Відповідно рішення №4 Комітету масового футболу та підготовки і проведення змагань від 07.09.2020 року, внесено зміни до календаря матчів Чемпіонату та Першості Житомирської області з футболу серед аматорських змагань (у зв’язку зі скороченням тривалості світлового дня)
ІІ коло
VIII тур – 29.08
«Арсенал-ДЛГ» (Овруч) – ФК «Радовель»
«Зоря» (Врублівка) – «Звягель» (Нов.-Волинський) – перенесено на 09.09
«Агролайф» (Попільнянський р-н) – «Полісся» (Ставки)
«Мал» (Коростень) – ФК «Бердичів»
IX тур – 5.09
«Арсенал-ДЛГ» (Овруч) – «Звягель» (Нов.-Волинський)
ФК «Радовель» – «Полісся» (Ставки)
«Зоря» (Врублівка) – ФК «Бердичів»
«Агролайф» (Попільнянський р-н) – «Мал» (Коростень) перенесено на 03.10
VIII тур – 09.09
«Зоря» (Врублівка) – «Звягель» (Нов.-Волинський)
X тур – 12.09
«Арсенал-ДЛГ» (Овруч) – «Полісся» (Ставки)
«Звягель» (Нов.-Волинський) – ФК «Бердичів»
ФК «Радовель» – «Мал» (Коростень)
«Зоря» (Врублівка) – «Агролайф» (Попільнянський р-н)
XI тур – 19.09
«Мал» (Коростень) – «Арсенал-ДЛГ» (Овруч)
ФК «Бердичів» – «Агролайф» (Попільнянський р-н)
«Полісся» (Ставки) – «Зоря» (Врублівка)
«Звягель» (Нов.-Волинський) – ФК «Радовель»
XII тур – 26.09
«Агролайф» (Попільнянський р-н) – Арсенал-ДЛГ» (Овруч)
«Мал» (Коростень) – «Зоря» (Врублівка)
ФК «Бердичів» – ФК «Радовель»
«Полісся» (Ставки) – «Звягель» (Нов.-Волинський)
РЕЗЕРВНИЙ ДЕНЬ 03.10.
«Агролайф» (Попільнянський р-н) – «Мал» (Коростень)
XIII тур – 10.10
«Арсенал-ДЛГ» (Овруч) – ФК «Бердичів»
«Полісся» (Ставки) – «Мал» (Коростень)
«Звягель» (Нов.-Волинський) – «Агролайф» (Попільнянський р-н)
ФК «Радовель» – «Зоря» (Врублівка)
XIV тур – 17.10
«Зоря» (Врублівка) – «Арсенал-ДЛГ» (Овруч)
«Агролайф» (Попільнянський р-н) – ФК «Радовель»
«Мал» (Коростень) – «Звягель» (Нов.-Волинський)
ФК «Бердичів» – «Полісся» (Ставки)
І коло
І тур – 13.06
ФК «Радовель» – «Арсенал-ДЛГ» (Овруч)
«Звягель» (Нов.-Волинський) – «Зоря» (Врублівка)
«Полісся» (Ставки) – «Агролайф» (Попільнянський р-н) – перенесено на 08.08
ФК «Бердичів» – «Мал» (Коростень)
ІІ тур – 27.06
«Звягель» (Нов.-Волинський) – «Арсенал-ДЛГ» (Овруч)
«Полісся» (Ставки) – ФК «Радовель»
ФК «Бердичів» – «Зоря» (Врублівка)
«Мал» (Коростень) – «Агролайф» (Попільнянський р-н)
ІІІ тур – 04.07
«Полісся» (Ставки) – «Арсенал-ДЛГ» (Овруч)
ФК «Бердичів» – «Звягель» (Нов.-Волинський)
«Мал» (Коростень) – ФК «Радовель»
«Агролайф» (Попільнянський р-н) – «Зоря» (Врублівка)
ІV тур – 11.07
«Арсенал-ДЛГ» (Овруч) – «Мал» (Коростень)
«Агролайф» (Попільнянський р-н) – ФК «Бердичів»
«Зоря» (Врублівка) – «Полісся» (Ставки)
ФК «Радовель» – «Звягель» (Нов.-Волинський)
V тур – 18.07
Арсенал-ДЛГ» (Овруч) – «Агролайф» (Попільнянський р-н)
«Зоря» (Врублівка) – «Мал» (Коростень)
ФК «Радовель» – ФК «Бердичів»
«Звягель» (Нов.-Волинський) – «Полісся» (Ставки)
VІ тур – 25.07
ФК «Бердичів» – «Арсенал-ДЛГ» (Овруч)
«Мал» (Коростень) – «Полісся» (Ставки)
«Агролайф» (Попільнянський р-н) – «Звягель» (Нов.-Волинський)
«Зоря» (Врублівка) – ФК «Радовель»
VIІ тур – 01.08
«Арсенал-ДЛГ» (Овруч) – «Зоря» (Врублівка)
ФК «Радовель» – «Агролайф» (Попільнянський р-н)
«Звягель» (Нов.-Волинський) – «Мал» (Коростень)
«Полісся» (Ставки) – ФК «Бердичів»
08.08 – резервний день
«Полісся» (Ставки) – «Агролайф» (Попільнянський р-н)
ІІ коло – 29 серпня