Південь
ІІ КОЛО
VІII ТУР
16.08
«Технофон» (Любар) – пропускає тур
ФК «Коростишів» – «Полісся» (Житомир)
ФК «Попільня» – «Ветеран» (Махнівка)
«Керамік» (Баранівка) – «Авангард» (Нов.-Волинський) – 16.09.2020
IX тур
23.08
ФК «Коростишів» – пропускає тур
«Технофон» (Любар) – ФК «Попільня»
«Керамік» (Баранівка) – «Полісся» (Житомир)
«Ветеран» (Махнівка) – «Авангард» (Нов.-Волинський)
X тур
30.08
«Полісся» (Житомир) – пропускає тур
«Технофон» (Любар) – «Ветеран» (Махнівка)
«Авангард» (Нов.-Волинський) – ФК «Коростишів»
ФК «Попільня» – «Керамік» (Баранівка)
XI тур
06.09
ФК «Попільня» – пропускає тур
ФК «Коростишів» – «Керамік» (Баранівка)
«Авангард» (Нов.-Волинський) – «Технофон» (Любар)
«Ветеран» (Махнівка) – «Полісся» (Житомир)
XII тур
13.09
«Керамік» (Баранівка) – пропускає тур
ФК «Попільня» – «Авангард» (Нов.-Волинський)
ФК «Коростишів» – «Ветеран» (Махнівка)
«Полісся» (Житомир) – «Технофон» (Любар)
XIII тур
20.09
«Авангард» (Нов.-Волинський) – пропускає тур
«Ветеран» (Махнівка) – «Керамік» (Баранівка)
«Полісся» (Житомир) – ФК «Попільня»
«Технофон» (Любар) – ФК «Коростишів»
XIV тур
27.09
«Ветеран» (Махнівка) – пропускає тур
«Полісся» (Житомир) – «Авангард» (Нов.-Волинський)
«Технофон» (Любар) – «Керамік» (Баранівка)
ФК «Коростишів» – ФК «Попільня»
09.09, 16.09 (СЕРЕДА) – РЕЗЕРВНІ ДНІ
ПІВНІЧ
ІІ КОЛО
VІII ТУР
16.08
«Ветеран» (Лугини) – пропускає тур
ФК «Радомишль» – «Граніт» (Черняхів)
ФК «Малин» – «Колос» (Радогоща)
ФСК «Іршанськ» – «Фанат» (Пулини)
IX тур
23.08
ФСК «Іршанськ» – пропускає тур
«Фанат» (Пулини) – ФК «Малин»
«Колос» (Радогоща) – ФК «Радомишль»
«Граніт» (Черняхів) – «Ветеран» (Лугини)
X тур
30.08
«Граніт» (Черняхів) – пропускає тур
«Ветеран» (Лугини) – «Колос» (Радогоща)
ФК «Радомишль» – «Фанат» (Пулини) – перенесено на 09.09
ФК «Малин» – ФСК «Іршанськ»
XI тур
06.09
ФК «Малин» – пропускає тур
ФСК «Іршанськ» – ФК «Радомишль»
«Фанат» (Пулини) – «Ветеран» (Лугини)
«Колос» (Радогоща) – «Граніт» (Черняхів)
XII тур
13.09
«Колос» (Радогоща) – пропускає тур
«Граніт» (Черняхів) – «Фанат» (Пулини)
«Ветеран» (Лугини) – ФСК «Іршанськ»
ФК «Радомишль» – ФК «Малин»
XIII тур
20.09
ФК «Радомишль» – пропускає тур
«Ветеран» (Лугини) – ФК «Малин»
ФСК «Іршанськ» – «Граніт» (Черняхів)
«Колос» (Радогоща) – «Фанат» (Пулини)
XIV тур
27.09
«Фанат» (Пулини) – пропускає тур
ФСК «Іршанськ» – «Колос» (Радогоща)
«Граніт» (Черняхів) – ФК «Малин»
Ветеран» (Лугини) – ФК «Радомишль»
09.09, 16.09 (СЕРЕДА) – РЕЗЕРВНІ ДНІ
І тур
14.06
«Технофон» (Любар) – —
«Полісся» (Житомир) – ФК «Коростишів»
«Ветеран» (Махнівка) – ФК «Попільня»
«Авангард» (Нов.-Волинський) – «Керамік» (Баранівка)
ІІІ тур
28.06
«Полісся» (Житомир) – —
«Ветеран» (Махнівка) – «Технофон» (Любар)
ФК «Коростишів» – «Авангард» (Нов.-Волинський)
«Керамік» (Баранівка) – ФК «Попільня»
IV тур
05.07
—- – ФК «Попільня»
ФК «Коростишів» – «Керамік» (Баранівка)
«Технофон» (Любар) – «Авангард» (Нов.-Волинський)
«Полісся» (Житомир) – «Ветеран» (Махнівка)
V тур
12.07
—- – «Керамік» (Баранівка)
«Авангард» (Нов.-Волинський) – ФК «Попільня»
«Ветеран» (Махнівка) – ФК «Коростишів»
«Технофон» (Любар) – «Полісся» (Житомир)
VI тур
19.07
«Авангард» (Нов.-Волинський) – —-
«Керамік» (Баранівка) – «Ветеран» (Махнівка)
ФК «Попільня» – «Полісся» (Житомир) – ПЕРЕНЕСЕНО НА РЕЗЕРВНИЙ ДЕНЬ
ФК «Коростишів» – «Технофон» (Любар)
VIІ тур
26.07
«Ветеран» (Махнівка) – —
«Авангард» (Нов.-Волинський) – «Полісся» (Житомир)
«Керамік» (Баранівка) – «Технофон» (Любар)
ФК «Попільня» – ФК «Коростишів»
ІІ тур
02.08
—- – ФК «Коростишів)
ФК «Попільня» – «Технофон» (Любар)
«Полісся» (Житомир) – «Керамік» (Баранівка)
«Авангард» (Нов.-Волинський) – «Ветеран» (Махнівка)
09.08. резервний день
Північ
І тур
14.06
«Ветеран» (Лугини) – —-
«Граніт» (Черняхів) – ФК «Радомишль»
«Колос» (Радогоща) – ФК «Малин»
«Фанат» (Пулини) – ФСК «Іршанськ»
ІІІ тур
28.06
«Граніт» (Черняхів) – —-
«Колос» (Радогоща) – «Ветеран» (Лугини)
«Фанат» (Пулини) – ФК «Радомишль»
ФСК «Іршанськ» – ФК «Малин»
IV тур
05.07
—- – ФК «Малин»
ФК «Радомишль» – ФСК «Іршанськ»
«Ветеран» (Лугини) – «Фанат» (Пулини)
«Граніт» (Черняхів) – «Колос» (Радогоща)
V тур
12.07
«Колос» (Радогоща) – —-
«Фанат» (Пулини) – «Граніт» (Черняхів)
ФСК «Іршанськ» – «Ветеран» (Лугини)
ФК «Малин» – ФК «Радомишль»
VI тур
19.07
—- – ФК «Радомишль»
«Ветеран» (Лугини) – ФК «Малин»
«Граніт» (Черняхів) – ФСК «Іршанськ»
«Фанат» (Пулини) – «Колос» (Радогоща)
VIІ тур
26.07
«Фанат» (Пулини) – —-
«Колос» (Радогоща) – ФСК «Іршанськ»
ФК «Малин» – «Граніт» (Черняхів)
ФК «Радомишль» – «Ветеран» (Лугини)
ІІ тур
02.08
—- – ФСК «Іршанськ»
ФК «Малин» – «Фанат» (Пулини)
ФК «Радомишль» – «Колос» (Радогоща)
«Ветеран» (Лугини) – «Граніт» (Черняхів)
09.08. резервний день