Календар

COMSPEC-Першість Житомирської області з футболу-2022. Зона Північ. ІI коло

8 тур

10 вересня, субота

СК «Овруч» – СК «Радовель»

«Зірка-МГЗК» (Іршанськ) – «Агро-Нива» (Народичі/Ласки)

«Колос» (Путиловичі) – «Оріон» (Нова Борова)

«Ярунь-2» (Ярунська ТГ) – «Уборть» (Ємільчине)

9 тур

17 вересня, субота

«Оріон» (Нова Борова) – «Зірка-МГЗК» (Іршанськ)

«Агро-Нива» (Народичі/Ласки) – СК «Овруч»

СК «Радовель» – «Уборть» (Ємільчине)

«Ярунь-2» (Ярунська ТГ) – «Колос» (Путиловичі)

10 тур

24 вересня, субота

«Уборть» (Ємільчине) – «Агро-Нива» (Народичі/Ласки)

СК «Овруч» – «Оріон» (Нова Борова)

«Зірка-МГЗК» (Іршанськ) – «Колос» (Путиловичі)

СК «Радовель» – «Ярунь-2» (Ярунська ТГ)

11 тур 

1 жовтня, субота

«Колос» (Путиловичі) – СК «Овруч»

«Оріон» (Нова Борова) – «Уборть» (Ємільчине)

«Агро-Нива» (Народичі/Ласки) – СК «Радовель»

«Ярунь-2» (Ярунська ТГ) – «Зірка-МГЗК» (Іршанськ)

12 тур

8 жовтня, субота  

СК «Радовель» – «Оріон» (Нова Борова)

«Уборть» (Ємільчине) – «Колос» (Путиловичі)

СК «Овруч» – «Зірка-МГЗК» (Іршанськ)

«Агро-Нива» (Народичі/Ласки) – «Ярунь-2» (Ярунська ТГ)

15 жовтня, субота – резервний день

13 тур

22 жовтня, субота  

«Зірка-МГЗК» (Іршанськ) – «Уборть» (Ємільчине)

«Колос» (Путиловичі) – СК «Радовель»

«Оріон» (Нова Борова) – «Агро-Нива» (Народичі/Ласки)

«Ярунь-2» (Ярунська ТГ) – СК «Овруч»

14 тур 

29 жовтня, субота

«Агро-Нива» (Народичі/Ласки) – «Колос» (Путиловичі)

СК «Радовель» – «Зірка-МГЗК» (Іршанськ)

«Уборть» (Ємільчине) – СК «Овруч»

«Оріон» (Нова Борова) – «Ярунь-2» (Ярунська ТГ)

COMSPEC-Першість Житомирської області з футболу-2022. Зона Північ. І коло

1 тур

16 липня, субота

СК «Радовель» – СК «Овруч»

«Агро-Нива» (Народичі/Ласки) – «Зірка-МГЗК» (Іршанськ)

«Оріон» (Нова Борова) – «Колос» (Путиловичі)

«Уборть» (Ємільчине) – «Ярунь-2» (Ярунська ТГ)

2 тур

23 липня, субота

«Зірка-МГЗК» (Іршанськ) – «Оріон» (Нова Борова)

СК «Овруч» – «Агро-Нива» (Народичі/Ласки)

«Уборть» (Ємільчине) – СК «Радовель»

«Колос» (Путиловичі) – «Ярунь-2» (Ярунська ТГ)

3 тур

30 липня, субота

«Агро-Нива» (Народичі/Ласки) – «Уборть» (Ємільчине)

«Оріон» (Нова Борова) – СК «Овруч»

«Колос» (Путиловичі) – «Зірка-МГЗК» (Іршанськ)

ФК «Ярунь-2» (Ярунська ТГ) – СК «Радовель»

4 тур

6 серпня, субота

СК «Овруч» – «Колос» (Путиловичі)

«Уборть» (Ємільчине) – «Оріон» (Нова Борова)

СК «Радовель» – «Агро-Нива» (Народичі/Ласки)

«Зірка-МГЗК» (Іршанськ) – ФК «Ярунь-2» (Ярунська ТГ)

5 тур

13 серпня, субота

«Оріон» (Нова Борова) – СК «Радовель»

«Колос» (Путиловичі) – «Уборть» (Ємільчине)

«Зірка-МГЗК» (Іршанськ) – СК «Овруч»

ФК «Ярунь-2» (Ярунська ТГ) – «Агро-Нива» (Народичі/Ласки)

6 тур

20 серпня, субота

«Уборть» (Ємільчине) – «Зірка-МГЗК» (Іршанськ)

СК «Радовель» – «Колос» (Путиловичі)

«Агро-Нива» (Народичі/Ласки) – «Оріон» (Нова Борова)

СК «Овруч» – ФК «Ярунь-2» (Ярунська ТГ)

7 тур

27 серпня, субота

«Колос» (Путиловичі) – «Агро-Нива» (Народичі/Ласки)

«Зірка-МГЗК» (Іршанськ) – СК «Радовель»

СК «Овруч» – «Уборть» (Ємільчине)

ФК «Ярунь-2» (Ярунська ТГ) – «Оріон» (Нова Борова)

03.09 – Резервний день

«Уборть» (Ємільчине) – ФК «Ярунь-2» (Ярунська ТГ)

10.09 – Старт ІІ кола