Календар

Чемпіонат Житомирської області з футболу серед ветеранів 40 років і старші

1 тур, 23.05

Північ

ФК «Радомишль» – «Колос» (Путиловичі)

«Колос» (Радогоща) – «Вручий» (Овруч)

«Граніт» (Черняхів) – ФСК «Іршанськ»

«Авангард» (Малин) – пропускав тур

Південь

«Фанат» (Пулини) – «Полісся» (Житомир)

«Керамік» (Баранівка) – «Моноліт» (Козятин)

«Ветеран» (Коростишів) – ФК «Попільня»

2 тур, 30.05

Північ

«Вручий» (Овруч)   – «Граніт» (Черняхів)

«Колос» (Путиловичі) – «Колос» (Радогоща)

«Авангард» (Малин)– «Ветеран» (Радомишль)

ФСК«Іршанськ» пропускав тур

Південь

«Полісся» (Житомир) – ФК «Попільня»

«Моноліт» (Козятин) – «Ветеран» (Коростишів)

«Фанат» (Пулини) – «Керамік» (Баранівка)

3 тур, 06.06

Північ

«Колос» (Радогоща) – «Авангард» (Малин)

«Граніт» (Черняхів) – «Колос» (Путиловичі)

ФСК«Іршанськ» – «Вручий» (Овруч)

«Ветеран» (Радомишль) пропускав тур

Південь

 

«Керамік» (Баранівка) – «Полісся» (Житомир)

«Ветеран» (Коростишів) – «Фанат» (Пулини)

ФК «Попільня» – «Моноліт» (Козятин)

4 тур, 13.06

Північ

«Колос» (Путиловичі) – ФСК«Іршанськ»

«Авангард» (Малин)– «Граніт» (Черняхів)

«Ветеран» (Радомишль) – «Колос» (Радогоща)

«Вручий» (Овруч) пропускає тур

Південь

«Полісся» (Житомир) – «Моноліт» (Козятин)

«Фанат» (Пулини) – ФК «Попільня»

«Керамік» (Баранівка) – «Ветеран» (Коростишів)

5 тур, 20.06

Північ

«Граніт» (Черняхів) – «Ветеран» (Радомишль)

ФСК«Іршанськ» – «Авангард» (Малин)

«Вручий» (Овруч) – «Колос» (Путиловичі)

«Колос» (Радогоща) пропускає тур

Південь

«Ветеран» (Коростишів) – «Полісся» (Житомир)

ФК «Попільня» – «Керамік» (Баранівка)

«Моноліт» (Козятин) – «Фанат» (Пулини)

6 тур, 27.06

Північ

«Авангард» (Малин)– «Вручій» (Овруч)

«Ветеран» (Радомишль) – ФСК«Іршанськ»

«Колос» (Радогоща) – «Граніт» (Черняхів)

«Колос» (Путиловичі) пропускає тур

7 тур, 04.07

Північ

ФСК«Іршанськ» – «Колос» (Радогоща)

«Вручий» (Овруч) – «Ветеран» (Радомишль)

«Колос» (Путиловичі) – ФК «Малин»

«Граніт» (Черняхів) пропускає тур

І етап. ІІ коло з 18.07 по 22.08/ 05.09;