 19.05.2023
п’ятниця |
«Оріон» Нова Борова | 5:0 | «ДЮСШ-Мал-2» (Коростень) |
ДЮКФП Звягель | 5:0 | ДЮСШ Хорошів | ||
5 | 29.06.2023
понеділок |
ДЮСШ Хорошів | 0:1 | «Оріон» Нова Борова |
«ДЮСШ-Мал-2» (Коростень) | 1:11 | ДЮКФП Звягель | ||
6 | 02.06.2023
п’ятниця |
«Оріон» Нова Борова | 1:2 | ДЮКФП Звягель |
ДЮСШ Хорошів | 3:2 | «ДЮСШ-Мал-2» (Коростень) |
¼ фіналу U-11 – 10.06.2023 субота м. __________________
(1 місця в групах та 3 кращих, які посіли другі місця в групах).
½ фіналу, матч за 3-є місце та Фінал U-11– 11.06.2023 неділя (переможці ¼ фіналу) м.______________
U-11 ГРУПА В
Тур | Дата | Команда 1 | Рахунок | Команда 1 |
1 | 21.04.2023
п’ятниця |
|||
ДЮСШ Попільня | 5:0 | ДЮСШ Радомишль | ||
2 | 24.04.2023
понеділок |
|||
«Stone Town» (Коростишів) | 0:4 | ДЮСШ Попільня | ||
3 | 01.05.2023
понеділок |
ДЮСШ Радомишль | 1:1 | «Stone Town» (Коростишів) |
СДЮСШОР «Полісся» (Житомир) | 2:0 | ДЮСШ Попільня | ||
4 | 05.05.2023
п’ятниця |
«Stone Town» (Коростишів) | 1:4 | СДЮСШОР «Полісся» (Житомир) |
5 | 12.05.2023
п’ятниця |
|||
СДЮСШОР «Полісся» (Житомир) | 4:0 | ДЮСШ Радомишль | ||
6 | 15.05.2023
понеділок |
|||
ДЮСШ Радомишль | 0:1 | ДЮСШ Попільня | ||
7 | 22.05.2023
понеділок |
|||
ДЮСШ Попільня | +:- |
«Stone Town» (Коростишів) | ||
8 | 26.05.2023
п’ятниця |
«Stone Town» (Коростишів) | 0:9 | ДЮСШ Радомишль |
ДЮСШ Попільня | 0:7 | СДЮСШОР «Полісся» (Житомир) | ||
9 | 02.06.2023
п’ятниця |
СДЮСШОР «Полісся» (Житомир) | 9:0 | «Stone Town» (Коростишів) |
10 | 05.06.2023
понеділок |
|||
ДЮСШ Радомишль | 1:1 | СДЮСШОР «Полісся» (Житомир) |
¼ фіналу U-11 – 10.06.2023 субота м. __________________
(1 місця в групах та 3 кращих, які посіли другі місця в групах) .
½ фіналу, матч за 3-є місце та Фінал U-11– 11.06.2023 неділя (переможці ¼ фіналу) м.______________
U-11 Група Г
Тур | Дата | Команда 1 | Рахунок | Команда 1 |
1 | 01.05.2023
понеділок |
ДЮСШ Лугини | 1:2 | ДЮСШ Іршанськ |
«Колос» Путиловичі | 4:6 | «ДЮСШ-Мал» (Коростень) | ||
2 | 05.05.2023
п’ятниця |
«Колос» Путиловичі | 5:1 | ДЮСШ Лугини |
«ДЮСШ-Мал» (Коростень) | 9:2 | ДЮСШ Іршанськ | ||
3 | 12.05.2023
п’ятниця |
ДЮСШ Іршанськ | 3:1 | «Колос» Путиловичі |
ДЮСШ Лугини | 0:5 | «ДЮСШ-Мал» (Коростень) | ||
4 | 22.05.2023
понеділок |
ДЮСШ Іршанськ | 6:0 | ДЮСШ Лугини |
«ДЮСШ-Мал» (Коростень) | 5:0 | «Колос» Путиловичі | ||
5 | 26.05.2023
п’ятниця |
ДЮСШ Лугини | 0:8 | «Колос» Путиловичі |
ДЮСШ Іршанськ | 1:0 | «ДЮСШ-Мал» (Коростень) | ||
6 | 02.06.2023
п’ятниця |
«Колос» Путиловичі | 2:2 | ДЮСШ Іршанськ |
«МАЛ»-1 Коростень | 3:0 | ДЮСШ Лугини |
¼ фіналу U-11 – 10.06.2023 субота м. __________________
(1 місця в групах та 3 кращих, які посіли другі місця в групах).
½ фіналу, матч за 3-є місце та Фінал U-11– 11.06.2023 неділя (переможці ¼ фіналу) м.______________
U-11 Група Д
Тур | Дата | Команда 1 | Рахунок | Команда 1 |
1 | 01.05.2023
понеділок |
ДЮСШ Баранівка | 0:4 | «Фортуна» Андрушівка |
«Олімпієць» Житомир | 0:8 | ДЮСШ Чуднів | ||
2 | 05.05.2023
п’ятниця |
ДЮСШ Чуднів | 10:0 | ДЮСШ Баранівка |
«Олімпієць» Житомир | 1:4 | «Фортуна» Андрушівка | ||
3 | 12.05.2023
п’ятниця |
ДЮСШ Баранівка | 1:4 | «Олімпієць» Житомир |
«Фортуна» Андрушівка | ДЮСШ Чуднів | |||
4 | 22.05.2023
понеділок |
«Фортуна» Андрушівка | 6:0 | ДЮСШ Баранівка |
ДЮСШ Чуднів | 13:1 | «Олімпієць» Житомир | ||
5 | 26.05.2023
п’ятниця |
ДЮСШ Баранівка | 0:6 | ДЮСШ Чуднів |
«Фортуна» Андрушівка | 3:0 | «Олімпієць» Житомир | ||
6 | 02.06.2023
п’ятниця |
«Олімпієць» Житомир | 2:1 | ДЮСШ Баранівка |
ДЮСШ Чуднів | 1:4 | «Фортуна» Андрушівка |
¼ фіналу U-11 – 10.06.2023 субота м. __________________
(1 місця в групах та 3 кращих, які посіли другі місця в групах)
½ фіналу, матч за 3-є місце та Фінал U-11– 11.06.2023 неділя (переможці ¼ фіналу) м.______________