1 тур
23.09.2021
Полісся-3 (Житомир) U-16 – ДЮСШ Овруч (Овруч) U-16
ДЮСШ (Хорошів) U-16 – ДЮСШ (Ємільчине) U-16
ДЮСШ (Лугини) U-16 – ДЮКФП (Новоград-Волинський) U-16
ДЮСШ (Баранівка) U-16 – Городницька ЗОШ (Городниця) U-16
ДЮСШ (Бердичів) U-16 – Полісся-5 (Житомир) U-16
ДЮСШ (Іршанськ) U-16 – Полісся-4 (Житомир) U-16
ФК Мал-2 U-14 – ДЮСШ Овруч (Овруч) U-14
ДЮСШ (Лугини) U-14 – (ДЮКФП (Новоград-Волинський) U-14
ДЮСШ (Хорошів) U-14 – ДЮСШ (Ємільчине) U-14
ДЮСШ (Попільня) U-14 – Фортуна (Андрушівка) U-14
ДЮСШ (Баранівка) U-14 – ДЮСШ-Жерм (Черняхів) U-14
ДЮСШ (Бердичів) U-14 – СК Титан (Радомишль) U-14
ФК «Левків» (Глибочицька ОТГ) U-14 – ФК «Миропіль» U-14
2 тур
30.09.2021
«Фортуна» (Андрушівка) U-14 – ДЮСШ Баранівка U-14
СДЮСШОР «Полісся-4» (Житомир) U-16 – ДЮСШ Баранівка U-16
СК «Титан» (Радомишль) U-14 – ФК «Миропіль» U-14
ДЮСШ-Жерм Черняхів U-14 – ФК «Левків» (Глибочицька ОТГ) U-14
ДЮСШ Бердичів-2 U-14 – ДЮСШ Попільня U-14
ДЮСШ Бердичів-2 U-16 – ДЮСШ Іршанськ U-16
Городницька ЗОШ U-16 – ДЮСШ Любар U-16
СДЮСШОР «Полісся-5» (Житомир) U-16 – —-
ДЮСШ Овруч U-14/16 – ДЮСШ Лугини U-14/16
ДЮСШ Ємільчине U-14 – «МАЛ» (Коростень) U-14
ДЮСШ Ємільчине U-16 – СДЮСШОР «Полісся-3» (Житомир) U-16
«Оріон» (Нова Борова) U-14 – ДЮСШ Хорошів U-14
Романів U-16 – ДЮКФП Новоград-Волинський U-14/16
3 тур
07.10.2021
ДЮСШ Попільня U-14 – СК «Титан» (Радомишль) U-14
ДЮСШ Баранівка U-14/16 – ДЮСШ Бердичів-2 U-14/16
ФК «Левків» (Глибочицька ОТГ) U-14 – «Фортуна» (Андрушівка) U-14
ФК «Миропіль» U-14 – ДЮСШ-Жерм Черняхів U-14
ДЮСШ Іршанськ U-16– СДЮСШОР «Полісся-5» (Житомир) U-16
ДЮСШ Любар U-16 – СДЮСШОР «Полісся-4» (Житомир) U-16
Городницька ЗОШ U-16 —-
«МАЛ» (Коростень) U-14 – «Оріон» (Нова Борова) U-14
ДЮСШ Лугини U-14/16 – ДЮСШ Ємільчине U-14/16
ДЮКФП Новоград-Волинський U-14/16 – ДЮСШ Овруч U-14/16
ДЮСШ Хорошів U-14/16 – Романів U-16
СДЮСШОР «Полісся-3» (Житомир) U-16——
4 тур
12.10.2021
ДЮСШ Бердичів-2 U-16 – ДЮСШ Любар U-16
ДЮСШ Іршанськ U-16 – ДЮСШ Баранівка U-16
ДЮСШ Ємільчине U-14/16 – ДЮКФП Новоград-Волинський U-14/16
СК «Титан» (Радомишль) U-14 – ДЮСШ-Жерм Черняхів U-14
«Фортуна» (Андрушівка) U-14 – ФК «Миропіль» U-14
ДЮСШ Бердичів-2 U-14– ФК «Левків» (Глибочицька ОТГ) U-14
СДЮСШОР «Полісся-5» (Житомир) U-16 – Городницька ЗОШ U-16
СДЮСШОР «Полісся-4» (Житомир) U-16– —-
«Оріон» (Нова Борова) U-14 – ДЮСШ Лугини U-14
ДЮСШ Хорошів U-16 – СДЮСШОР «Полісся-3» (Житомир) U-16
ДЮСШ Хорошів U-14 – «МАЛ» (Коростень) U-14
Романів U-16 – ДЮСШ Овруч U-14/16
13.10.2021 ДЮСШ Попільня U-14 – ДЮСШ Баранівка U-14
5 тур
19.10.2021
ДЮСШ Баранівка U-14 – СК «Титан» (Радомишль) U-14
ФК «Левків» (Глибочицька ОТГ) U-14– ДЮСШ Попільня U-14
ФК «Миропіль» U-14 – ДЮСШ Бердичів-2 U-14
ДЮСШ-Жерм Черняхів U-14 – «Фортуна» (Андрушівка) U-14
ДЮКФП Новоград-Волинський U-14 – – «Оріон» (Нова Борова) U-14
ДЮСШ Овруч U-14/16 – ДЮСШ Ємільчине U-14/16
СДЮСШОР «Полісся-3» (Житомир) U-16 – Романів U-16
«МАЛ» (Коростень) U-14 – —–
ДЮСШ Баранівка U-16 – СДЮСШОР «Полісся-5» (Житомир) U-16
ДЮСШ Любар – ДЮСШ Іршанськ U-16
ДЮСШ Бердичів-2 U-16 —-
Городницька ЗОШ U-16 – СДЮСШОР «Полісся-4» (Житомир) U-16
ДЮСШ Лугини U-14/16 – ДЮСШ Хорошів U-14/16
6 тур
26.10.2021
СК «Титан» (Радомишль) U-14 – «Фортуна» (Андрушівка) U-14
ДЮСШ Бердичів-2 U-14 – ДЮСШ-Жерм Черняхів U-14
ДЮСШ Попільня U-14 – ФК «Миропіль» U-14
ДЮСШ Баранівка U-14 – ФК «Левків» (Глибочицька ОТГ) U-14
СДЮСШОР «Полісся-5» (Житомир) U-16 – СДЮСШОР «Полісся-4» (Житомир) U-16
ДЮСШ Бердичів-2 U-16– Городницька ЗОШ U-16
ДЮСШ Баранівка U-16– ДЮСШ Любар U-16
ДЮСШ Іршанськ U-16 – —-
«Оріон» (Нова Борова) U-14 – ДЮСШ Овруч U-14
ДЮСШ Хорошів U-14/16 – ДЮКФП Новоград-Волинський U-14/16
СДЮСШОР «Полісся-3» (Житомир) U-16 – ДЮСШ Лугини U-16
«МАЛ» (Коростень) U-14 – ДЮСШ Лугини U-14
Романів U-16 – ДЮСШ Ємільчине U-14/16
7 тур
03.11.2021
ФК «Левків» (Глибочицька ОТГ) U-14 – СК «Титан» (Радомишль) U-14
ФК «Миропіль» U-14 – ДЮСШ Баранівка U-14
ДЮСШ-Жерм Черняхів U-14 – ДЮСШ Попільня U-14
«Фортуна» (Андрушівка) U-14 – ДЮСШ Бердичів-2 U-14
ДЮСШ Любар U-16 – СДЮСШОР «Полісся-5» (Житомир) U-16
ДЮСШ Баранівка U-16 —-
Городницька ЗОШ U-16 – ДЮСШ Іршанськ U-16
СДЮСШОР «Полісся-4» (Житомир) U-16 – ДЮСШ Бердичів-2 U-16
ДЮКФП Новоград-Волинський U-16 – СДЮСШОР «Полісся-3» (Житомир) U-16
ДЮКФП Новоград-Волинський U-14 – «МАЛ» (Коростень) U-14
ДЮСШ Овруч U-14/16 – ДЮСШ Хорошів U-14/16
ДЮСШ Ємільчине U-14 – – «Оріон» (Нова Борова) U-14
ДЮСШ Лугини U-14/16 – Романів U-16