Результати

 

1 тур

Субота, 30 січня

СДЮСШОР «Полісся» (Житомир) – «Мал» (Коростень) – 0:0

Попередження: П. Савчук (70) – немає.

 «Полісся-2» (Ставки) – «Зоря» (Врублівка) – 1:5

Голи: Р. Степаненко (80, автогол) – М. Ковтун (12, 15), О. Костриця (34), Д. Дорошенко (65, автогол), П. Плавуцький (76).

СК «Овруч» – «Звягель» (Новоград-Волинський) – 0:2

Голи: Р. Гусак (30), В. Жадан (70).

Попередження: Д. Макаревич (13) – В. Скидан (46), В. Жадан (57), І. Філоненко (71), А. Шевченко (75).

Неділя, 31 січня

«Арсенал-ДЛГ» (Овруч) – СК «Радовель» – 4:2

Голи: Д. Яворський (7, 74), А. Гриб (33, 80+1) – М. Хлань (13), В. Рудін (16).

Попередження: Б. Марченко (3), В. Ходоровський (24), О. Скорода (41), А. Гриб (79) – К. Уче (27).

Вилучення: В. Ходоровський (50, друге попередження) – немає.

2 тур

Субота, 6 лютого

СДЮСШОР «Полісся» U19 – «Зоря» (Врублівка) – 0:1

Голи: П. Кучерчук (31).

Попередження: Я. Рубан (71) – І. Чапський (12).

«Арсенал-ДЛГ» (Овруч) – «Звягель» (Новоград-Волинський) – 2:0

Голи: А. Гриб (4, 43).

Попередження: О. Остапович (70), Б. Марченко (78) – Д. Червінський (65).

Неділя, 7 лютого

«Полісся-2» (Ставки) – СК «Овруч» – 5:0

Голи: О. Набільський (38), Н. Васильєв (40), С. Глущенко (52), М. Духніч (60), В. Коваль (65).

«Мал» (Коростень) – СК «Радовель» – 0:2

Голи: О. Бобровнік (35), М. Хлань (79).

Попередження: немає – М. Харченко (40), М. Павленко (57).

 

3 тур

27 лютого, субота

СДЮСШОР «Полісся» U19 (Житомир) – СК «Овруч» – 10:0

Голи: О. Савчук (18), Б. Гурманчук (24), В. Кузьменко (30), І. Мельниченко (31), Я. Тетера (47, 52), В. Розгон (58), Р. Круць (59), М. Покоюк (77), М. Гнатюк (80).

СК «Радовель» – «Звягель» (Новоград-Волинський) – 0:5

Голи: О. Лавренюк (21), Р. Гусак (25, 49), В. Ейсмонт (42), М. Березін (69, пен.).

28 лютого, неділя

«Арсенал-ДЛГ» (Овруч) – «Полісся-2» (Ставки) – 1:1

Голи: Є. Левківський (40)  – С. Глущенко (36).

«Мал» (Коростень) – «Зоря» (Врублівка) – 0:3

5 тур

24 лютого, середа

СДЮСШОР «Полісся» – «Звягель» – 0:0

Попередження: немає – В. Скидан (68).

Завершальний етап турніру (матчі дограються)

«Мал» – «Звягель» – 1:1

«Радовель» – «Зоря» – 0:7

«Арсенал-ДЛГ» – СК «Овруч» – 2:0

«Мал» – «Полісся-2» – 2:3

СК «Радовель» – СДЮСШОР «Полісся» U19 – 0:4

«Звягель» – «Зоря» – 1:3