Результати

 

Чемпіонат ДЮФЛ Житомирської області 2021/2022

Перша Ліга

Результати

1 тур

23.09.2021

Полісся-3 (Житомир) U-16 – ДЮСШ Овруч (Овруч) U-16 – 1:0

ДЮСШ (Хорошів) U-16 – ДЮСШ (Ємільчине) U-16 – 2:1

ДЮСШ (Лугини) U-16 –  ДЮКФП (Новоград-Волинський) U-16 – 2:1

ДЮСШ (Баранівка) U-16 –  Городницька ЗОШ (Городниця) U-16 – 0:2

ДЮСШ (Бердичів) U-16 –  Полісся-5 (Житомир) U-16 – 0:1

ДЮСШ (Іршанськ) U-16 –  Полісся-4 (Житомир) U-16 – 4:1

ФК Мал-2 U-14 – ДЮСШ Овруч (Овруч) U-14 – 2:1

ДЮСШ (Лугини) U-14 – (ДЮКФП (Новоград-Волинський) U-14 – 0:5

ДЮСШ (Хорошів) U-14 –  ДЮСШ (Ємільчине) U-14 – 7:0

ДЮСШ (Попільня) U-14 – Фортуна (Андрушівка) U-14 – 1:6

ДЮСШ (Баранівка) U-14 – ДЮСШ-Жерм (Черняхів) U-14 – 3:1

ДЮСШ (Бердичів) U-14 – СК Титан (Радомишль) U-14 – 4:0

ФК «Левків» (Глибочицька ОТГ) U-14 – ФК «Миропіль» U-14 – 4:2

2 тур

30.09.2021

«Фортуна» (Андрушівка) U-14 – ДЮСШ Баранівка U-14 – 5:1

СДЮСШОР «Полісся-4» (Житомир) U-16 – ДЮСШ Баранівка U-16 – 4:1

СК «Титан» (Радомишль) U-14 – ФК «Миропіль» U-14 – перенос на резервний день

ДЮСШ-Жерм Черняхів U-14 – ФК «Левків» (Глибочицька ОТГ) U-14 – 0:3

ДЮСШ Бердичів-2 U-14 – ДЮСШ Попільня U-14 – 4:1

ДЮСШ Бердичів-2 U-16 – ДЮСШ Іршанськ U-16 – 1:1

Городницька ЗОШ U-16 – ДЮСШ Любар U-16 – перенос на резервний день

ДЮСШ Овруч U-14 – ДЮСШ Лугини U-14 – 3:0

ДЮСШ Овруч U-16 – ДЮСШ Лугини U-16 – 3:0

ДЮСШ Ємільчине U-14 – «МАЛ» (Коростень) U-14 – 0:9 (гра відубвалась 4 жовтня)

ДЮСШ Ємільчине U-16 – СДЮСШОР «Полісся-3» (Житомир) U-16 – 0:3

«Оріон» (Нова Борова) U-14 – ДЮСШ Хорошів U-14 – 2:1

Романів U-16 – ДЮКФП Новоград-Волинський U-16 – перенос на резервний день

3 тур

07.10.2021

ДЮСШ Попільня U-14 – СК «Титан» (Радомишль) U-14 – 0:0

ДЮСШ Баранівка U-14 – ДЮСШ Бердичів-2 U-14 – 0:5

ДЮСШ Баранівка U-16 – ДЮСШ Бердичів-2 U-16 – 1:4

ФК «Левків» (Глибочицька ОТГ) U-14 – «Фортуна» (Андрушівка) U-14 – 0:5

ФК «Миропіль» U-14 – ДЮСШ-Жерм Черняхів U-14 – перенос на резервний день

ДЮСШ Іршанськ U-16– СДЮСШОР «Полісся-5» (Житомир) U-16 – 5:0

ДЮСШ Любар U-16 – СДЮСШОР «Полісся-4» (Житомир) U-16 – 0:0

«МАЛ» (Коростень) U-14 –  «Оріон» (Нова Борова) U-14 – 4:0

ДЮСШ Лугини U-14  – ДЮСШ Ємільчине U-14 – 1:0

ДЮСШ Лугини U-16  – ДЮСШ Ємільчине U-16 – 0:2

ДЮКФП Новоград-Волинський U-14 – ДЮСШ Овруч U-14 – 0:2

ДЮКФП Новоград-Волинський U-16 – ДЮСШ Овруч U-16 – 0:2

ДЮСШ Хорошів U-16  – Романів U-16 – 4:1

4 тур

12.10.2021

ДЮСШ Бердичів-2 U-16 – ДЮСШ Любар U-16 – 3:1

ДЮСШ Іршанськ U-16 – ДЮСШ Баранівка U-16 – 0:2

ДЮСШ Ємільчине U-14   – ДЮКФП Новоград-Волинський U-14 – 0:9

ДЮСШ Ємільчине U-16   – ДЮКФП Новоград-Волинський U-16 – 3:4

СК «Титан» (Радомишль) U-14 – ДЮСШ-Жерм Черняхів U-14 – 0:0

«Фортуна» (Андрушівка) U-14 – ФК «Миропіль» U-14 – 3:0

ДЮСШ Бердичів-2 U-14– ФК «Левків» (Глибочицька ОТГ) U-14 – 2:0

СДЮСШОР «Полісся-5» (Житомир) U-16 – Городницька ЗОШ U-16 – 2:2

«Оріон» (Нова Борова) U-14 – ДЮСШ Лугини U-14 – 1:0

ДЮСШ Хорошів U-16 – СДЮСШОР «Полісся-3» (Житомир) U-16 – 3:2

ДЮСШ Хорошів U-14  – «МАЛ» (Коростень) U-14 – 0:3

13.10.2021 Романів U-16 – ДЮСШ Овруч U-16 – 0:0

13.10.2021 ДЮСШ Попільня U-14 – ДЮСШ Баранівка U-14 –0:0

5 тур

19.10.2021

ДЮСШ Баранівка U-14 – СК «Титан» (Радомишль) U-14 – 4:1

ФК «Левків» (Глибочицька ОТГ) U-14– ДЮСШ Попільня U-14 – 0:3

ФК «Миропіль» U-14 – ДЮСШ Бердичів-2 U-14 – перенос

ДЮСШ-Жерм Черняхів U-14 – «Фортуна» (Андрушівка) U-14 – 0:6

ДЮКФП Новоград-Волинський U-14  – «Оріон» (Нова Борова) U-14 – 3:2

ДЮСШ Овруч U-14 – ДЮСШ Ємільчине U-14 – 7:0

ДЮСШ Овруч U-16 – ДЮСШ Ємільчине U-16 – 2:1

СДЮСШОР «Полісся-3» (Житомир) U-16 – Романів U-16 – 4:0

ДЮСШ Баранівка U-16 – СДЮСШОР «Полісся-5» (Житомир) U-16 – 5:0

ДЮСШ Любар – ДЮСШ Іршанськ U-16 – 1:2

Городницька ЗОШ U-16 – СДЮСШОР «Полісся-4» (Житомир) U-16 – 1:2

ДЮСШ Лугини U-14    – ДЮСШ Хорошів U-14 – 0:0

ДЮСШ Лугини U-16    – ДЮСШ Хорошів U-16 – 4:0

6 тур

26.10.2021

22.10.2021 СК «Титан» (Радомишль) U-14 – «Фортуна» (Андрушівка) U-14 – 0:4

ДЮСШ-Жерм Черняхів U-14 – ДЮСШ Бердичів-2 U-14 – 1:1

ДЮСШ Попільня U-14 – ФК «Миропіль» U-14 –

ДЮСШ Баранівка U-14 – ФК «Левків» (Глибочицька ОТГ) U-14 – перенесено

СДЮСШОР «Полісся-5» (Житомир) U-16 – СДЮСШОР «Полісся-4» (Житомир) U-16 – 2:3

ДЮСШ Бердичів-2 U-16– Городницька ЗОШ U-16 – 1:2

ДЮСШ Баранівка U-16– ДЮСШ Любар U-16 – 28.10.2021

«Оріон» (Нова Борова) U-14 – ДЮСШ Овруч U-14 – 1:0

ДЮСШ Хорошів U-14    – ДЮКФП Новоград-Волинський U-14 – 2:0

ДЮСШ Хорошів U-16    – ДЮКФП Новоград-Волинський U-16 – 0:5

СДЮСШОР «Полісся-3» (Житомир) U-16 – ДЮСШ Лугини U-16 – 10:0

«МАЛ» (Коростень) U-14 – ДЮСШ Лугини U-14 – 6:0

Романів U-16 – ДЮСШ Ємільчине U-16 – 1:1

7 тур

03.11.2021

19.10.2021 ФК «Левків» (Глибочицька ОТГ) U-14 – СК «Титан» (Радомишль) U-14 – 0:1

ФК «Миропіль» U-14 – ДЮСШ Баранівка U-14 –  –

ДЮСШ-Жерм Черняхів U-14 – ДЮСШ Попільня U-14 –

«Фортуна» (Андрушівка) U-14 – ДЮСШ Бердичів-2 U-14 –

ДЮСШ Любар U-16 – СДЮСШОР «Полісся-5» (Житомир) U-16 –

Городницька ЗОШ U-16 – ДЮСШ Іршанськ U-16 –

СДЮСШОР «Полісся-4» (Житомир) U-16 – ДЮСШ Бердичів-2 U-16 –

ДЮКФП Новоград-Волинський U-16 – СДЮСШОР «Полісся-3» (Житомир) U-16 –

ДЮКФП Новоград-Волинський U-14 –  «МАЛ» (Коростень) U-14 –

ДЮСШ Овруч U-14   – ДЮСШ Хорошів U-14 –

ДЮСШ Овруч U-16   – ДЮСШ Хорошів U-16 –

ДЮСШ Ємільчине U-14 – «Оріон» (Нова Борова) U-14 –

ДЮСШ Лугини U-16   – Романів U-16 –