Чемпіонат Житомирської області з футболу серед ветеранів 40+. 14 тур
Північ
27.09
ФСК «Іршанськ» – «Колос» (Радогоща) – 1:4
«Граніт» (Черняхів) – ФК «Малин» – 4:0
Ветеран» (Лугини) – ФК «Радомишль» – 4:2
«Фанат» (Пулини) – пропускав тур
Південь
27.09
«Полісся» (Житомир) – «Авангард» (Нов.-Волинський) – 3:1
«Технофон» (Любар) – «Керамік» (Баранівка) – 1:0
ФК «Коростишів» – ФК «Попільня» – 3:1
«Ветеран» (Махнівка) – пропускав тур
Чемпіонат Житомирської області з футболу серед ветеранів 40+. 13 тур
Північ
20.09
«Ветеран» (Лугини) – ФК «Малин» – 1:1
ФСК «Іршанськ» – «Граніт» (Черняхів) – 0:5
«Колос» (Радогоща) – «Фанат» (Пулини) – 3:0
ФК «Радомишль» – пропускав тур
Південь
20.09
«Ветеран» (Махнівка) – «Керамік» (Баранівка) – 0:0
«Полісся» (Житомир) – ФК «Попільня» – 3:2
«Технофон» (Любар) – ФК «Коростишів» – 0:2
«Авангард» (Нов.-Волинський) – пропускав тур
Чемпіонат Житомирської області з футболу серед ветеранів 40+. 12 тур
Північ
13.09
«Граніт» (Черняхів) – «Фанат» (Пулини) – 5:0
«Ветеран» (Лугини) – ФСК «Іршанськ» – 2:0
ФК «Радомишль» – ФК «Малин» – 1:0
«Колос» (Радогоща) – пропускав тур
Південь
13.09
ФК «Попільня» – «Авангард» (Нов.-Волинський) – 1:0
ФК «Коростишів» – «Ветеран» (Махнівка) – 6:0
«Полісся» (Житомир) – «Технофон» (Любар) – 1:0
«Керамік» (Баранівка) – пропускав тур
Чемпіонат Житомирської області з футболу серед ветеранів 40+. 11 тур
Північ
06.09
ФСК «Іршанськ» – ФК «Радомишль» – 0:2
«Фанат» (Пулини) – «Ветеран» (Лугини) – 0:2
«Колос» (Радогоща) – «Граніт» (Черняхів) – матч перенесено
ФК «Малин» – пропускав тур
Південь
06.09
ФК «Коростишів» – «Керамік» (Баранівка) – 1:1
«Авангард» (Нов.-Волинський) – «Технофон» (Любар) – 3:4
«Ветеран» (Махнівка) – «Полісся» (Житомир) – 0:0
ФК «Попільня» – пропускав тур
Чемпіонат Житомирської області з футболу серед ветеранів 40+. 10 тур
Північ
30.08
«Ветеран» (Лугини) – «Колос» (Радогоща) – 1:0
ФК «Радомишль» – «Фанат» (Пулини) – 3:0
ФК «Малин» – ФСК «Іршанськ» – 4:4
«Граніт» (Черняхів) – пропускав тур
Південь
30.08
«Технофон» (Любар) – «Ветеран» (Махнівка) – 1:1
«Авангард» (Нов.-Волинський) – ФК «Коростишів» – 0:5
ФК «Попільня» – «Керамік» (Баранівка) – 4:0
«Полісся» (Житомир) – пропускав тур
Чемпіонат Житомирської області з футболу серед ветеранів 40+. 9 тур
Північ, 23 серпня
«Фанат» (Пулини) – ФК «Малин» – 0:2
«Колос» (Радогоща) – ФК «Радомишль» – 4:0
«Граніт» (Черняхів) – «Ветеран» (Лугини) – 0:1
Південь, 23 серпня
«Технофон» (Любар) – ФК «Попільня» – 0:2
«Керамік» (Баранівка) – «Полісся» (Житомир) – 1:1
«Ветеран» (Махнівка) – «Авангард» (Нов.-Волинський) – 1:2
Чемпіонат Житомирської області з футболу серед ветеранів 40+. 8 тур
Північ, 16 сепня
ФК «Радомишль» – «Граніт» (Черняхів) – 1:4
ФК «Малин» – «Колос» (Радогоща) – 4:5
ФСК «Іршанськ» – «Фанат» (Пулини) – 0:0
Південь, 16 серпня
ФК «Коростишів» – «Полісся» (Житомир) – 1:1
ФК «Попільня» – «Ветеран» (Махнівка) – 3:1
«Керамік» (Баранівка) – «Авангард» (Нов.-Волинський) – 16.09.2020 0:1
Чемпіонат Житомирської області з футболу серед ветеранів 40+. 7 тур
Північ, 26 липня
«Колос» (Радогоща) – ФСК «Іршанськ» – 4:2
ФК «Малин» – «Граніт» (Черняхів) – 1:7
ФК «Радомишль» – «Ветеран» (Лугини) – 0:0
Південь, 26 липня
«Авангард» (Нов.-Волинський) – «Полісся» (Житомир) – 5:2
«Керамік» (Баранівка) – «Технофон» (Любар) – 2:2
ФК «Попільня» – ФК «Коростишів» – 3:3
Чемпіонат Житомирської області з футболу серед ветеранів 40+. 6 тур
Група Північ, 19 липня
«Ветеран» (Лугини) – ФК «Малин» – +:-
«Граніт» (Черняхів) – ФСК «Іршанськ» – 8:1
«Фанат» (Пулини) – «Колос» (Радогоща) – 0:1
Південь, 19 липня
«Керамік» (Баранівка) – «Ветеран» (Махнівка) – 4:0
ФК «Попільня» – «Полісся» (Житомир) – 2:0
ФК «Коростишів» – «Технофон» (Любар) – 3:1
Чемпіонат Житомирської області з футболу серед ветеранів 40+. 5 тур
Група Північ, 12 липня
«Фанат» (Пулини) – «Граніт» (Черняхів) – 0:4
ФСК «Іршанськ» – «Ветеран» (Лугини) – 1:2
ФК «Малин» – ФК «Радомишль» – 0:2
Південь, 12 липня
«Авангард» (Нов.-Волинський) – ФК «Попільня» – 0:1
«Ветеран» (Махнівка) – ФК «Коростишів» – 1:5
«Технофон» (Любар) – «Полісся» (Житомир) – 2:2
Чемпіонат Житомирської області з футболу серед ветеранів 40+. 4 тур
Група Північ, 5 липня
ФК «Радомишль» – ФСК «Іршанськ» – 3:0
«Ветеран» (Лугини) – «Фанат» (Пулини) – 2:0
«Граніт» (Черняхів) – «Колос» (Радогоща) – 3:0
Група Південь, 5 липня
ФК «Коростишів» – «Керамік» (Баранівка) – +:-
«Технофон» (Любар) – «Авангард» (Нов.-Волинський) – 1:2
«Полісся» (Житомир) – «Ветеран» (Махнівка) – 1:0
Чемпіонат Житомирської області з футболу серед ветеранів 40+. 3 тур
Група Північ. 3 тур, 28 червня
«Колос» (Радогоща) – «Ветеран» (Лугини) – 0:2
«Фанат» (Пулини) – ФК «Радомишль» – 1:1
ФСК «Іршанськ» – ФК «Малин» – 2:0
Група Південь. 3 тур, 28 червня
«Ветеран» (Махнівка) – «Технофон» (Любар) – 5:0
ФК «Коростишів» – «Авангард» (Нов.-Волинський) – 4:1
«Керамік» (Баранівка) – ФК «Попільня» – 1:1
Чемпіонат Житомирської області з футболу серед ветеранів 40+. 2 тур
Група Північ, 2 серпня
ФК «Малин» – «Фанат» (Пулини) – 2:2
Голи: В. Сербін (20), В. Науменко (53) – О. Невмержицький (4), І. Гопов (11).
ФК «Радомишль» – «Колос» (Радогоща) – 0:2
Голи: В. Нестеренко (22), А. Воробей (34).
«Ветеран» (Лугини) – «Граніт» (Черняхів) – 0:0
Група Південь, 2 серпня
ФК «Попільня» – «Технофон» (Любар) – 4:2
Голи: О. Сокирко (10), А. Минзор (34, 78), А. Бондаренко (40) – В. Богданович (17, 30).
«Полісся» (Житомир) – «Керамік» (Баранівка) – 2:1
Голи: Б. Лазарко (59), О. Гончаров (70) – О. Медвецький (50).
«Авангард» (Нов.-Волинський) – «Ветеран» (Махнівка) – 1:1
Голи: О. Власюк (60) – І. Микальчук (63).
Чемпіонат Житомирської області з футболу серед ветеранів 40+. 1 тур
Група Північ
«Граніт» (Черняхів) – ФК «Радомишль» – 1:0
14 червня 2020 р. Черняхів. Стадіон «Колос».
Гол: І. Василишин (40).
Попередження: М. Ткачук (2), І. Василишин (44), О. Дорошенко (64) – В. Ящук (20), В. Шаповалов (56), І. Карачун (58)
«Колос» (Радогоща) – ФК «Малин» – 2:0
14 червня 2020 р. Малин. Стадіон «Авангард».
Арбітр – І. Охрімчук.
Голи: А. Денисюк (36, 56).
Попередження: Л. Малиновський (37), А. Волківський (70), В. Черниш (71) – Р. Гаєвський (55).
«Фанат» (Пулини) – ФСК «Іршанськ» – 0:0
14 червня 2020 р. Пулини. Стадіон «Колос».
Арбітр – А. Загоруйко.
«Ветеран» (Лугини) пропускав тур
Група Південь
«Полісся» (Житомир) – ФК «Коростишів» – 2:0
14 червня 2020 р. Житомир. Стадіон «Спартак Арена».
Арбітр – В. Дорошенко.
Голи: М. Павлушин (19), О. Криваковський (22).
«Ветеран» (Махнівка) – ФК «Попільня» – 2:1
14 червня 2020 р. Махнівка. Стадіон «Колос».
Арбітр – Д. Подгорчук.
Голи: Р. Присяжнюк (41), В. Божко (60) – А. Березовський (7).
Попередження: О. Шевчик (16), Д. Шпилька (23) – О. Ковальчук (42).
«Авангард» (Новоград-Волинський) – «Керамік» (Баранівка) – 1:3
14 червня 2020 р. Новоград-Волинський. Стадіон «Авангард».
Арбітр – О. Чирчик.
Голи: Вакуленко (61) – Р. Корнєв (23), О. Кучер (49), А. Ксьонзик (60).
Попередження: В. Ванжура (15) – немає.
ФК «Любар» пропускав тур