РОС-Чемпіонат Житомирської області з футболу. Сезон 2019. І коло
1 тур. 4 травня
ФК «Бердичів» – «Будівельник» (Гранітне)
«Керамік» (Баранівка) – «Звягель» (Новоград-Волинський)
«Арсенал-ДЛГ» (Овруч) – «Мал» (Коростень)
«Агролайф» (Попільнянський р-н) – «Полісся» (Городниця)
«Полісся» (Ставки) пропускає тур
2 тур. 11 травня
«Полісся» (Ставки) – «Полісся» (Городниця)
«Мал» – «Агролайф»
«Звягель» – «Арсенал-ДЛГ»
«Будівельник» – «Керамік»
ФК «Бердичів» пропускає тур
3 тур. 18 травня
ФК «Бердичів» – «Полісся» (Ставки)
«Арсенал-ДЛГ» – «Будівельник»
«Агролайф» – «Звягель»
«Мал» – «Полісся» (Городниця)
«Керамік» пропускає тур
4 тур. 25 травня
«Звягель» – «Полісся» (Городниця)
«Будівельник» – «Агролайф»
ФК «Бердичів» – «Керамік» перенесено на резервний день
«Мал» – «Полісся» (Ставки) перенесено на резервний день
«Арсенал-ДЛГ» пропускає тур
«Мал» (Коростень) – «Керамік» (Баранівка) – матч 9-го туру
5 тур. 1 червня
«Керамік» – «Полісся» (Ставки)
«Арсенал-ДЛГ» – ФК «Бердичів»
«Полісся» (Городниця) – «Будівельник»
«Мал» – «Звягель»
«Агролайф» пропускає тур
6 тур. 8 червня
«Полісся» (Ставки) – «Звягель»
«Будівельник» – «Мал»
ФК «Бердичів» – «Агролайф»
«Керамік» – «Арсенал-ДЛГ»
«Полісся» (Городниця) пропускає тур
7 тур. 15 червня
«Арсенал-ДЛГ» – «Полісся» (Ставки)
«Агролайф» – «Керамік»
«Полісся» (Городниця) – ФК «Бердичів»
«Звягель» – «Будівельник»
«Мал» пропускає тур
8 тур. 22 червня
«Полісся» (Ставки) – «Будівельник»
ФК «Бердичів» – «Мал»
«Керамік» – «Полісся» (Городниця)
«Арсенал-ДЛГ» – «Агролайф»
«Звягель» пропускає тур
9 тур. 29 червня
«Агролайф» – «Полісся» (Ставки)
«Полісся» (Городниця) – «Арсенал-ДЛГ» резервний день
«Звягель» – ФК «Бердичів» резервний день
ФК «Бердичів» – «Керамік» (матч 4-го туру)
«Будівельник» пропускає тур
Резервний день. 6 липня
«Полісся» (Городниця) – «Арсенал-ДЛГ»
«Звягель» – ФК «Бердичів»
Резервний день. 17 серпня
«Мал» – «Полісся» (Ставки) (матч 4-го туру)
РОС-Чемпіонат Житомирської області з футболу. Сезон 2019. ІІ коло
10 тур
24.08.2019
«Будівельник» (Гранітне) – «Звягель» (Новоград-Волинський)
«Арсенал-ДЛГ» (Овруч) – «Полісся» (Городниця)
«Агролайф» (Попільнянський р-н) – «Мал» (Коростень)
«Полісся» (Ставки) – ФК «Бердичів»
11 тур
31.08.2019
«Будівельник» (Гранітне) – «Арсенал-ДЛГ» (Овруч)
«Звягель» (Новоград-Волинський) – «Агролайф» (Попільнянський р-н)
«Полісся» (Городниця) – «Полісся» (Ставки)
«Мал» (Коростень) – ФК «Бердичів»
12 тур
07.09.2019
«Будівельник» (Гранітне) – «Полісся» (Городниця)
«Звягель» (Новоград-Волинський) – «Мал» (Коростень)
ФК «Бердичів» – «Арсенал-ДЛГ» (Овруч)
«Полісся» (Ставки) – «Агролайф» (Попільнянський р-н)
13 тур
14.09.2019
«Будівельник» (Гранітне) – «Полісся» (Ставки)
«Агролайф» (Попільнянський р-н) – ФК «Бердичів»
«Мал» (Коростень) – «Арсенал-ДЛГ» (Овруч)
«Полісся» (Городниця) – «Звягель» (Новоград-Волинський)
14 тур
21.09.2019
«Мал» (Коростень) – «Будівельник» (Гранітне)
ФК «Бердичів» – «Полісся» (Городниця)
«Звягель» (Новоград-Волинський) – «Полісся» (Ставки) – резервний день
«Агролайф» (Попільнянський р-н) – «Арсенал-ДЛГ» (Овруч) – резервний день
28.09 – резервний день
«Звягель» (Новоград-Волинський) – «Полісся» (Ставки)
«Агролайф» (Попільнянський р-н) – «Арсенал-ДЛГ» (Овруч)
15 тур
05.10.2019
«Агролайф» (Попільнянський р-н) – «Будівельник» (Гранітне)
«Полісся» (Ставки) – «Арсенал-ДЛГ» (Овруч)
ФК «Бердичів» – «Звягель» (Новоград-Волинський)
«Полісся» (Городниця) – «Мал» (Коростень)
16 тур
12.10.2019
«Будівельник» (Гранітне) – ФК «Бердичів»
«Полісся» (Ставки) – «Мал» (Коростень)
«Полісся» (Городниця) – «Агролайф» (Попільнянський р-н)
«Арсенал-ДЛГ» (Овруч) – «Звягель» (Новоград-Волинський