Матчі ІІ кола
Незіграні матчі
Дата | Матч |
23.05.2021(неділя) | U-14 ФК «Мал» (Коростень) – «ДЮСШ» (Овруч) – 1:0
U-16 ФК «Мал» (Коростень) – «ДЮСШ» (Овруч) – 2:1 |
23.05.2021(неділя) | U-14 «ДЮСШ-Жерм» (Черняхів) – «ДЮСШ-Блісп» (Бердичів) – 0:0
U-16 «ДЮСШ-Жерм» (Черняхів) – «ДЮСШ-Блісп» (Бердичів) – 0:4 |
30.05.2021(неділя) | U-14 «ДЮСШ-Жерм» (Черняхів) – «ДЮСШ» (Овруч) – 4:0
U-16 «ДЮСШ-Жерм» (Черняхів) – «ДЮСШ» (Овруч) – 2:0 |
30.05.2021(неділя) | U-14 ФК Мал (Коростень) – «СДЮСШОР-Полісся-2» (Житомир) – 1:1
U-16 ФК Мал (Коростень) – «СДЮСШОР-Полісся-2» (Житомир) – 4:0 |
06.06.2021(неділя) | U-14 «ДЮСШ-Жерм» (Черняхів) – «ДЮКФП» (Новоград-Волинський) – 1:0
U-16 «ДЮСШ-Жерм» (Черняхів) – «ДЮКФП» (Новоград-Волинський) – 0:1 |
06.06.2021(неділя) | U-14 «ДЮСШ» (Овруч) – «СДЮСШОР-Полісся» (Житомир) – 0:6
U-16 «ДЮСШ» (Овруч) – «СДЮСШОР-Полісся» (Житомир) – 1:3 |
13.06.2021(неділя) | U-14 «ДЮСШ» (Овруч) – «ДЮКФП» (Новоград-Волинський) – 1:3
U-16 «ДЮСШ» (Овруч) – «ДЮКФП» (Новоград-Волинський) – 2:0 |
13.06.2021(неділя) | U-14 «СДЮСШОР-Полісся» (Житомир) – «ДЮСШ-Жерм» (Черняхів) – 3:0
U-16 «СДЮСШОР-Полісся» (Житомир) – «ДЮСШ-Жерм» (Черняхів) – 3:0 |
16.06.2021(неділя) | U-14 «ДЮСШ-Блісп» (Бердичів) – «ДЮКФП» (Новоград-Волинський) – 2:1
U-16 «ДЮСШ-Блісп» (Бердичів) – «ДЮКФП» (Новоград-Волинський) – 7:0 |
16.06.2021(неділя) | U-14 ФК «Мал» (Коростень) – «ДЮСШ-Жерм» (Черняхів) – 1:1
U-16 ФК «Мал» (Коростень) – «ДЮСШ-Жерм» (Черняхів) – 3:0 |
8 тур
12.05.2021
U-14 «ДЮСШ» (Овруч) – ФК «Мал» (Коростень) – 0:2
U-16 «ДЮСШ» (Овруч) – ФК «Мал» (Коростень) – 1:2
U-14 «ДЮСШ-Жерм» (Черняхів) – «СДЮСШОР-Полісся-2» (Житомир) – 0:3
U-16 «ДЮСШ-Жерм» (Черняхів) – «СДЮСШОР-Полісся-2» (Житомир) – 1:1
U-14 «ДЮКФП» (Новоград-Волинський) – «ДЮСШ» (Баранівка) – 3:0
U-16 «ДЮКФП» (Новоград-Волинський) – «ДЮСШ» (Баранівка) – 3:1
13.05.2021
U-14 «СДЮСШОР-Полісся» (Житомир) – «ДЮСШ-Блісп» (Бердичів) – 5:0
U-16 «СДЮСШОР-Полісся» (Житомир) – «ДЮСШ-Блісп» (Бердичів) – 10:1
Тур 9
19.05.2021
U-14 «ДЮСШ» (Баранівка) – «ДЮСШ-Жерм» (Черняхів) – 0:2
U-16 «ДЮСШ» (Баранівка) – «ДЮСШ-Жерм» (Черняхів) – 1:0
U-14 «ДЮСШ» (Овруч) – «СДЮСШОР-Полісся-2» (Житомир) – 0:3
U-16 «ДЮСШ» (Овруч) – «СДЮСШОР-Полісся-2» (Житомир) – 1:3
U-14 ФК «Мал» (Коростень) – «ДЮСШ-Блісп» (Бердичів) – 3:1
U-16 ФК «Мал» (Коростень) – «ДЮСШ-Блісп» (Бердичів) – 6:2
20.05.2021
U-14 «СДЮСШОР-Полісся» (Житомир) – «ДЮКФП» (Новоград-Волинський) – 2:0
U-16 «СДЮСШОР-Полісся» (Житомир) – «ДЮКФП» (Новоград-Волинський) – 5:0
Тур 10
26.05.2021
U-14 «СДЮСШОР-Полісся» (Житомир) – «ДЮСШ» (Баранівка) – 8:0
U-16 «СДЮСШОР-Полісся» (Житомир) – «ДЮСШ» (Баранівка) – 4:0
27.05.2021
U-14 «ДЮСШ-Блісп» (Бердичів) – «СДЮСШОР-Полісся-2» (Житомир) – 1:0
U-16 «ДЮСШ-Блісп» (Бердичів) – «СДЮСШОР-Полісся-2» (Житомир) – 4:1
U-14 «ДЮСШ» (Овруч) – «ДЮСШ-Жерм» (Черняхів) – 0:1
U-16 «ДЮСШ» (Овруч) – «ДЮСШ-Жерм» (Черняхів) – 3:0
U-14 ФК «Мал» (Коростень) – «ДЮКФП» (Новоград-Волинський) – 4:0
U-16 ФК «Мал» (Коростень) – «ДЮКФП» (Новоград-Волинський) – 3:1
Тур 11
2.06.2021
U-14 «ДЮСШ» (Баранівка) – «ДЮСШ» (Овруч) – 3:1
U-16 «ДЮСШ» (Баранівка) – «ДЮСШ» (Овруч) – 1:1
U-14 «ДЮСШ-Жерм» (Черняхів) – «ДЮСШ-Блісп» (Бердичів) – 1:1
U-16 «ДЮСШ-Жерм» (Черняхів) – «ДЮСШ-Блісп» (Бердичів) – 3:0
U-14 «СДЮСШОР-Полісся-2» (Житомир) – «ДЮКФП» (Новоград-Волинський) – 1:0
U-16 «СДЮСШОР-Полісся-2» (Житомир) – «ДЮКФП» (Новоград-Волинський) – 4:0
3.06.2021
U-14 ФК «Мал» (Коростень) – «СДЮСШОР-Полісся» Полісся (Житомир) – 0:1
U-16 ФК «Мал» (Коростень) – «СДЮСШОР-Полісся» Полісся (Житомир) – 2:4
Тур 12
9.06.2021
U-14 «СДЮСШОР-Полісся-2» (Житомир) – «СДЮСШОР-Полісся» (Житомир) – 0:3
U-16 «СДЮСШОР-Полісся-2» (Житомир) – «СДЮСШОР-Полісся» (Житомир) – 0:6
10.06.2021
U-14 ФК «Мал» (Коростень) – «ДЮСШ» (Баранівка) – 5:0
U-16 ФК «Мал» (Коростень) – «ДЮСШ» (Баранівка) – 5:0
U-14 «ДЮСШ-Блісп» (Бердичів) – «ДЮСШ» (Овруч) – 7:0
U-16 «ДЮСШ-Блісп» (Бердичів) – «ДЮСШ» (Овруч) – 5:0
U-14 «ДЮКФП» (Новоград-Волинський) – «ДЮСШ-Жерм» (Черняхів) – 1:0
U-16 «ДЮКФП» (Новоград-Волинський) – «ДЮСШ-Жерм» (Черняхів) – 1:1
Тур 13
23.06.2021
U-14 «ДЮСШ» (Баранівка) – «ДЮСШ-Блісп» (Бердичів) – 0:7
U-16 «ДЮСШ» (Баранівка) – «ДЮСШ-Блісп» (Бердичів) – 0:3
U-14 «СДЮСШОР-Полісся-2» (Житомир) – ФК «Мал» (Коростень) – 1:1
U-16 «СДЮСШОР-Полісся-2» (Житомир) – ФК «Мал» (Коростень) – 0:4
U-14 «ДЮКФП» (Новоград-Волинський) – «ДЮСШ» (Овруч) – 6:0
U-16 «ДЮКФП» (Новоград-Волинський) – «ДЮСШ» (Овруч) – 3:1
U-14 «ДЮСШ-Жерм» (Черняхів) – «СДЮСШОР-Полісся» (Житомир) – 0:3
U-16 «ДЮСШ-Жерм» (Черняхів) – «СДЮСШОР-Полісся» (Житомир) – 0:5
Тур 14
29.06.2021
U-14 «СДЮСШОР-Полісся» (Житомир) – «ДЮСШ» (Овруч) – 7:0
U-16 «СДЮСШОР-Полісся» (Житомир) – «ДЮСШ» (Овруч) – 8:0
30.06.2021
U-14 «ДЮСШ» (Баранівка) – «СДЮСШОР-Полісся-2» (Житомир) – 1:6
U-16 «ДЮСШ» (Баранівка) – «СДЮСШОР-Полісся-2» (Житомир) – 1:7
U-14 «ДЮКФП» (Новоград-Волинський) – «ДЮСШ-Блісп» (Бердичів) – 1:0
U-16 «ДЮКФП» (Новоград-Волинський) – «ДЮСШ-Блісп» (Бердичів) – -:+
U-14 «ДЮСШ-Жерм» (Черняхів) – ФК «Мал» (Коростень) – 0:3
U-16 «ДЮСШ-Жерм» (Черняхів) – ФК «Мал» (Коростень) – 3:0
Вища Ліга. І коло
1 тур
16.09.2020
U-14 ДЮСШ Баранівка – ДЮКФП Новоград-Волинський – 19.10.2020 – 0:4
U-16 ДЮСШ Баранівка – ДЮКФП Новоград-Волинський – 19.10.2020 – 0:6
«Мал» (Коростень) – ДЮСШ Овруч – матч перенесено
U-14 СДЮСШОР «Полісся-2» Житомир – ДЮСШ «Жерм» (Черняхів) – 7:1
U-16 СДЮСШОР «Полісся-2» Житомир – ДЮСШ «Жерм» (Черняхів) – 8:0
17.09.2020
U-14 ДЮСШ-Блісп Бердичів – СДЮСШОР «Полісся» (Житомир) – 0:3
U-16 ДЮСШ-Блісп Бердичів – СДЮСШОР «Полісся» (Житомир) – 0:2
2 тур
24.09.2020
U-14 ДЮСШ «Жерм» (Черняхів) – ДЮСШ Баранівка – 0:2
U-16 ДЮСШ «Жерм» (Черняхів) – ДЮСШ Баранівка – 0:3
U-14 ДЮКФП Новоград-Волинський – СДЮСШОР «Полісся» (Житомир) – 2:1
U-16 ДЮКФП Новоград-Волинський – СДЮСШОР «Полісся» (Житомир) – 0:9
U-14 СДЮСШОР «Полісся-2» (Житомир) – ДЮСШ Овруч – 9:1
U-16 СДЮСШОР «Полісся-2» (Житомир) – ДЮСШ Овруч – 3:0
U-14 ДЮСШ-Блісп Бердичів – «Мал» (Коростень) – 0:0
U-16 ДЮСШ-Блісп Бердичів – «Мал» (Коростень) – 4:1
3 тур
30.09.2020
U-14 СДЮСШОР «Полісся-2» (Житомир) – ДЮСШ-Блісп Бердичів- 0:1
U-16 СДЮСШОР «Полісся-2» (Житомир) – ДЮСШ-Блісп Бердичів – 4:3
U-14 ДЮСШ «Жерм» (Черняхів) – ДЮСШ Овруч – матч перенесено
U-16Д ЮСШ «Жерм» (Черняхів) – ДЮСШ Овруч – матч перенесено
U-14 ДЮКФП Новоград-Волинський – «Мал» Коростень – 1:3
U-16 ДЮКФП Новоград-Волинський – «Мал» Коростень – 1:3
01.10.2020
U-14 ДЮСШ Баранівка – СДЮСШОР «Полісся» (Житомир) – 0:7
U-16 ДЮСШ Баранівка – СДЮСШОР «Полісся» (Житомир) – 1:2
4 тур
8.10.2020
U-14 ДЮСШ Овруч – ДЮСШ Баранівка – 5:0
U-16 ДЮСШ Овруч – ДЮСШ Баранівка – 3:0
U-14 ДЮСШ-Блісп Бердичів – ДЮСШ «Жерм» (Черняхів) – матч перенесено
U-16 ДЮСШ-Блісп Бердичів – ДЮСШ «Жерм» (Черняхів) – матч перенесено
U-14 ДЮКФП Новоград-Волинський – СДЮСШОР «Полісся-2» (Житомир) – 1:1
U-16 ДЮКФП Новоград-Волинський – СДЮСШОР «Полісся-2» (Житомир) – 1:1
9.10.2020
U-14СДЮСШОР «Полісся» (Житомир) – «Мал» (Коростень) – 2:1
U-16 СДЮСШОР «Полісся» (Житомир) – «Мал» (Коростень) – 1:0
5 тур
14.10.2020
U-14 ДЮСШ Баранівка – ФК «Мал» Коростень – 1:8
U-16 ДЮСШ Баранівка – ФК «Мал» Коростень – 1:3
U-14 ДЮСШ Овруч – ДЮСШ-Блісп Бердичів – 1:2
U-16 ДЮСШ Овруч – ДЮСШ-Блісп Бердичів – 0:2
U-14 ДЮСШ «Жерм» (Черняхів) – ДЮКФП Новоград-Волинський – матч перенесено
U-16 ДЮСШ «Жерм» (Черняхів) – ДЮКФП Новоград-Волинський – матч перенесено
15.10.2020
U-14 СДЮСШОР Полісся (Житомир) – СДЮСШОР «Полісся-2» (Житомир) – 1:1
U-16 СДЮСШОР Полісся (Житомир) – СДЮСШОР «Полісся-2» (Житомир) – 11:0
6 тур
22.10.2020
U-14 ДЮСШ-Блісп Бердичів – ДЮСШ Баранівка – 5:1
U-16 ДЮСШ-Блісп Бердичів – ДЮСШ Баранівка – 2:1
U-14 «Мал» (Коростень) – СДЮСШОР «Полісся-2» (Житомир) – матч перенесено
U-16 «Мал» (Коростень) – СДЮСШОР «Полісся-2» (Житомир) – матч перенесено
U-14 ДЮСШ Овруч – ДЮКФП Новогорад-Волинський – матч перенесено
U-16 ДЮСШ Овруч – ДЮКФП Новогорад-Волинський – матч перенесено
U-14 СДЮСШОР «Полісся» (Житомир) – ДЮСШ «Жерм» (Черняхів) – матч перенесено
U-16 СДЮСШОР «Полісся» (Житомир) – ДЮСШ «Жерм» (Черняхів) – матч перенесено
7 тур
28.10.2020
U-14 СДЮСШОР «Полісся-2» (Житомир) – ДЮСШ Баранівка – 6:1
U-16 СДЮСШОР «Полісся-2» (Житомир) – ДЮСШ Баранівка – 7:1
U-14 ДЮСШ-Блісп Бердичів – ДЮФКП Новоград-Волинський – матч перенесено
U-16 ДЮСШ-Блісп Бердичів – ДЮФКП Новоград-Волинський – матч перенесено
U-14 «Мал» (Коростень) – ДЮСШ «Жерм» (Черняхів) – матч перенесено
U-16 «Мал» (Коростень) – ДЮСШ «Жерм» (Черняхів) – матч перенесено
29.10.2020
U-14 ДЮСШ Овруч – СДЮСШОР «Полісся» (Житомир) – матч перенесено
U-16 ДЮСШ Овруч – СДЮСШОР «Полісся» (Житомир) – матч перенесено