Чемпіонат Житомирської області сезону 2018/2019р. І коло
І ГРУПА
1 тур
ДЮСШ (Овруч) – ДЮСШ (Олевськ) – 3:2
ДЮСШ (Лугини) – «Жерм» (Черняхів) – 3:1
«Мал-1» (Коростень) – «Мал-2» (Коростень) – перенесено
2 тур
«Мал-2» (Коростень) – ДЮСШ (Олевськ) – 3:0
ДЮСШ (Іршанськ) – «Мал-1» (Коростень) – 0:0
ДЮСШ (Овруч) – ДЮСШ (Лугини) – 3:4
3 тур
ДЮСШ (Олевськ) – ДЮСШ (Лугини) –2:2
«Мал-1» (Коростень) – ДЮСШ (Овруч) – 2:1
«Жерм» (Черняхів) – ДЮСШ (Іршанськ) – 1:1
4 тур
ДЮСШ (Олевськ) – «Жерм» (Черняхів) – перенесено
«Мал-2» (Коростень) – ДЮСШ (Овруч) – 4:2
ДЮСШ (Лугини) – ДЮСШ (Іршанськ) – 2:1
5 тур
«Мал-1» (Коростень) – «Жерм» (Черняхів) – перенесено
ДЮСШ (Іршанськ) – Мал-2 (Коростень) – 0:2
ДЮСШ (Овруч) – «Жерм» (Черняхів) – 2:0
6 тур
«Жерм» (Черняхів) – «Мал-1» (Коростень) – 0:4
ДЮСШ (Іршанськ) – ДЮСШ (Овруч) – 0:2
«Мал-2» (Коростень) – ДЮСШ (Лугини) – 6:2
7 тур
ДЮСШ (Лугини) – «Мал-1» (Коростень) – 1:3
ДЮСШ (Олевськ) – ДЮСШ (Іршанськ) – 1:0
«Жерм» (Черняхів) – «Мал-2» (Коростень) – 0:3
ІІ ГРУПА
1 тур
ДЮСШ (Ружин) – «Аслан» (Бердичів) – 1:2
ДЮСШ-1 (Бердичів) – ДЮСШ-2 (Бердичів) – 2:1
2 тур
ДЮСШ-1 (Бердичів) – ДЮСШ (Ружин) – 3:1
СДЮСШОР «Полісся» (Житомир) – СК «Бердичів» – 0:1
3 тур
«Аслан» (Бердичів) – СДЮСШОР «Полісся» (Житомир) – 3:6
ДЮСШ-2 (Бердичів) – ДЮСШ (Ружин) – 1:4
4 тур
СДЮСШОР «Полісся» (Житомир) – ДЮСШ-1 (Бердичів) – 1:1
СК «Бердичів» – «Аслан» (Бердичів) – 1:3
5 тур
ДЮСШ-1 (Бердичів) – СК «Бердичів» – 3:0
ДЮСШ-2 (Бердичів) – СДЮСШОР «Полісся» (Житомир) – 5:3
6 тур
СДЮСШОР «Полісся» (Житомир) – ДЮСШ (Ружин) – 3:0
СК «Бердичів» – ДЮСШ-2 (Бердичів) – 1:1
ДЮСШ-1 (Бердичів) – «Аслан» (Бердичів) – 6:0
7 тур
ДЮСШ-2 (Бердичів) – «Аслан» (Бердичів) – 4:3
ДЮСШ (Ружин) – СК «Бердичів» – 0:0
ІІІ ГРУПА
1 тур
ДЮСШ ВФСТ «Колос» (Новогуйвинське) – ДЮСШ (Хорошів) – 4:0
ДЮСШ (Попільня) – СДЮСШОР «Полісся-2» (Житомир) – 0:15
2 тур
ДЮСШ (Хорошів) – ДЮСШ (Радомишль) – 1:2
ДЮСШ ВФСТ «Колос» (Новогуйвинське) – СДЮСШОР «Полісся-2» (Житомир) – 2:0
3 тур
ДЮСШ (Попільня) – ДЮСШ ВФСТ «Колос» (Новогуйвинське) – 0:3
СДЮСШОР «Полісся-2» (Житомир) – ДЮСШ (Радомишль) – 7:0
4 тур
ДЮСШ (Попільня) – ДЮСШ (Радомишль) – 1:1
ДЮСШ (Хорошів) – СДЮСШОР «Полісся-2» (Житомир) – 0:12
5 тур
ДЮСШ (Хорошів) – ДЮСШ (Попільня) – 2:1
ДЮСШ (Радомишль) – ДЮСШ ВФСТ «Колос» (Новогуйвинське) – 0:4
ІV ГРУПА
1 тур
ДЮСШ (Романів) – ДЮСШ (Чуднів) – 3:1
ДЮСШ (Баранівка) – ДЮКФП (Новоград-Волинський) – 2:2
2 тур
ДЮКФП (Новоград-Волинський) – ФК «Миропіль» – 2:1
ДЮСШ (Романів) – ДЮСШ (Баранівка) – 1:0
3 тур
ДЮСШ (Чуднів) – ДЮСШ (Баранівка) – 0:1
ФК «Миропіль» – ДЮСШ (Романів) – 4:1
4 тур
ДЮСШ (Чуднів) – ДЮКФП (Новоград-Волинський) – 0:1
ДЮСШ (Баранівка) – ФК «Миропіль» – 1:5
5 тур
ФК «Миропіль» – ДЮСШ (Чуднів) – 1:0
ДЮКФП (Новоград-Волинський) – ДЮСШ (Романів) – 3:0
Чемпіонат Житомирської області U-10
I ГРУПА
1 тур
ДЮСШ (Лугини) – «Жерм» (Черняхів) – 0:2
«Мал-1» (Коростень) – «Мал-2» (Коростень) – 5:1
2 тур
ДЮСШ (Іршанськ) – «Мал-1» (Коростень) – 0:3
ДЮСШ (Овруч) – ДЮСШ (Лугини) – 3:2
3 тур
«Мал-1» (Коростень) – ДЮСШ (Овруч) – 1:0
«Жерм» (Черняхів) – ДЮСШ (Іршанськ) – 0:1
4 тур
«Мал-2» (Коростень) – ДЮСШ (Овруч) – 0:3
ДЮСШ (Лугини) – ДЮСШ (Іршанськ) – 1:3
5 тур
ДЮСШ (Іршанськ) – «Мал-2» (Коростень) – 2:2
ДЮСШ (Овруч) – «Жерм» (Черняхів) – 6:0
6 тур
«Жерм» (Черняхів) – «Мал-1» (Коростень) – 0:3
ДЮСШ (Іршанськ) – ДЮСШ (Овруч) – 0:2
«Мал-2» (Коростень) – ДЮСШ (Лугини) – 1:1
7 тур
ДЮСШ (Лугини) – «Мал-1» (Коростень) – 0:2
«Жерм» (Черняхів) – «Мал-2» (Коростень) –1:0
ІІ ГРУПА
1 тур
СДЮСШОР «Полісся» (Житомир) – «Фортуна» (Андрушівка) – 8:0
ДЮСШ-1 (Бердичів) – ДЮСШ-2 (Бердичів) – 4:0
2 тур
«Фортуна» (Андрушівка) – ДЮСШ-2 (Бердичів) – 2:0
СДЮСШОР «Полісся» (Житомир) – СК «Бердичів» – 11:0
3 тур
СК «Бердичів» – «Фортуна» (Андрушівка) – 1:0
«Аслан» (Бердичів) – СДЮСШОР «Полісся» (Житомир) – 0:4
4 тур
СДЮСШОР «Полісся» (Житомир) – ДЮСШ-1 (Бердичів) – 4:1
СК «Бердичів» – «Аслан» (Бердичів) – 4:0
5 тур
«Аслан» (Бердичів) – «Фортуна» (Андрушівка) -1:1
ДЮСШ-1 (Бердичів) – СК «Бердичів» – 2:2
ДЮСШ-2 (Бердичів) – СДЮСШОР «Полісся» (Житомир) – 1:11
6 тур
СК «Бердичів» – ДЮСШ-2 (Бердичів) – 0:0
ДЮСШ-1 (Бердичів) – «Аслан» (Бердичів) – 2:0
7 тур
«Фортуна» (Андрушівка) – ДЮСШ-1 (Бердичів) – 1:0
ДЮСШ-2 (Бердичів) – «Аслан» (Бердичів) – 1:0
Чемпіонат Житомирської області сезону 2018/2019р. ІІ коло
І група
8 тур
15.04.2019
U-12 ДЮСШ Олевськ – ДЮСШ Овруч – 0:1
U-10 «Жерм» (Черняхів) – ДЮСШ Лугини – 4:1
U-12 «Жерм» (Черняхів) – ДЮСШ Лугини – 4:2
U-10 «Мал-2» (Коростень) – «Мал-1» (Коростень) – 2:5
U-12 «Мал-2» (Коростень) – «Мал-1» (Коростень) – матч перенесено
ДЮСШ Іршанськ – пропускав тур
9 тур
18.04.2019
U-12 ДЮСШ Олевськ – «Мал-2» (Коростень) – 1:3
19.04.2019
U-10 «Мал-1» (Коростень) – ДЮСШ Іршанськ – 4:2
U-12 «Мал-1» (Коростень) – ДЮСШ Іршанськ – 2:0
U-10 ДЮСШ Лугини – ДЮСШ Овруч – 1:4
U-12 ДЮСШ Лугини – ДЮСШ Овруч – 2:3
«Жерм» (Черняхів) – пропускав тур
10 тур
22.04.2019
U-12 ДЮСШ Лугини – ДЮСШ Олевськ – 1:2
U-10 ДЮСШ Овруч – «Мал-1» (Коростень) – 3:3
U-12 ДЮСШ Овруч – «Мал-1» (Коростень) – 1:4
U-10 ДЮСШ Іршанськ – «Жерм» (Черняхів) – 0:0
U-12 ДЮСШ Іршанськ – «Жерм» (Черняхів) – 0:1
«Мал-2» (Коростень) – пропускав тур
11 тур
02.05.2019
U-10 ДЮСШ Овруч – «Мал-2» (Коростень) – 10:2
U-12 ДЮСШ Овруч – «Мал-2» (Коростень) – 1:3
03.05.2019
U-12 «Жерм» (Черняхів) – ДЮСШ Олевськ – 4:1
U-10 ДЮСШ Іршанськ – ДЮСШ Лугини – 0:0
U-12 ДЮСШ Іршанськ – ДЮСШ Лугини – 0:1
«Мал-1» (Коростень) – пропускав тур
12 тур
09.05.2019
U-12 ДЮСШ Олевськ – «Мал-1» (Коростень) – 1:1
10.05.2019
U-10 «Мал-2» (Коростень) – ДЮСШ Іршанськ – 1:6
U-12 «Мал-2» (Коростень) – ДЮСШ Іршанськ – 4:0
U-10 «Жерм» (Черняхів) – ДЮСШ Овруч – 0:1
U-12 «Жерм» (Черняхів) – ДЮСШ Овруч – 3:2
ДЮСШ Лугини – пропускав тур
13 тур
16.05.2019
U-10 ДЮСШ Лугини – «Мал-2» (Коростень) – 1:4
U-12 ДЮСШ Лугини – «Мал-2» (Коростень) – 1:4
17.05.2019
U-10 «Мал-1» (Коростень) – «Жерм» (Черняхів) – 4:0
U-12 «Мал-1» (Коростень) – «Жерм» (Черняхів) – 1:1
U-10 ДЮСШ Овруч – ДЮСШ Іршанськ – 3:1
U-12 ДЮСШ Овруч – ДЮСШ Іршанськ – 3:1
U-12 ДЮСШ Олевськ – пропускав тур
ІІ група
8 тур
15.04.2019
U-10 «Фортуна» (Андрушівка) – СДЮСШОР «Полісся» (Житомир) – 0:3
U-12 «Аслан» (Бердичів) – ДЮСШ Ружин – 0:4
U-10 ДЮСШ Бердичів-2 – ДЮСШ Бердичів-1 – 0:1
U-12 ДЮСШ Бердичів-2 – ДЮСШ Бердичів-1 – 0:2
9 тур
19.04.2019
U-10 ДЮСШ Бердичів-2 – «Фортуна» (Андрушівка) – 5:3
U-12 ДЮСШ Ружин – ДЮСШ Бердичів-1 – 4:2
U-10 СК «Бердичів» – СДЮСШОР «Полісся» (Житомир) – 0:6
U-12 СК «Бердичів» – СДЮСШОР «Полісся» (Житомир) – 2:2
10 тур
22.04.2019
U-10 «Фортуна» (Андрушівка) – СК «Бердичів» – 0:1
U-10 СДЮСШОР «Полісся» (Житомир) – «Аслан» (Бердичів) – 8:0
U-12 СДЮСШОР «Полісся» (Житомир) – «Аслан» (Бердичів) – 2:7
U-12 ДЮСШ Ружин – ДЮСШ Бердичів-2 – 1:0
11 тур
03.05.2019
U-12 ДЮСШ Ружин – «Фортуна» (Андрушівка) – 3:0
U-10 ДЮСШ Бердичів-1 – СДЮСШОР «Полісся» (Житомир) – матч перенесено
U-12 ДЮСШ Бердичів-1 – СДЮСШОР «Полісся» (Житомир) – матч перенесено
U-10 «Аслан» (Бердичів) – СК «Бердичів» – 4:1 (поданий протест)
U-12 «Аслан» (Бердичів) – СК «Бердичів» – 1:2
12 тур
10.05.2019
U-10 «Фортуна» (Андрушівка) – «Аслан» (Бердичів) – 2:2
U-10 СК «Бердичів» – ДЮСШ Бердичів-1 – 2:1
U-12 СК «Бердичів» – ДЮСШ Бердичів-1 – 0:1 (поданий протест)
U-10 СДЮСШОР «Полісся» (Житомир) – ДЮСШ Бердичів-2 – 8:0
U-12 СДЮСШОР «Полісся» (Житомир) – ДЮСШ Бердичів-2 – 9:0
13 тур
17.05.2019
U-12 ДЮСШ Ружин – СДЮСШОР «Полісся» (Житомир) – 3:0
U-10 ДЮСШ Бердичів-2 – СК «Бердичів» – 0:1
U-12 ДЮСШ Бердичів-2 – СК «Бердичів» – 1:1 (поданий протест)
U-10 «Аслан» (Бердичів) – ДЮСШ Бердичів-1 – 0:2
U-12 «Аслан» (Бердичів) – ДЮСШ Бердичів-1 – 2:0 (поданий протест)
ІІІ група
6 тур
15.04.2019
U-12 ДЮСШ Хорошів – «Танкіст» (Новогуйвинське) – 1:3
U-12 СДЮСШОР «Полісся-2» (Житомир) – ДЮСШ Попільня – 8:0
ДЮСШ Радомишль – пропускав тур
7 тур
19.04.2019
U-12 ДЮСШ Радомишль – ДЮСШ Хорошів – 1:0
U-12 СДЮСШОР «Полісся-2» (Житомир) – «Танкіст» (Новогуйвинське) – 1:0
ДЮСШ Попільня – пропускав тур
8 тур
22.04.2019
U-12 «Танкіст» (Новогуйвинське) – ДЮСШ Попільня – 3:0
U-12 ДЮСШ Радомишль – СДЮСШОР «Полісся-2» (Житомир) – 0:4
ДЮСШ Хорошів – пропускав тур
9 тур
03.05.2019
U-12 ДЮСШ Радомишль – ДЮСШ Попільня – 5:0
U-12 СДЮСШОР «Полісся-2» (Житомир) – ДЮСШ Хорошів – 8:1
«Танкіст» (Новогуйвинське) – пропускав тур
10 тур
17.05.2019
U-12 ДЮСШ Попільня – ДЮСШ Хорошів – 3:1
U-12 «Танкіст» (Новогуйвинське) – ДЮСШ Радомишль – 7:0
СДЮСШОР «Полісся-2» (Житомир) – пропускав тур
ІV група
6 тур
15.04.2019
U-12 ДЮСШ Чуднів – ДЮСШ Романів – 0:4
U-12 ДЮКФП Новоград-Волинський – ДЮСШ Баранівка – 4:1
7 тур
19.04.2019
U-12 ФК «Миропіль» – ДЮКФП Новоград-Волинський – 1:1
U-12 ДЮСШ Баранівка – ДЮСШ Романів – 0:1
8 тур
22.04.2019
U-12 ДЮСШ Баранівка – ДЮСШ Чуднів – 8:1
U-12 ДЮСШ Романів – ФК «Миропіль» – 0:1
9 тур
03.05.2019
U-12 ДЮКФП Новоград-Волинський – ДЮСШ Чуднів – 4:0
U-12 ФК Миропіль – ДЮСШ Баранівка – 6:3
10 тур
17.05.2019
U-12 ДЮСШ Чуднів – ФК «Миропіль» – 7:2