II Коло
VIII тур – 29.08
«Лан» (Бабушки) – «Полісся» (Олевськ)
СК «Овруч» – «Колос» (Путиловичі)
ФК «Радомишль» – ФК «Миропіль»
«Оріон» (Нова Борова) – «Звягель-2» (Нов.-Волинський)
IX тур – 5.09
«Колос» (Путиловичі) – «Лан» (Бабушки)
«Полісся» (Олевськ) – ФК «Миропіль»
СК «Овруч» – «Звягель-2» (Нов.-Волинський)
ФК «Радомишль» – «Оріон» (Нова Борова)
X тур – 12.09
«Оріон» (Нова Борова) – «Лан» (Бабушки)
«Звягель-2» (Нов.-Волинський) – ФК «Радомишль»
ФК «Миропіль» – СК «Овруч»
«Колос» (Путиловичі) – «Полісся» (Олевськ)
XI тур – 19.09
СК «Овруч» – «Лан» (Бабушки)
ФК «Радомишль» – «Полісся» (Олевськ)
«Оріон» (Нова Борова) – «Колос» (Путиловичі)
«Звягель-2» (Нов.-Волинський) – ФК «Миропіль»
XII тур – 26.09
«Лан» (Бабушки) – ФК «Миропіль»
«Колос» (Путиловичі) – «Звягель-2» (Нов.-Волинський)
«Полісся» (Олевськ) – «Оріон» (Нова Борова)
СК «Овруч» – ФК «Радомишль»
XIII тур – 3.10
ФК «Радомишль» – «Лан» (Бабушки)
«Оріон» (Нова Борова) – СК «Овруч»
«Звягель-2» (Нов.-Волинський) – «Полісся» (Олевськ)
ФК «Миропіль» – «Колос» (Путиловичі)
XIV тур – 10.10
«Лан» (Бабушки) – «Звягель-2» (Нов.-Волинський)
ФК «Миропіль» – «Оріон» (Нова Борова)
Колос» (Путиловичі) – ФК «Радомишль»
СК «Овруч» – «Полісся» (Олевськ)
23.09, 30.09 – резервний день (Середа)
I Коло
I тур – 13.06
«Полісся» (Олевськ) – «Лан» (Бабушки)
«Колос» (Путиловичі) – СК «Овруч»
ФК «Миропіль» – ФК «Радомишль»
«Звягель-2» (Нов.-Волинський) – «Оріон» (Нова Борова)
IІ тур – 27.06
«Лан» (Бабушки) – «Колос» (Путиловичі)
ФК «Миропіль» – «Полісся» (Олевськ)
«Звягель-2» (Нов.-Волинський) – СК «Овруч»
«Оріон» (Нова Борова) – ФК «Радомишль»
IІІ тур – 04.07
«Лан» (Бабушки) – «Оріон» (Нова Борова)
ФК «Радомишль» – «Звягель-2» (Нов.-Волинський)
СК «Овруч» – ФК «Миропіль»
«Полісся» (Олевськ) – «Колос» (Путиловичі)
IV тур – 11.07
«Лан» (Бабушки) – СК «Овруч»
«Полісся» (Олевськ) – ФК «Радомишль»
«Колос» (Путиловичі) – «Оріон» (Нова Борова)
ФК «Миропіль» – «Звягель-2» (Нов.-Волинський)
V тур – 18.07
ФК «Миропіль» – «Лан» (Бабушки)
«Звягель-2» (Нов.-Волинський) – «Колос» (Путиловичі)
«Оріон» (Нова Борова) – «Полісся» (Олевськ)
ФК «Радомишль» – СК «Овруч»
VI тур – 25.07
«Лан» (Бабушки) – ФК «Радомишль»
СК «Овруч» – «Оріон» (Нова Борова)
«Полісся» (Олевськ) – «Звягель-2» (Нов.-Волинський)
«Колос» (Путиловичі) – ФК «Миропіль»
VII тур – 01.08
«Звягель-2» (Нов.-Волинський) – «Лан» (Бабушки)
«Оріон» (Нова Борова) – ФК «Миропіль»
ФК «Радомишль» – «Колос» (Путиловичі)
«Полісся» (Олевськ) – СК «Овруч»
08.08 – резервний день
ІІ коло – 29 серпня