Чемпіонат Житомирської області з футболу серед ветеранських команд. 10 тур
Група «Захід»
ФК «Миропіль» – «Авангард» (Новоград-Волинський) – 1:4
«Еней» (Романів) – «Тетерів» (Чуднів) – 2:0
«Керамік» (Баранівка) пропускає тур
Група «Центр»
ФК «Коростишів» – ФК «Черняхів» – 0:0
ФК «Пулини» – «Полісся» (Житомир) – 1:2
ФК «Попільня» – ФК «Махнівка» – 2:0
Група «Північ»
«Мал» (Коростень) – ФК «Малин» – 0:2
«Вручий» (Овруч) – ФК «Радомишль» – 0:3
«Ветеран» (Лугини) пропускає тур
Чемпіонат Житомирської області з футболу серед ветеранських команд. 9 тур
Група «Захід»
«Еней» (Романів) – ФК «Миропіль» – 2:1
ФК «Тетерів» (Чуднів) – «Керамік» (Баранівка) – 0:1
«Авангард» (Новоград-Волинський) пропускав тур
Група «Центр»
ФК «Попільня» – ФК «Коростишів» – 2:0
ФК «Махнівка» – ФК «Пулини» – 3:1
ФК «Полісся» (Житомир) – ФК «Черняхів» – 0:3
Група «Північ»
«Вручий» (Овруч) – ФК «Малин» – матч перенесено
ФК «Радомишль» – «Ветеран» (Лугини) – 1:2
«Мал» (Коростень) пропускав тур
Чемпіонат Житомирської області з футболу серед ветеранських команд. 8 тур
Група «Захід»
«Авангард» (Новоград-Волинський) – «Тетерів» (Чуднів) – 2:1
«Керамік» (Баранівка) – «Еней» (Романів) – 1:0
ФК «Миропіль» пропускав тур
Група «Центр»
ФК «Коростишів» – ФК «Полісся» (Житомир) – 1:0
ФК «Черняхів» – ФК «Махнівка» – 2:1
ФК «Пулини» – ФК «Попільня» – 0:2
Група «Північ»
«Мал» (Коростень) – ФК «Радомишль» – 1:1
«Ветеран» (Лугини) – «Вручий» (Овруч) – 2:0
ФК «Малин» пропускав тур
Чемпіонат Житомирської області з футболу серед ветеранських команд. 7 тур
Група «Захід»
«Керамік» (Баранівка) – ФК «Миропіль» – резервний день
«Еней» (Романів) – «Авангард» (Новоград-Волинський) резервний день
«Тетерів» (Чуднів) пропускав тур
Група «Центр»
ФК «Пулини» – ФК «Коростишів» – 0:0
ФК «Попільня» – ФК «Черняхів» – 0:4
ФК «Махнівка» – ФК «Полісся» (Житомир) – 1:2
Група «Північ»
«Ветеран» (Лугини) – ФК «Малин» – 3:1
«Мал» (Коростень) – «Вручий» (Овруч) – 3:1
ФК «Радомишль» пропускав тур
Чемпіонат Житомирської області з футболу серед ветеранських команд. 6 тур
Група «Захід»
ФК «Миропіль» – «Тетерів» (Чуднів) – матч перенесено
«Авангард» (Новоград-Волинський) – «Керамік» (Баранівка) – 0:1
Група «Центр»
ФК «Коростишів» – ФК «Махнівка» – 1:2
«Полісся» (Житомир) – ФК «Попільня» – матч перенесено
ФК «Черняхів» – ФК «Пулини» – 3:1
Група «Північ»
ФК «Малин» – ФК «Радомишль» – 0:0
«Мал» (Коростень) – «Ветеран» (Лугини) – матч перенесено
Чемпіонат Житомирської області з футболу серед ветеранських команд. 5 тур
Група «Захід»
«Тетерів (Чуднів) – ФК «Миропіль» – 5:2
ФК «Баранівка» – «Авангард» (Новоград-Волинський) – 0:0
Група «Центр»
ФК «Махнівка» – ФК «Коростишів» – 3:4
ФК «Попільня» – «Полісся» (Житомир) – 0:2
ФК «Пулини» – ФК «Черняхів» – 0:3
Група «Північ»
ФК «Радомишль» – ФК «Малин» – 2:2
«Вруший» (Овруч) – ФК «Іршанськ» – матч не дограний
«Ветеран» (Лугини) – «Мал» (Коростень) – 1:0
Чемпіонат Житомирської області з футболу серед ветеранських команд. 4 тур
Група «Захід»
ФК «Миропіль» -«Керамік» (Баранівка) – 0:2
«Авангард» (Новоград-Волинський) – «Еней» (Романів) – 1:0
Група «Центр»
ФК «Коростишів» – ФК «Пулини» – 1:1
ФК «Черняхів» – ФК «Попільня» – 2:1
«Полісся» (Житомир) – ФК «Махнівка» – 0:0
Група «Північ»
ФК «Малин» – «Ветеран» (Лугини) – 0:2
«Мал» (Коростень) – «Вручий» (Овруч) – 3:0
ФК «Іршанськ» – ФК «Радомишль» – 1:2
Чемпіонат Житомирської області з футболу серед ветеранських команд. 3 тур
Група «Захід»
«Тетерів» (Чуднів) – «Авангард» (Новоград-Волинський)– 2:1
«Еней» (Романів) – «Керамік» (Баранівка) – 1:2
Група «Центр»
«Полісся» (Житомир) – ФК «Коростишів» – 2:0
ФК «Махнівка» – ФК «Черняхів» – 0:3
ФК «Попільня» – ФК «Пулини» – 3:0
Група «Північ»
ФК «Іршанськ» – ФК «Малин» – 1:0
ФК «Радомишль» – «Мал» (Коростень) – 0:4
«Вручий» (Овруч) – «Ветеран» (Лугини) – 0:3
Чемпіонат Житомирської області з футболу серед ветеранських команд. 2 тур
Група «Захід»
Миропіль – Романів –0:1
Баранівка – Чуднів – 5:1
Новоград-Волинський пропускав тур
Група «Центр»
Коростишів – Попільня – 2:3
Пулини – Махнівка – 2:2
Черняхів – Житомир – 7:1
Група «Північ»
Малин – Овруч – 0:1
Лугини – Радомишль – 1:2
Коростень – Іршанськ – 6:0
Чемпіонат Житомирської області з футболу серед ветеранських команд. 1 тур
Група «Захід»
Новоград-Волинський – Миропіль – 2:1
Любар – Баранівка – -:+
Чуднів – Романів – 1:0
Група «Центр»
Черняхів – Коростишів – 2:0
Житомир – Пулини – 3:0
Махнівка – Попільня – 3:5
Група «Північ»
Малин – Коростень – 2:1
Іршанськ – Лугини – 0:1
Радомишль – Овруч – 0:0