Календар матчів РОС–Першості Житомирської області. Група А
ІІ коло
10 тур. 18 серпня
«Оріон» (Нова Борова) – «Керамік» (Баранівка)
ФСК «Іршанськ» – ФК «Ружин»
«Звягель-2» (Новоград-Волинський) – «Агролайф» (Попільнянський р-н)
«Авангард» (Довбиш) – ФК «Ємільчине»
11 тур. 25 серпня
ФК «Ємільчине» – «Оріон» (Нова Борова)
«Авангард» (Довбиш) – «Звягель–2» (Новоград-Волинський) – перенесено
«Агролайф» (Попільнянський р-н) – ФК «Ружин»
ФСК «Іршанськ» – «Керамік» (Баранівка)
12 тур. 1 вересня
«Звягель-2» (Новоград-Волинський) – «Оріон» (Нова Борова)
ФК «Ємільчине» – ФК «Ружин»
«Керамік» (Баранівка) – «Авангард» (Довбиш)
ФСК «Іршанськ» – «Агролайф» (Попільнянський р-н)
13 тур. 8 вересня
«Агролайф» (Попільнянський р-н) – «Оріон» (Нова Борова)
«Авангард» (Довбиш) – ФСК «Іршанськ»
«Керамік» (Баранівка) – ФК «Ємільчине»
ФК «Ружин» – «Звягель-2» (Новоград-Волинський)
14 тур. 15 вересня
«Оріон» (Нова Борова) – «Авангард» (Довбиш)
ФК «Ємільчине» – «Агролайф» (Попільнянський р-н)
«Звягель-2» (Новоград–Волинський) – ФСК «Іршанськ»
ФК «Ружин» – «Керамік» (Баранівка)
22 вересня – резервний день
«Авангард» (Довбиш) – «Звягель–2» (Новоград-Волинський)
15 тур. 29 вересня
ФСК «Іршанськ» – «Оріон» (Нова Борова)
«Агролайф» (Попільнянський р-н) – «Керамік» (Баранівка)
ФК «Ружин» – «Авангард» (Довбиш)
«Звягель-2» (Новоград-Волинський) – ФК «Ємільчине»
16 тур. 6 жовтня
«Оріон» (Нова Борова) – ФК «Ружин»
«Керамік» (Баранівка) – «Звягель-2» (Новоград-Волинський)
ФК «Ємільчине» – ФСК «Іршанськ»
«Авангард» (Довбиш) – «Агролайф» (Попільнянський р-н)
13 та 20 жовтня – півфінальні матчі (вдома/на виїзді)
27 жовтня – фінал та матч за 3-тє місце
Календар матчів РОС–Першості Житомирської області. Група Б
ІІ коло
8 тур. 18 серпня
«Зоря» (Врублівка) – «Технічний ліцей» (Сали)
«Звягель-750» (Новоград-Волинський) – «Полісся» (Олевськ)
ФК «Радовель» – «Арсенал-ДЛГ» (Овруч)
«Юність» (Волиця) – «Сокіл» (Житомирський р-н)
9 тур. 25 серпня
«Юність» – «Арсенал-ДЛГ» – перенесено
«Полісся» – ФК «Радовель»
«Технічний ліцей» – «Звягель-750»
«Сокіл» – «Зоря»
10 тур. 1 вересня
ФК «Радовель» – «Юність»
«Арсенал-ДЛГ» – «Звягель-750»
«Зоря» – «Полісся»
«Технічний ліцей» – «Сокіл»
11 тур. 8 вересня
«Зоря» – «Юність»
«Звягель-750» – «Сокіл»
ФК «Радовель» – «Технічний ліцей»
«Арсенал-ДЛГ» – «Полісся»
12 тур. 15 вересня
«Юність» – «Технічний ліцей»
«Полісся» – «Сокіл» – перенесено
«Зоря» – «Арсенал-ДЛГ»
«Звягель–750» – ФК «Радовель»
22 вересня – резервний день
«Юність» – «Арсенал-ДЛГ»
«Полісся» – «Сокіл»
13 тур. 29 вересня
«Звягель-750» – «Юність»
ФК «Радовель» – «Зоря»
«Арсенал-ДЛГ» – «Сокіл»
«Технічний ліцей» – «Полісся»
14 тур. 6 жовтня
«Полісся» – «Юність»
«Технічний ліцей» – «Арсенал-ДЛГ»
«Сокіл» – «Радовель»
«Зоря» – «Звягель-750»
13 та 20 жовтня – півфінальні матчі (вдома/на виїзді)
27 жовтня – фінал та матч за 3-тє місце
РОС-Першість Житомирської області. Група А
І коло
1-й тур. 5 травня
«Звягель-2» (Новоград-Волинський) – «Авангард» (Довбиш)
ФК «Ружин» – «Агролайф» (Попільнянський р-н)
ФК «Ємільчине» – ФК «Брусилів»
ФК «Керамік» (Баранівка) – ФСК «Іршанськ»
«Оріон» (Нова Борова) пропускає тур
2-й тур. 12 травня
ФСК «Іршанськ» – ФК «Ємільчине»
ФК «Брусилів» – ФК «Ружин»
«Агролайф» – «Звягель-2»
«Авангард» – «Оріон»
«Керамік» пропускає тур
3-й тур. 19 травня
ФК «Ружин» – «Оріон»
ФК «Ємільчине» – «Авангард»
«Керамік» – «Агролайф»
ФСК «Іршанськ» – ФК «Брусилів»
«Звягель-2» пропускає тур
4-й тур. 26 травня
«Агролайф» – ФСК «Іршанськ»
«Авангард» – «Керамік»
«Оріон» – ФК «Ємільчине»
«Звягель-2» – ФК «Ружин»
ФК «Брусилів» пропускає тур
5-й тур. 2 червня
ФК «Ємільчине» – «Звягель-2»
«Керамік» – «Оріон»
ФСК «Іршанськ» – Авангард»
ФК «Брусилів» – «Агролайф»
ФК «Ружин» пропускає тур
6-й тур. 9 червня
«Авангард» – ФК «Брусилів»
«Оріон» – ФСК «Іршанськ»
«Звягель-2» – «Керамік»
ФК «Ружин» – ФК «Ємільчине»
«Агролайф» пропускає тур
7-й тур. 16 червня
«Оріон» – «Агролайф»
«Звягель-2» – ФК «Брусилів»
ФК «Ружин» – ФСК «Іршанськ»
ФК «Ємільчине» – «Керамік»
«Авангард» пропускає тур
8-й тур. 23 червня
«Керамік» – ФК «Ружин»
ФСК «Іршанськ» – «Звягель-2»
ФК «Брусилів» – «Оріон»
«Агролайф» – «Авангард»
ФК «Ємільчине» пропускає тур
9-й тур. 30 червня
ФК «Брусилів» – «Керамік»
«Агролайф» – ФК «Ємільчине»
«Авангард» – ФК «Ружин»
«Оріон» – «Звягель-2»
ФСК «Іршанськ» пропускає тур
РОС-Першість Житомирської області. Група Б.
І коло
1-й тур. 5 травня
«Технічний ліцей» (Сали) – «Зоря» (Врублівка)
«Полісся» (Олевськ) – «Авангард» (Новоград-Волинський)
«Арсенал-ДЛГ» (Овруч) – ФК «Радовель»
«Сокіл» (Житомирський р-н) – «Юність» (Волиця) – резервний день 23 червня
2-й тур. 12 травня
«Арсенал-ДЛГ» – «Юність»
ФК «Радовель» – «Полісся» – резервний день 23 червня
«Авангард» – «Технічний ліцей»
«Зоря» – «Сокіл»
3-й тур. 19 травня
«Юність» – ФК «Радовель»
«Авангард» – «Арсенал-ДЛГ»
«Полісся» – «Зоря»
«Сокіл» – «Технічний ліцей» – резервний день 30 червня
4-й тур. 26 травня
«Юність» – «Зоря»
«Сокіл» – «Авангард» – резервний день 7 липня
«Технічний ліцей» – ФК «Радовель»
«Полісся» – «Арсенал-ДЛГ»
5-й тур. 2 червня
«Технічний ліцей» – «Юність»
«Сокіл» – «Полісся»
«Арсенал-ДЛГ» – «Зоря»
ФК «Радовель» – «Авангард»
6-й тур. 9 червня
«Юність» – «Авангард»
«Зоря» – ФК «Радовель»
«Сокіл» – «Арсенал-ДЛГ»
«Полісся» – «Технічний ліцей»
7-й тур. 16 червня
«Юність» – «Полісся»
«Арсенал-ДЛГ» – «Технічний ліцей»
«Радовель» – «Сокіл»
«Авангард» – «Зоря»